A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Beszámoló. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Beszámoló. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. október 24., csütörtök

Primőr Bloggertalálkozó 2013

Sajnos szépséges képekkel én nem nagyon rendelkezem, mert a fényképezőm betegeskedett, a telefonom meg inkább no comment, de azért szeretnék mindenképp írni a múlt szombatról, a képek minőségéért pedig so sorry.


Megmondom őszintén én a későn fekvő-később kelő típus vagyok, így elég nehezen sikerült a szombat reggeli fél 8-as ébredés, de természetesen megérte, és izgatottan vártam a nap folytatását. Sajnos viszont nem voltam túlságosan a topon, szerettem volna többet vegyülni, ismerkedni, de ez nem jött teljesen össze. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy láttam új/régi arcokat, és volt akikkel azért sikerült beszélgetni is:) Többiekkel meg remélem legközelebb.

A Primőr csapatának pedig köszönöm a meghívást, az egész napot, a meglepiket, annyira kedves és pozitív hozzáállású az egész csapat, mindig jó érzéssel tölt el.

Először az Essence és a Catrice újdonságaival ismerkedhettünk meg Qeis Lina és Nagy Réka segítségével. Az asztalokon megcsodálhattuk a trendkiadásokat, és az új szortiment egyes darabjait. Nekem az essence karácsonyi "happy holidays" kollekciója dobogtatta meg leginkább a szívemet, az összerázós hópelyhes lakkal szórakoztunk eleget:D
Novembertől lehet majd kapni, ha jól emlékszem a Müllerekben. Az essence 2 új illattal is kijött ősszel, amik a like a party in paradise és like a party of my life névre hallgatnak, valamint karácsonykor (nov-decemberben) lehet majd kapni egy mini illat szettet, amiben az 5 legnépszerűbb illat lesz megtalálható 7 ml-es üvegekben.
A Biebs, vagyis "beauty beats" trendkiadást ha jól hallottam már van ahol lehet kapni, engem (sajnos vagy nem sajnos) vele nem lehet megvenni, de biztos van elég rajongója. Maga a kollekció viszont a dombornyomott cuccokkal nagyon menő, a Bieber körömlenyomatokra pedig azért kíváncsi vagyok:D
Az essence újdonságai közé tartozik még a "gail nails at home", amivel otthon készíthetünk zselés körmöket, amik elvileg akár 10 napig is eltartanak, és könnyedén eltávolíthatóak. Izgalmasan hangzik, kíváncsi vagyok az első pár tesztelőre, 2 szerencsés nyert szombaton 1-1 kezdő szettet.



Catrice csipkés, gótikus, fekete-vörös-nude színvilágú "Thrilling me softly" trendkiadásának a legizgalmasabb darabja szerintem a felragasztható szemhéjtus, de az ajakszínezők és pirosító stick-ek is felkeltették az érdeklődésemet, a csomagolást pedig imádom. Novembertől lesz elérhető a Müllerekben.


Ezek után jött a torta meglepi essence és catrice dizájnban, és egy kis falatozás (minden nagyon finom volt), beszélgetés, amíg átpakolták a termet a Max Factor bemutatóra.




Szűcs Adrienn vezető sminkes már ismerős volt, viszont rajta kívül két új Max Factor tagot ismerhettünk meg Kalapos Adrienn és Kovács Nóra személyében. Amíg meséltek az újdonságokról és a nemrég bevezetett termékekről, Szűcs Adri két sminket varázsolt a modellekre a "Wild kollekció" és az új alapozó bemutatásával is. A "Whipped Creme alapozó" egy habkönnyű termék (olyan mint a tejszínhab, és tényleg), ami hidratál és mattít egyben.
Ezen kívül a már bevezetett CC krém, és a 60 éves jubileuma alkalmából új csomagolást kapott Creme Puff kőpúder állt még középpontban. Ó és hát egy top secret infóval is gazdagodtunk.




Kis szünet után érkezett az Artdeco és BeYu előadás, ahol már eléggé fáradtak voltunk, de feldobták a hangulatot szerintem. Élő Péter hozta megint a formáját:D (tavaly Olay színben tűnt fel), valamint Szecsődi Márta működött közre, Keserű Barbi pedig sminkelt, és pár trükköt is elmesélt nekünk.
Az Artdeco alaptermékeinek átfutása után az őszi/téli kollekcióba vezettek be minket, aminek a mottója a „Vadnyugat találkozása az ázsiai hangulattal”, a karácsonyi kollekció pedig a csillogás jegyében fog telni, a "Vintage Glam" kiadással. 

BeYu eddig nem nagyon hozott lázba, így főleg jó volt megismerni kicsit jobban a márkát. A karácsonyi kollekciója, ami a "Rock Romance" névre hallgat, a holografikus lakkokkal pedig csodás.

Bízok benne, hogy semmi fontosat nem hagytam ki, vagy írtam el, elég sok volt az infó! Remélem még sok sok ilyen szép napon vehetek részt, és (még) jobban megismerhetem a többieket is:)

Hogy tetszenek az újdonságok? Ők pedig a kapott szépségek, írjátok meg mikre vagytok a legkíváncsibbak!:)





2013. március 28., csütörtök

Látogatás Gáspár Viki sminkiskolájában

Szombaton egy szuper délelőttön volt lehetőségem részt venni, Oravecz Nóri jóvoltából. Az Ő projektje a Valóra váltom, melynek keretében vágyakat teljesít. Szombaton Dórin volt a sor, akinek az volt a kívánsága, hogy eltölthessen egy napot Gáspár Vikinél. Nóri nemrég megkeresett lenne e kedvem betekinteni ebbe a történetbe, és persze mi más lehetett volna erre a válaszom, mint az, hogy nagyon szívesen! :)


A stúdió nemrég költözött át a III. kerületbe, ahol nem igazán vagyok jártas, de szerencsére többen indultunk neki, így megúsztam az eltévedés lehetőségét. Odaérve konstatáltuk, hogy egy nagyon hangulatos raktárépületet vett be Viki, ahol felérve a sminkes birodalomban találtuk magunkat. Nem mellesleg ez a helyszín nemsokára még egy izgalmas kezdeményezés színtere lesz, ami még titkos, de amint lehet megosztom majd veletek. Viki nagyon kedvesen reggelivel várt minket, aztán egy kis beszélgetés után belevetettük magunkat a sminkelés világába. Egy kisebb blogger tali is összejött a délelőtt folyamán, részt vett még MaraEszter és Évi a vendégeskedésben.


A további élménybeszámoló előtt, ejtsünk pár szót Viki munkásságáról. A 2006-ban Mesterbajnok címet elnyerő sminkes szépséges munkáit mindenfelé láthatjátok, legyen szó szakmai lapokról, plakátokról, divatbemutatókról, katalógusokról és zsűriként is megtalálható számos versenyen. És hát az iskola...szerintem említettem már, hogy régóta szeretnék elvégezni egy sminktanfolyamot, de vagy nem volt hozzá saját tőkém (anyukám pedig azt gondolta, lehet ez is egy múló hóbort lesz és ahhoz túl drága), vagy időhiány, vagy a bőség zavara állt fent...nekem ezért is volt nagyon izgalmas ez a betekintés, kicsit bambám is figyeltem a dolgokat, bár ebben az is benne volt, hogy kissé nehezen keltem reggel:D Visszatérve, Vikinél már az alapképzés alatt lehetőséget kapnak arra a tanulók, hogy együtt dolgozzanak neves, elismert divatfotóssal, fotográfussal, stylisttal, divattervezővel és a tanfolyam elvégzése után is segítik a tanulók pályafutását.
Nem kevesen érkeznek hozzá más iskolákból is, ebből is látszik, hogy tényleg jól meg kell választani hova jelentkezünk, akármennyire is drága mulatság. Azon kívül hogy tényleg profi, szakmai munka történjen, szerintem fontos az is, hogy ne csak egy papír legyen a kezünkben a végén, hanem szert tehessünk ismeretségekre, gyakorlatra, referenciákra és segítséget kapjunk az elindulásban. Viki ezekben is szuper, és tényleg nagy hangsúlyt fektet arra, hogy szakmailag felkészült tanulók kerüljenek ki a kezei közül. Azt viszont ne felejtsük el, hogy fontos a szorgalom és a gyakorlás is...




Forrás: Viki

Dóri Eszterre varázsolt sminket Viki segítségével, én pedig az egyik tanulónak ültem modellt, akitől cicás szemet és piros szájat kaptam.





Képek: Nóri 

Eszter kikérdezte Vikit arról is, hogy látja a magyar lányok sminkelési szokásait, mik a legnagyobb hibák, a válaszokat ITT olvashatjátok, Eszter beszámolójában.

Innen is köszönöm, hogy részt vehettem ezen az érdekes kiruccanáson, egy élmény volt, és örülök nagyon az új találkozásoknak is.

Járt valaki sminksuliba vagy tervezitek hogy elvégeztek egyet? Nagyon kíváncsi vagyok mindenféle élményre, véleményre:)

2013. március 20., szerda

Nivea Sajtótájékoztató

Nemrég hivatalos voltam a Nivea sajtótájékoztatójára, ami ismét szuper hangulatban telt. A helyszín most az Oxygen Wellness Naphegy étterme, ami csodás környezetben van és maga a hely is nagyon tetszetős.


Odaérkezve egy cetlit kaptunk, amire stresszes helyzeteket kellett felírnunk, ezek később játékok részeiként is szerepeltek. És persze nem volt véletlen a kérdés, a sajtóesemény egyik központi témája a stresszkezelés volt, ugyanis egy új termékcsaláddal rukkoltak elő, a Nivea Stress Protect-el, amit kifejezetten a stressz okozta izzadság ellen fejlesztettek ki.


Sajnos a stressz jelen van a mindennapi életünkben, gondoljunk csak a munkahelyi, iskolai, párkapcsolati, otthoni dolgokra... A stresszhelyzetek egy sor fizikai választ váltanak ki a testből: a szívünk gyorsabban ver, az izmok vérellátása megnövekszik, és izzadni kezdünk. Tudományosan megkülönböztethető a hőmérséklet, vagy fizikai megterhelés által kiváltott, és az érzelmi stressz hatására bekövetkező izzadás. A Nivea új termékcsaládja erre próbál megoldást nyújtani, ami kutatások alapján bizonyítottan extra biztonságot ad stresszhelyzetekben, hogy elmaradhasson, az "ú, de leizzadtam" tényező.

Egyébként egy érdekes adat, a stresszel kapcsolatos elsődleges felmérések kiterjedtek arra is, hogy melyik ország jár élen abban, hogy a stresszt képesek pozitív tényezőként megélni, motiválja őket. Mexikó, Görögország és Finnország ért el magas pontszámot.

A rendezvényen a Momentán társulat  mutatott be stresszhelyzeteket, szuper improvizációs előadásokkal, nagyon jó szereplőkkel, sokat nevettünk.


Ezen kívül megismerkedtünk a Nivea Q10 Fitness Club-al, ami már hazánkban is elérhető. Ez egy ingyenes online program, aminek a lényege, hogy egy kérdőív kitöltése után személyre szabott fitness és életmód tanácsokat kapunk, egy brit fitness szakember, Sarah Maxwell segítségével. Ezek mind egyszerű, mindennapokba beilleszthető gyakorlatok, nem kell hozzájuk sok szabadidő, de még is teszünk valamit magunkért a hétköznapi feladatok közben. A www.nivea.hu/Q10FitnessClub oldalon lehet regisztrálni és egy több szintes programról van szó, ahol mozgással, étkezéssel és bőrápolással kapcsolatos tippeket is ajánlanak. Szerintem mindenképp érdemes kipróbálni:) Mellesleg aki regisztrál, nyerni is lehet, szépséges sportcipőt vagy tanácsadást és edzés bérletet Füzessy Balázzsal.


Ehhez a témához kapcsolódóan a Nivea Q10 termékcsaládjával tovább támogathatjuk alakunkat. Van itt minden jóság, bőrfeszesítő testápoló normál bőrre, testápoló tej száraz bőrre, masszázskrém és narancsbőr elleni krémzselé is. Az ajándékcsomagunkban egy bőrfeszesítő testápoló lapult, nagyon kíváncsi vagyok rá, írtam múltkor, hogy mostanában "rákattantam" az ilyesmi termékekre, a héten el is kezdtem használni...

És ne felejtkezzünk el a Nivea Fitness Tour-ról sem, ami egy szuper ingyenes rendezvény, 6 városban kerül megrendezésre, ITT tudtok regisztrálni rájuk.

Az elején említett cetlik alapján volt egy nyereményjáték is, amin az enyémet is kihúzták, így egy három alkalmas személyi edzésre felhasználható kuponhoz jutottam:)

Az előadások után kezdetét vette az ebéd, ahol iszonyat "terülj terülj asztalkám" volt, sajnos nekem rohannom kellett vezetni, de gyorsan pár falat lazac azért belefért még. Távozáskor pedig nem engedtek el minket üres kézzel, kaptunk egy cuki csomagot.



Ismét nagyon jól éreztem magamat, innen is köszönöm szépen a meghívást!:)

Hogy tetszenek a Nivea új termékei/lehetőségei?

2012. október 2., kedd

Őszi/névnapi shopping

Az elmúlt 2-3 hétben párszor nekiindultam, hátha sikerül kihúzni még dolgokat a kívánságlistámról. Jelentem sikerült, meg persze más is becsúszott, de hát pl. felsők mindig kellenek:P

Alleeban, Europeumban és a Corvin bevásárlóközpontban voltam, valamint végre először eljutottam az Ázsia Centerbe. Már egy ideje terveztem, csak a lustaság győzött mindig, nagyon kiesik nekem.
A smink cuccoknak próbáltam ellenállni, a cél csizma vásárlás volt, kíváncsi voltam van e hasonló csizma/kabát, mint amit ebayen kinéztem. Háát csizmák majdnem ugyanazok voltak minden üzletben, a hosszúszárúak nekem túl hosszúak voltak (szeretnék olyanokat hordani, de az én magasságomhoz nem előnyös).
A bokacsizmák között meg laposból volt pár tetszetős, de persze most nem olyat akartam, a többinek meg vagy nem volt szép formája vagy nyomi volt a sarka. Már kezdtük feladni, amikor megpillantottam Őt. Hasonló a masnis ebayeshez, csak nem velúr és szerintem kicsit magasabb. Egyetlen darab volt belőle, ami pont rám várt, ez az:) Egyébként a kabátokat ugyan elvétve figyeltem, de nem láttam olyat, amilyet szeretnék.
Ami még rajta volt a listámon és nagyon akartam, az a farmerkabi. Már majdnem megrendeltem egyet Oasapról, amikor a New Yorkerben megpillantottam ezt. Izgatottan néztem van e belőle méret és szerencsére volt még. Arról nem beszélve, hogy 12 000 Ft körülről 3000-re volt leárazva, szép vétel.
Farmernadrágot nagyon rég nem vettem New Yorkerben, de ez tökéletes sötétkék skinny farmer, imádom. Télre mondjuk kissé vékony szerintem, de vagy aláöltözés vagy marad ősz/tavaszra.
A szegecses tornacipő lemaradt a múltkori listáról, de tervben volt. Cosmos Cityben nem voltam több, mint egy éve, gondoltam bepillantok a Corvinban. Mindössze 2000 Ft-ért vettem a szegecses cipőt, ugyan alapból fekete volt a terv, de abból csak rövidszárú volt és a méretemben az sem volt, úgyhogy maradt ez.
Na elég a szövegelésből, íme a képek:)

New Yorker:


 12 000 Ft helyett 3000 Ft

6000 Ft helyett 3000 Ft 

Eredeti árára nem emlékszem, 890 Ft-ra volt leárazva 

Ezt már kétszer majdnem megvettem előtte:D 
Most 4600 Ft helyett 1500 Ft volt

H&M:
Innen egy dolog hiányzik, vettem egy fekete rövidujjú ruhát is, 
csak épp a szennyesben csücsül


 2500 Ft helyett 1500 Ft

 3000 Ft helyett 2000 Ft (múlt héten már 700 volt csak)

2500 Ft helyett 1500 Ft 
(nem tudom miért nem fényképezte rendesen)

1500 Ft helyett 700 Ft

Cipők:

 Ázsia Center, 3800 Ft

Cosmos, 2000 Ft

Ékszerek:

Nyaklánc: Coyoco, 4000 Ft helyett 1000 Ft
Karkötők: Ebay, 4 $

Hogy álltok őszi/téli darabok beszerzésével? Mik vannak a kívánságlistátok élén?:)

2012. május 14., hétfő

Turiban jártam...

Őszintén bevallom még sosem vásároltam turkálóban. Jártam párban, de nem találtam semmit, pedig a blogokon mindig csodálom, hogy miket sikerül zsákmányolniuk egyeseknek potom pénzekért.
Pénteken volt egy kis elintéznivalónk egyik barátnőmmel és utána mondta, hogy menjünk el az Oktogonnál lévő turiba (Maggie's). Írtátok, hogy vannak olcsóbb jó turik, szóval majd kommentben szívesen veszem az ötleteket. Az viszont biztos, hogy ez a Maggie's hatalmas, jó cuccok vannak és szépen fel vannak vállfázva.
Hat dolgot sikerült vennem, ennek a fele olyan, hogy tényleg tervben voltak, szükségem van rájuk, a másik hármat meg nem tudtam otthagyni:D
Nézzük is őket:


Leggings-1290 Ft

(River Island) kabátka - 1890 Ft Ezen volt még egy gomb fölül, csak az egy nagy gomb volt, nem tetszett, ezért leszedtem, majd lesz másik helyette.


(River Island) felső - 1590 Ft

(River Island) miniszoknya - 1690 Ft, farmer rövidnaci - 1590 Ft

 (bocsi, hogy gyűrött)
(H&M) felső -1690 Ft 

Szoktatok turiban vásárolni? Melyik a kedvencetek?:)