A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Tally Weijl. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Tally Weijl. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. április 15., hétfő

Glamour Napok

Sokszor megfogadom, hogy soha többet Glamour Napok, de aztán persze van hogy még is elmegyek :) Pénteken reggel fél 10 körül már bevetettem magamat egy DM-be, ahol kb. egyedül válogattam, sikerült a legfontosabb dolgokat megvennem. Próbáltam visszafogni magam, így a körömlakkok kimaradtak, meg még egy alapozót szerettem volna, de eléggé döntésképtelen voltam, gondoltam visszamegyek majd, de ez sajnos elmaradt. Utána a Corvin felé vettem az irányt, ahol szerencsére még nem voltak túl sokan (kivéve Müllerben), ellenben utána az Europeum nem volt már annyira szellős.
Vasárnap még jó lett volna pár helyre elmenni (főleg SIX meg Rossmann), szerettem volna ékszereket, de már sajnos nem jött össze, családi ünneplés volt, előtte meg arra készültem. Ez most így alakult...azért így is sikerült elköltenem a félretett szülinapi keretem nagy részét :D


Maybelline tus ecsettel - 2300 helyett 1150 Ft
Alverde szemöldökformázó - 1300 helyett 650 Ft
Manhattan szemöldökceruza - 1000 helyett 500 Ft
Max Factor rúzscerka - 2200 helyett 1100 Ft
L'oreal tus - 2000 helyett 1000 Ft


H&M pizsi cuccok
felső+naci - 4000 helyett 3200 Ft
2 naci - 4000 helyett 3200 Ft


H&M táska - 4000 helyett 3200 Ft
Tally Weijl táska le volt árazva alapból 6000-ről 2900 Ft-ra


H&M csipkés felső le volt árazva alapból 6000-ről 700 Ft-ra :D
H&M farmering - 7000 helyett 5600 Ft


H&M cipő - 6000 helyett 4800 Ft


H&M fürdőruha felső - 4000 helyett 3200 Ft


H&M felsők - 3000 helyett 2400 Ft/db


New Yorker felsők - 4000 helyett 3200 Ft/db


New Yorker blézer - 10 000 helyett 8000 Ft

Ti voltatok? Miket sikerült vásárolni? :)

2013. január 9., szerda

Sale Shopping

December 28-tól az Inditex üzletekben is elkezdődtek a nagy leárazások, múlt héten ellátogattam pár boltba:)

 Mostanában rá vagyok kattanva a kicsit lengébb, hosszabb felsőkre.
Stradivarius 4495 helyett 1995 FT, 2995 helyett 1995 Ft

 A narancsos felső arany szálas, 
a pirosnak a hátulja pedig átlátszó piros anyagból van

 Készülök már a nyárra :D
Bershka 6995 helyett 1995 Ft, Stradivarius 7995 helyett 2995 Ft

 Stradi eleje, Bershka hátulja

 Claire's pihe-puha sál
5000 helyett 1900 Ft

 Tally Weijl vékony övek és nyaklánc
mindkettő 2595 helyett 1200 Ft

 Annyira megtetszett ez a felső, nem csinálok ilyet gyakran, de most nem tudtam otthagyni egyik színt se.
Bershka, 4995 helyett 1995 Ft


Vásároltatok mostanában a leárazásokon?:)

2012. augusztus 10., péntek

Sale Sale Sale!

Már egy ideje javában tombolnak a leárazások és igeeen, nagyon szeretek ilyenkor vásárolni, jó kis cuccokhoz lehet töredékáron hozzájutni. Az egyetlen problem az lehet, hogy nincs már méret, ezért valahogy jól kell kiszámítani a vásárlást. Volt amivel így jártam sajnos, de azért sikerült jó pár cuccot beszerezni:) (van köztük pár teljes áras is, de azok leginkább basic termékek)

Tally Weijl



Sál - 2595 Ft helyett 600 Ft
Fürdőruha felső - 3990 Ft helyett 600 Ft


Ruha - 5995 Ft helyett 1200 Ft



C&A


Pink (előző kép jobban visszaadja a színét) bőrdzseki - 7590 Ft helyett 2790 Ft


Csíkos (élőben neon a narancssárga) felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 990 Ft -ért vettem leárazva
Megkötős felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 990 Ft -ért vettem leárazva


New Yorker


Pink felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 1500-ért vettem leárazva, de azóta még olcsóbb, 990 Ft

H&M


Bőr mini - 5990 Ft helyett 2000 Ft
Rózsaszín mini - 2490 Ft (H&M gyerekosztály:D)


Flitteres felső (szebb a színe élőben) - 3990 Ft helyett 1500 Ft


Neon narancs felső (sajna a színt nem adja vissza teljesen ennél sem) - 2490 Ft


Basic fekete felső - 1290 Ft
Fekete balerina - 2490 Ft



SIX


Karkötő - 2390 Ft helyett 800 Ft


Beszereztetek mostanában valamit a leárazásokon?:)

2011. február 24., csütörtök

Tally Weijl akció + zsákmány

Tegnap benéztem egy Tally Weijl-be és végső leárazás van, valamint a pénztárnál derült ki, hogy ha két akciós terméket vásárolok akkor a harmadikat ingyen kapom ( eddig csak a kiegészítőkre volt ez az akció ).
Így sikerült 3600 Ft-ért vennem két pulcsit és egy táskát ( normál árukon összesen majdnem 13 000 Ft lett volna ). Nem fotoztam most magamon, semmi extrák, a színük meg a fazonjuk tetszett meg a pulcsiknak. Az új kollekcióból pedig vettem egy nyakláncot, nem tudtam otthagyni:)

Táska -1795 Ft

Pulcsi - 1795 Ft

Pulcsi - 1795 Ft

Nyaklánc - 1965 Ft


Ti kihasználtatok mostanában valami jó kis akciót?:)

2011. február 2., szerda

Ruha zsákmány

Még a vasárnapi Aréna plázás vásárlásom alkalmával szereztem be őket. Próbáltam végre olyan képeket is csinálni amin rajtam vannak. Lehet kicsit furák lettek, de olyan képeket akartam, amikben nincsen vaku folt.

Először a Tally Weijl cuccok:

Pink ( élőben valamivel sötétebb, mint a képeken ) fodros ing. 1795 Ft-ért nem hagyhattam ott. Lehet valakinek sok a fodor, nekem tetszik. Amúgy azon még gondolkozom, hogy vegyek e alá egy fekete felsőt.


 ( hülyén álltam, azért néz ki úgy, mintha ferde lenne, sorry )

Leopárd mintás sál. Imádom a leopárd mintás sálakat! Ez is 1795 Ft volt leárazva.


Fekete kesztyű. A logó bigyók lehet nem fognak sokáig tartani, de nem is az tetszik rajta igazán, hanem a masni:) 695 Ft.


Zara piros cipellő. Pont egy 36-os méret volt, nagyon örültem neki. 1995 Ft.

( kiszedhettem volna belőle a cédulát... )

Pull&Bear:

Virágos felső. Lehet valakinek már uncsi, nekem nem nagyon vannak virágos cuccaim, pedig tetszenek, de eddig nem sok olyat találtam ami tetszett volna felvéve. 1995 Ft.


Sütis felső. Néha meg tudok őrülni az ilyenekért:D 1995 Ft.

Imádom az ilyen ujj/ váll megoldást!

Csíkos pulcsi. Ennek is a válla tetszik nagyon, meg a masni persze. 1995 Ft.

 

Bershka kardigán. Ezt nem most vettem, hanem pár hete. Nagyon szép sötétlila színe van, sajnos a kép nem ezt mutatja. Csipke betét nagyon tetszik benne. 2590 Ft.

2010. december 16., csütörtök

Shopping

Karácsonyra családtól már szinte csak pénzt szoktam kapni, mert nem szeretnének olyan dolgokat venni, amik esetleg nem tetszenek nekem vagy nincs rá szükségem, meg persze nekik is egyszerűbb, de én is jobban örülök ennek.
Általában előbb meg is kapom a pénzt, hogy karácsonykor legyen mit a fa alá rakni:)
Ezért a héten el is kezdtem vásárolgatni és sikerült végre ruhákat is venni.

Stradivarius szoknya- Szerelem volt első látásra!


Stradivarius farmer- Ebből a farmerből most veszem a negyediket:D Nem mind a négy teljesen ugyanolyan, mindig kicsit újítanak, de az anyag/fazon kb ugyanaz. Az elsőt kifogytam, a második most szakadt szét.
Azért szeretem, mert nincs rajta semmi koptatás, szép sötétkék és vastagabb anyagból van, így télre is jó.


Tally Weijl csizma- Annyira cuki szerintem ez a csizma:D És jó meleg, bundás belül is.


Tally Weijl sál- Őszintén szólva nem akartam majdnem 4000 Ft-ért sálat venni, de ez tetszett meg és jó meleg!


H&M táska- Ezt a táskát már múltkor is néztem, csak másikat vettem meg, de most le volt árazva, nem tudtam otthagyni:D Meg ez egy kisebb táska, szerintem nem ér meg ugyanannyi pénzt, mint a nagy amit vettem múltkor, de 4000-ért megvettem most.


H&M kardigán, felső, bugyik- Ezek is le voltak árazva.

( nem hiányzik róla flitter, nem tudom miért tűnik úgy a képen )


New Yorker öv


Ez pedig az Essence téli kollekciós kézkréme ( volt még két fajta, ha jól emlékszem mandarinos és gránátalmás )


És még útban van felém jó pár smink rendelés:)
Azokról majd külön írok, ha megkaptam őket!

Ti miket vettetek/ rendeltetek mostanában?