A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Akció. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Akció. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 2., csütörtök

Ruha zsákmány

Ez most egy kicsit rendhagyó bejegyzés lesz, mert nem olyan helyeken vásároltam, ahol általában szoktam. Igazából az egész úgy indult, hogy Anyukám szülinapját egy budaörsi étteremben ünnepeltük, majd beugrottunk a Tescoba egy telefon aksi miatt, amit végül nem vettünk, de minden mást igen:D
A Cosmos City-ben vettem három felsőt és két karkötőt mindössze 6300 Ft-ért, ráadásul ilyen karkötőt már régóta szerettem volna. A H&M-ben volt szerintem hasonló, de ha jól emlékszem csak ezüst és aranyban.
Majd a Tescoban egy pizsit, egy hálóinget, egy melltartót és egy cipőt. Mind le volt árazva, jó vétel volt, örülök, hogy beugrottunk:) Egyébként a budaörsi Tescoban sokféle cipő és ruha volt, én eddig az Aréna Plázába néztem be párszor, de ott szűkösebb a választék.


Cosmos City - 1295 Ft / db ( le volt árazva 2500-ról )


Cosmos City - 2195 Ft


Cosmos City - 795 Ft / db

Tesco - 1980 Ft ! ( le volt árazva 6600-ról )

Tesco - pizsi 2250 Ft ( 3700 helyett ), hálóing 2100 Ft ( 4200 helyett )

Fogtatok ki mostanában valami jó kis akciót?:)

2011. március 10., csütörtök

Cherry Culture

Pont tegnap jutott eszembe, hogy lehetne már akció és igen, mától március 17-ig 20% kedvezménnyel lehet vásárolni. Az M20-as kódot kell beírni rendelésnél.

Én már fel is adtam ma a rendelésemet. A jól bevált Nyx termékeken kívül most pár Milanit is kipróbálok:)


Jó vásárlást:)

2011. február 24., csütörtök

Tally Weijl akció + zsákmány

Tegnap benéztem egy Tally Weijl-be és végső leárazás van, valamint a pénztárnál derült ki, hogy ha két akciós terméket vásárolok akkor a harmadikat ingyen kapom ( eddig csak a kiegészítőkre volt ez az akció ).
Így sikerült 3600 Ft-ért vennem két pulcsit és egy táskát ( normál árukon összesen majdnem 13 000 Ft lett volna ). Nem fotoztam most magamon, semmi extrák, a színük meg a fazonjuk tetszett meg a pulcsiknak. Az új kollekcióból pedig vettem egy nyakláncot, nem tudtam otthagyni:)

Táska -1795 Ft

Pulcsi - 1795 Ft

Pulcsi - 1795 Ft

Nyaklánc - 1965 Ft


Ti kihasználtatok mostanában valami jó kis akciót?:)

2011. február 15., kedd

Essence akciós zsákmány

Gondolom már mindenki értesült arról, hogy az Essence márciustól  nem kapható termékeit 299 Ft-os áron lehet megvásárolni:)
Először ellenálltam ennek az akciónak, mert őszintén szólva amiket az előző ilyennél vettem azokat se nagyon használom, nem akartam megvenni még cuccokat csak azért mert most 300 Ft. Tegnap viszont voltam egy olyan Rossmannban ahol két Essence állvány volt és megpillantottam pár dolgot amik már régebben is tetszettek, úgy gondoltam 300 Ft-ért nem hagyom ott őket.


1. Szemfesték lemosó párnák

Hát ebből be kell szereznem méééég! Nagyon jó. Tényleg könnyedén eltávolítja a sminket és nem irritálja a szememet.

2. Sun Club négyes szemhéjpúder


Ennek a színei nagyon tetszenek és a szemfesték állaga is jónak tűnt már első látásra is. Jól pigmentáltak ( bár a kék kicsit kevésbé), könnyű a felvitelük.

( alap nélkül )

3. Pocket beauty glamour to go szemfesték szett


Erről már sokféle véleményt olvastam, ezért kicsit félve vettem meg, de gondoltam 300 Ft-ért nem veszítek sokat akkor se, ha nem válik be.
Én azt mondom nem rossz, ennyiért mindenképp megérte. Ugyan többször bele kellett mártanom az ecsetet, hogy elérjem azokat a színeket amiket láthattok a képen, de szépek.

( alap nélkül. van amelyik mattnak látszik, de nem az, mindben vannak apró csillámok )

Ti kihasználtátok az akciót? Miket vettetek?

2011. február 8., kedd

Alverde Rosegarden szájfény & arcpirosító stift

Már egy ideje szemeztem ezekkel a termékekkel, a csomagolásuk keltette fel a  figyelmemet először.
Most már 350 Ft-ra voltak leárazva a dm-ben, úgy gondoltam ennyiért kipróbálom őket.


Pirosítóból még sosem használtam stiftet. Ez az egy árnyalat volt ( sweet rose ) abban a dm-ben ahol voltam.
Ez egy szép világos rózsaszín. A csomagolása borzasztó, először kitekerni nem tudtam, most meg vissza nem tudom tekerni, közben törik is kicsit.
Egyébként nekem tetszik, szép fényt ad az arcnak és csak nagyon apró csillámok vannak benne.


A szájfény a rose love nevet kapta. Illata kicsit fura, de nem erős, úgyhogy figyelmen kívül lehet hagyni. Az állaga jó, nem ragadós, könnyű a felvitele és szájfényhez képest elég tartós.


Összességében 350 Ft-ért megérte mindkettő, de sajnálom, hogy a pirosítónak ilyen rossz a csomagolása.

Nektek mi a véleményetek az Alverde smink termékeiről? Ebből a  kollekcióból vettetek valamit?

2011. február 2., szerda

Ruha zsákmány

Még a vasárnapi Aréna plázás vásárlásom alkalmával szereztem be őket. Próbáltam végre olyan képeket is csinálni amin rajtam vannak. Lehet kicsit furák lettek, de olyan képeket akartam, amikben nincsen vaku folt.

Először a Tally Weijl cuccok:

Pink ( élőben valamivel sötétebb, mint a képeken ) fodros ing. 1795 Ft-ért nem hagyhattam ott. Lehet valakinek sok a fodor, nekem tetszik. Amúgy azon még gondolkozom, hogy vegyek e alá egy fekete felsőt.


 ( hülyén álltam, azért néz ki úgy, mintha ferde lenne, sorry )

Leopárd mintás sál. Imádom a leopárd mintás sálakat! Ez is 1795 Ft volt leárazva.


Fekete kesztyű. A logó bigyók lehet nem fognak sokáig tartani, de nem is az tetszik rajta igazán, hanem a masni:) 695 Ft.


Zara piros cipellő. Pont egy 36-os méret volt, nagyon örültem neki. 1995 Ft.

( kiszedhettem volna belőle a cédulát... )

Pull&Bear:

Virágos felső. Lehet valakinek már uncsi, nekem nem nagyon vannak virágos cuccaim, pedig tetszenek, de eddig nem sok olyat találtam ami tetszett volna felvéve. 1995 Ft.


Sütis felső. Néha meg tudok őrülni az ilyenekért:D 1995 Ft.

Imádom az ilyen ujj/ váll megoldást!

Csíkos pulcsi. Ennek is a válla tetszik nagyon, meg a masni persze. 1995 Ft.

 

Bershka kardigán. Ezt nem most vettem, hanem pár hete. Nagyon szép sötétlila színe van, sajnos a kép nem ezt mutatja. Csipke betét nagyon tetszik benne. 2590 Ft.

2011. január 31., hétfő

Douglas zsákmány

Tegnap délutáni elfoglaltságom után az Aréna Pláza felé vettem az irányt. A Douglasba lip smacker-ért mentem be, ugyanis majdnem elfogyott az előző, de végül más is landolt a kosaramban:)



Escada Marine Groove

Imádom az Escada ilyen jellegű parfümjeit, majdnem mindet megvettem eddig az ibiza hippie óta. Ezen is gondolkoztam már egy ideje, csak még van egy másik ilyesmim, viszont most 7900 Ft-ra le volt árazva ( 30 ml ), így nem hagyhattam ott:)
Volt most már egy új fajta is, de az nem tetszik annyira, szerintem az ki fog maradni nekem.

Lip Smacker Raspberry Melon

Ahogy láttam éppen elég fogyóban voltak itt, egy dobozkában volt pár fajta, szerencsére pont volt ilyen, amilyet szerettem volna.
Ugyanazt tudom elmondani róla mint a másikról, imádom:)

The Color Workshop essential baked powder compact

Ezzel is szemeztem már egyszer, de épp akkor amikor 20% akció volt és ezren voltak, végül kimenekültem. Most pedig le volt árazva, így ugyanúgy 20%-al olcsóbban kaptam meg:D
Olvastam már pár blogban erről a márkáról, de én még nem láttam sehol ezelőtt ( vagy csak elkerülte a figyelmemet? ).


Csomagolása nekem nagyon tetszik, belül tükör is van, kis helyen elfér, utazáskor is praktikus. A színek nagyon szépek, viszont eléggé porladnak felvitelkor, a pigmentáltságuk pedig különböző. A legvilágosabb, a lila és a rózsaszín a legkevésbé pigmentált. A kék meg a zöldes-fekete viszont gyönyörű!
Az ára 1690 Ft eredetileg.


2011. január 12., szerda

E.L.F. akció!

A facebookon 100 000 követőjüket ünneplik, így most megint ingyenes szállítással tudtok rendelni tőlük, valamint kaptok ajándékba egy studio make up mist and set sminkfixálót!
Annyi a kikötés, hogy 10 font a minimum rendelés. Az akció vége: Január 13, 10 óra (UK time), úgyhogy aki rendelni akar siessen:)
A kód, amit a rendelésnél be kell írni: FREESETEU.
Én írtam már pár termékükről, itt el tudjátok olvasni.


( kép: e.l.f. Cosmetics facebook oldaláról )

2011. január 11., kedd

H&M zsákmány

És igen, megint!:)
Tegnap berohantam bevásárlás után a H&M-be és megakadt a szemem két dolgon.
Az egyik egy fekete-arany ruha, amit sajnos a képek nem igazán adnak vissza, élőben szebb. Az anyaga kicsit fura, de a fazonja tetszik nagyon, a mellrésznél sem hagyományos a megoldás, 3000 Ft-ért meg mindenképp megérte.
A másik egy kardigán, aminek ugyancsak nagyon tetszik a fazonja és már egy ideje szerettem volna egy ilyet, ami nem gombos, hanem csak megkötős. Mindezt most 2000 Ft-ért kaptam meg!
Sajnos fekete színben nem volt, abban vettem volna még, csak zöld színben láttam ezenkívül.


2010. október 26., kedd

Golden Rose

A Golden Rose állvánnyal rendelkező Rossmannokban most 50-75 % kedvezmény van a termékeikre. Számomra egy dolog volt, ami különösen érdekes és szemeztem vele már múltkor, még pedig a Terracotta pirosító.
( Most hogy kerestem róla képet a neten, felfedeztem hogy USA-ban van Terracotta szemhéjpúder is, nálunk ilyen nincsen???)
Azt hozzáteszem, hogy lesz majd róla teszt is, csak ma még dolgozom egész nap, este meg nem tudok szép képeket csinálni, ezért kerestem addig netes képet.
Szóval ma reggel jutottam el olyan Rossmannba, ahol van Golden Rose állvány.
Elég sok minden volt még, ha jól láttam egy féle szemhéjpúder volt teljesen kifosztva, meg ezekből a pirosítókból volt kevés, a bronzosból nem is volt már egyáltalán. Meg palettákból volt már csak pár darab.
Én kettő pirosítót szereztem be (darabja 700 ft!), a 102 és 103 kódút. ( mondjuk kissé máshogy vannak ábrázolva a kis képeken)