A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Tus. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Tus. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. február 4., hétfő

NYC Simple Metallic folyékony szemhéjtus+smink

Elég rég nem használtam folyékony tust, de örültem ennek, mert egy szépséges metál arany színt kaptam tesztelésre. Három színben kapható: Surpentine purple, Leopard print és ami az enyém, a Liquid gold.



Először önmagában, csak szemhéjalapozó fölé próbáltam ki, szilveszterkor pedig fekete füstös szemhez, aww! Ahhoz képest hogy nekem ezek a sima ecsetes tusok nem annyira állnak kézre, régebben bénáztam velük eleget, ezzel semmi problem nem volt. Elegendő festéket vesz fel az ecsete, akkor is ha csak szimplán kihúzom a tubusból. Könnyedén tudtam vele normális vékonyabb és vastagabb vonalat is húzni. Csodás színe van, jól fed, nem kell sokszor átmenni a vonalon, hogy olyan legyen az eredmény, mint a képeken. Viszont jobb a fedése ha szemfesték fölé visszük fel, szóval ajánlatos ha magában akarjuk használni egy matt bőr színnel átmenni a szemhéjunkon előtte. Tartósságára sincs panasz, valamelyik nap dél körültől késő estig viseltem és ugyan kicsit vesztett a színéből, de jó állapotban volt még. Összességében megkedveltem, a kékes szememhez jól illik szerintem, az ára is eléggé baráti, 800 Ft körül kapható.




A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Coty Hungary Kft.-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Szoktatok használni színes tusokat?:)

2013. január 7., hétfő

Manhattan fekete zselés szemhéjtus+smink

Bevallom egy ideig hanyagoltam a zselés tusokat. Volt nem annyira régen egy időszak amikor az essence feketét használtam, amit -a nagyon puha állaga ellenére-egy ideig szerettem, de aztán már nem annyira működött. A Glamour Napok alkalmával nagyon gondolkoztam valami új kipróbálásán. A Maybelline volt az első terv, de az már nem volt, viszont a Manhattanből egy utolsó darab csak rám várt.

És milyen jó, hogy így alakult. Imádom! Amióta megvan eszembe sem jut olyan, hogy na egy tusvonalas szenvedés. Már az első alkalommal nagyon rövid idő alatt szépséges tusvonalat tudtam vele varázsolni, meg is lepődtem kissé. Az állaga pont tökéletes szerintem, könnyen kezelhető. Szép, intenzív fekete színe van (bár először kicsit megijedtem, mert az üvegben sötétbarnának látszott, de nem az), jó a fedése. Nem maszatolódik és tartós, kibírja az egész éjszakás bulizást is.
Megmondom őszintén nagyobb barátságba kerültem vele, mint a hasonló árkategóriájú Coastal Scents-el, amit nagyon szerettem régebben, itt írtam is róla. Én 50% akciós kuponnal vettem ugyebár, eredeti ára 1800 Ft, de szerintem az is simán megéri, főleg hogy sokáig elég lesz. Lehet amúgy kapni hozzá ecsetet is, de sajnos arról nem tudok nyilatkozni, mert a legkedvencebb Nyx tusecsetemet nem tervezem még mindig lecserélni:)


Igen, ezért a képért ezer bocsi, pedig fotóztam amikor új volt,
de persze sikerült elkeverni




Szeretitek a zselés tusokat? Melyik a kedvenc?:)

2012. október 28., vasárnap

Essence Superfine Eyeliner Pen

Mindig is vonzottak a filces tusok, de az eddigi kettő amit próbáltam sajnos nem igazán vált be. Nagyon kíváncsi voltam ez mit tud.


A csomagolása egy sima fekete vékony ceruza, a színváltós írást imádom rajta! Amikor először leszedtem a kupakját kicsit megijedtem, mert nagyon hosszú és vékony a hegye, de gondoltam lehet ebben rejlik a titok :D



Amikor a kézfejemre húztam vonalat (okosan először nem az asztalon volt a kezem, hanem a levegőben, azért se egyenes mindegyik), akkor ha erősebben nyomtam rá elhajlott a hegye, de a szememen még nem tapasztaltam ilyet, de nem is kell rányomni nagyon, finom mozdulattal is erős színt kapunk.
Vékonyabb és vastagabb vonalat is szépen lehet csinálni vele és ez tényleg egy olyan tus, amivel a reggeli készülődésnél is gyorsan kihúzhatjuk a szemünket.
A színe igazi fekete, pillanatok alatt megszárad, nem mászik el, kb. lerobbanthatatlan. Összességben azt kell hogy mondjam, tényleg szuper termék:) Remélem sokáig bírni is fogja.




Szeretitek az ilyen filces megoldást? Van kedvencetek?:)

2011. március 31., csütörtök

Essence zselés tus + ecset

Nagyon szeretem a zselés tusokat, kiváncsi voltam az Essence új termékére.

Amit írnak róla:
" Különleges alkalmakra, különleges sminkre van szükséged: az essence új zselés szemhéjtus most ezt kínálja neked! ultra gyengéd zselés formulája ugyanolyan pontos felvitelt kínál, mint a szemhéjtusok. válogathatsz matt és csillogó végeredményt kínáló árnyalatok közül. egyszerűen csak mártsd bele az essence speciális ecsetét és gyengéden rajzold meg a kívánt kontúrt. gyorsan megszárad, hosszan tart és vízálló. négy színben kapható." ( Forrás: essence.eu )

A feketét nem néztem, mert abból van még a Coastal Scents-ből bőven, de a többi csillogó árnyalat volt, ami miatt eléggé csalódott voltam. De barnát szerettem volna mindenképp, ezért az hazajött velem. ( 02-es london baby a szín neve )



Csomagolása hasonló, mint a Coastal Scents-től rendelt zselés tusoké, csak az Essence nagyobb.
Az állagán viszont eléggé meglepődtem. Nagyon lágy, krémes állagú. Előszörre sikerült is nagyon belemártanom az ecsetet, mert a Coastal Scents alapján nem ilyenre számítottam.
A felvitele könnyű, nem kell többször átmenni rajta, hogy normális színe legyen.
Nem kifejezetten csillámos, inkább metál fénye van. Viszont fura, mert a szememen inkább szürkés fekete, mint barna:( Ez vele az egyetlen ( de sajnos elég nagy ) bajom.



Az ecsetre is nagyon kiváncsi voltam. Az Essence pirosító ecsete nagy kedvencem. Azt kell, hogy mondjam ez az ecset is nagyon jó! Csak kifejezetten vékony vonalat nem sikerült még húznom vele.
Az ecset mindössze 500 Ft-ba került, a zselés tus pedig 900 Ft volt.

Próbáltátok már az Essence zselés tusokat? Vagy tervezitek?:)

2011. január 20., csütörtök

Arany, lila, ezüst zselés tus

Ha már tegnap elkezdtem, jöjjenek Ők is:) Kettőt fizet, hármat kap akció volt a Coastal Scents-nél. Nagyon nehéz volt választanom hármat, annyi szépséges szín van, végül ezek mellett döntöttem.

Őket még csak kipróbáltam, nem használtam annyit, mint a feketét. Első tapasztalatom az, hogy mindhárom nagyon szép szín, az állaguk is jó, viszont a lilának kevésbé jó a fedése.




Ui: lesznek majd sminkek velük:)

2011. január 19., szerda

Coastal Scents fekete zselés tus + smink

Próbálkoztam már sokféle tussal, főleg folyékony változatban, de filceset is próbáltam már. Sajnos nem mondanám bármelyikre is, hogy olyan volt minden szempontból, amilyet szerettem volna. Azért megemlítem, hogy a drogériás tusok közül a S-he tus volt a legjobb amit próbáltam.
A zselés tusokról hallottam már sok jót, ezért úgy gondoltam hozzácsapok egyet a palettás rendelésemhez. Elsőre a feketére esett a választásom ( azóta rendeltem még hármat, amikor kettőt fizet hármat kap akció volt, később azokról is beszámolok majd ), mert azt használom a legtöbbet és épp egy Essence fekete tussal szenvedtem a mindennapjaimban.
Azt  kell hogy mondjam, abszolút bevált kategóriába sorolom ezt a zselés tust. Sokkal könnyebb a felvitele számomra, persze ehhez kell egy jó ecset is, én a már említett Nyx ecsetet használom.
Biztosabban tudok vonalat húzni vele, mint egy filces vagy ecsetes tussal és ez a festék állagának is köszönhető.
A színe elég erős, jó a fedése és tartós. Az általában használt sminklemosó tejemmel le sem tudtam szedni teljesen, csak a kétfázisú szemfestéklemosóval.
Én a Coastal Scents-től rendeltem 6,95 dollárért, de a MakeupGeek store-ból kicsit olcsóbban, 6 dollárért be lehet szerezni. Sokféle színben kapható, amikor később hármat rendeltem nagyon nehéz volt a döntés, végül egy ezüst, egy arany és egy lila mellett döntöttem, hamarosan róluk is lesz beszámoló:)

Nektek milyen tus vált be legjobban? Melyik a kedvencetek?


Használt termékekért katt: