2014. június 10., kedd

Mindennapok #15

Elég rég volt ilyen, de azért megpróbáltam az elmúlt pár hónapból válogatni, és ezentúl lesz gyakrabban! :)

 *-*

 Gozsdu Udvar

 Nivea újdonságok

 Hamburger party

 LEN- Fish!

 Vagheggi bemutatón Sminkkel Vikivel 

 Nagyszínpad elődöntő- Cloud 9+

 Rákattantam a Gelatiamo Single fagyikra

 Insane

Schwarzkopf bemutató

Ez még március, 
de hát olyan szép volt, hogy itt a helye! :D

Nektek hogy telt az elmúlt hónapotok?:)

2014. június 4., szerda

Nivea zuhanyzás közbeni testápolók

Bevallom töredelmesen azok közé tartozom, akik elég sokszor lusták testápolózni. Természetesen használtam testápolót ezelőtt is, de nem minden nap (kivéve amikor kisebb időszakokig lelkes voltam). Kissé körülményes a "procedúra", főleg este fáradtan, reggel sietve. Nem vagyok kifejezetten száraz bőrű, de azért főleg a lábszáram, és időnként a karom ki tud elég rendesen száradni.

Amikor megláttam a Nivea újdonságát rögtön tudtam, hogy ez nekem való! Általában fürdök, nem zuhanyzok, de persze ugyanúgy szoktam használni, tusfürdőzés lemosása után megy a testápoló, aztán leöblítem. Először a "sima" verzióból vettem meg a táplálót, aztán nemrég került hozzám két újabb, a kakaó és a shea vajas változat.


Az elsővel egyetlen problémám volt, még pedig, hogy nagyon csúszós maradt utána a kád, gyanítom a mandulaolaj végett. Hatása annak is teljesen jó volt számomra, utána pedig semmi ragacsos érzet nem maradt. A másik kettő nekem azért vált be jobban, mert az illatukat imádom (meg is marad elég sokáig rajtam), nem annyira áll fent az előbb említett probléma, és a hatásuk is megfelelő számomra, első használat után konkrétan csodálkoztam mennyire selymes lett a bőröm, főleg a shea vajasnál, ami kifejezetten száraz bőrre való. (a másik normál-szárazra) A kissé kiszáradt lábszárammal is elbánt. Az egyetlen dolog, hogy fogyhatna kicsit lassabban! :D


Összességében számomra ez a tökéletes megoldás, gyors, és a hatása is megfelel a bőröm számára. Nyáron szerintem főképp nagyon jó ezt használni a melegben, télen pedig max majd kell egy kis testvajas kiegészítés a szárazabb részeimre.

Próbáltátok már valamelyiket? Mik a tapasztalatok? :)

2014. április 19., szombat

Glamour Napok - 2014 Április

Sajnos vagy nem sajnos most nem sok időm volt Glamour Napozni. A helyzet az (és az eltűnésem oka), hogy szakmai német nyelvvizsgázom, aminek az egyik része április 11-én volt, a másik pedig jövő kedden lesz. Nagyon várom már, hogy túl legyek rajta.
Na de visszatérve a vásárláshoz, a pénteki vizsgán kívül hétvégén tesóm szülinapját ünnepeltük, amire rendbe kellett vágnom a lakást, sütni stb, szóval kevés időm maradt arra, hogy a shoppingolással foglalkozzak, de azért úgy gondoltam egy pár órát megérdemlek.


A H&M-ben sikerült több dolgot is megvennem, amit már kinéztem előtte neten. Ilyen pl. a rózsás ruha, meg a táska. Ezen kívül becsúszott egy fürdőruha, ugyanis amikor megláttam ezt az alsót, nem tudtam otthagyni. A hozzá való felső persze nem jó nekem, úgyhogy vettem egy másikat. Már kezdek hozzászokni a nem páros fürdőruháimhoz :D A fodros elejű felső szerelem volt első látásra. A másik felső kakukktojás, mert őt még kicsit korábban vettem, és amúgy is leárazott volt, úgyhogy nem vonatkozott volna rá a kedvezmény. A telefonhátlap ugyancsak, mert az meg gyorsan kellett, és csak egy darab volt ebből. A lip tint-et már régebb óta terveztem, hogy megveszem, most végre tényleg :)

 5990 Ft - 20%

3990 Ft -20%

Felső 3990 Ft, Alsó 1290 Ft -20%

4000 Ft helyett 2000 Ft

2990 Ft -20% (persze rendes fekete)

Befutottam gyorsba egy Rossmannba, és elég boldog voltam, amikor megláttam egy darabot a Catrice Celtica Highlighter-ből, akkor meg még inkább amikor belekukkantottam, és nem volt belenyúlkálva... A Made To Stay ajakszínezőt is terveztem már egy ideje, úgyhogy az került még a kosárkámba.
DM-be szerettem volna még venni pár dolgot, de mire vasárnap odaértem a közelünkben lévőbe, bezárt:( Valamiért abban a hitben éltem, hogy vasárnap nyitva van fél 2-2-ig. Hát nem.

H&M csillámos hátlap -1290 Ft
Catrice Made To Stay ajakszínező - 1550 Ft -25%
Catrice Celtica Highlighter - 1700 Ft -25%
H&M lip tint - 1290 Ft -20%

Eredetileg Nike Air Max-et szerettem volna, de amiket felpróbáltam vagy nagyon bumszlik voltak a kis lábamon, vagy szimplán nem állt jól, vagy túl fehér volt, vagy túl rózsaszín :D Remélem azért még valamikor megtalálom a tökéleteset. Ez a cipő viszont nagyon megtetszett a Hervisben, úgyhogy addig is megvettem mászkálós cipőnek.

17 990 Ft - 20%

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült venni?:)

2014. március 26., szerda

Max Factor Excess Volume szempillaspirál

Kifejezetten kedvelem a Max Factor spiráljait, így nagy kíváncsisággal estem neki ennek az újdonságnak. Az Excess Volume két külön spirált ötvöz egy termékben. Az egyik végén található spirál kimondottan a dúsításért felel, míg a másik egy fényes, lakk hatású fedőréteggel látja el a szempillákat, mely által a festék tartóssá is válik.


Nézzük hogyan is működik a termék:

1. Alap réteg – extrém dúsítás: ez egy szuper-vastagító formula, mely waxot, sötét pigmenteket és dúsító részeket tartalmaz a kiváló végeredményért. A különleges formula, valamint a legnagyobb MF spirálkefe biztosítják a maximális dúsítást.

2. Intenzív fekete, lakk hatású fedő rétega sötét fekete lakk fedőréteg hígabb, mint az alapréteg, annak érdekében, hogy a fedés a szempillák egész hosszán szétterjedjen. Az alapréteg mikroszövetei miatt a lakkréteg bevonja a szempillákat a tövektől egészen a végekig, ezáltal alkotva egy intenzív fekete, fényes végeredményt. A gél-alapú formula tovább vastagítja a pillákat az igazán extrém dúsítás érdekében, mely tartós is egyben.

Ahogy eddig olvasgattam, eléggé megoszlanak a vélemények,
nézzük az enyémet, katt:

2014. március 14., péntek

Moyra Gel Look No. 920

Sokszor szemeztem már Moyra lakkokkal, de végül csak pár darabot vásároltam meg eddig (talán a bőség zavara miatt?!, de a holo lakkokat tervezem mindenképp, csak még nem jutottam el odáig). 

Nagyon örültem, amikor nemrég kaptam jó párat tesztelésre, ráadásul nagyon eltalálták (számomra) a színeket. Elsőre ennek estem neki.



Azt azért el kell mondanom, hogy mostanában nem a legszebbek a körmeim, törnek, kicsik stb. Alapból is féltem kissé, hogy milyen lesz ennek a lakknak a felvitele, de azt kell hogy mondjam pozitívan csalódtam. Könnyű felkenni, nem csíkozódik, szépen terül, nagyon jó a fedése, egy rétegben is gyönyörű a színe (képeken is úgy látjátok). Száradása sem vészes szerintem, hosszabb időre számítottam. A finise nagyon szép, fényes, imádom. 
Az egyetlen dolog, ami annyira nem pozitív számomra, az a tartóssága. Persze az is lehet, hogy ez megint csak nálam problémás(abb), meg hát kíváncsi leszek a többi árnyalatra, hátha van különbség. Alap és fedőlakkal két nap elteltével voltak már kopások rendesen.




Összességében én azt mondom, hogy mindenképp megérnek egy próbát ezek a gel look lakkok, arról nem beszélve, hogy 350 Ft körül van az áruk.

A masni egyébként egy Born Pretty Store-os rendelésemből való, de sajnos már pár óra múlva lejött az egyik része (fedőlakk ide vagy oda), de erről majd bővebben egy másik bejegyzésben.

Szeretitek a Moyra lakkokat? Ezt a fajtát próbáltátok már? :)

2013. december 21., szombat

Blog Karácsony

Iluss, a Fiatalos blog írója szervezett egy szuper ajándékozást bloggerek között, amire én is jelentkeztem. A sorsolás úgy döntött, hogy Ilussnak adtam ajándékot, én pedig Ramitól kaptam. Nézzük mit rejtett a csomagocska!:)


-Kézi készítésű rózsa szappan
- Mézestej fürdőbomba
- Nyaklánc
- Fülbevaló
- Mézeskalácsok




Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Ha kíváncsiak vagytok mit adtam Ilussnak, nála megnézhetitek! Nagyon jó kezdeményezés volt szerintem, a szervezést is köszi, remélem lesz még ilyen! :)

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2013. december 20., péntek

Karácsonyi körmök- Top of the Gold

Először visszaraktam a kosaramból ezt a fedőlakkot, mert hogy annyi lakkot vettem, vissza kéne fogni magamat...de végül következő alakalommal nem tudtam otthagyni, annyira kacsintgatott rám:D
Gondoltam úgy is itt a karácsony, az egyik kedvenc színösszeállításom mostanában egyébként is a piros-arany, így előkaptam a kedvenc piros Max Factor lakkomat (amit amúgy még az első blogger talin kaptam, kb. 2 és fél éve, és még mindig tökéletes, egyáltalán nem sűrűsödött be) és fölé raktam az arany szépséget. Imádom! Sajnos természetesen képeken nehéz visszaadni, de azért próbálkoztam.

A piros lakk egyébként egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt, a fedőlakkból pedig egy réteggel ennyi arany cuccost fel lehet varázsolni könnyedén.





Ha már karácsony, ITT tudtok jelentkezni egy gyors nyereményjátékra, vasárnapig tart, hajrá! :)

Hogy tetszik? Szoktatok használni arany fedőlakkot?:)