2010. november 30., kedd

Zsákmány

Rég nem vettem Manhattan terméket, de tegnap kettő nagyon megtetszett. Raadásul le is voltak árazva. ( rúzs 749 Ft, szemfesték duo 349 Ft )
A rúzs színe nagyon tetszik, remélem jól is fog állni. Amit viszont sajnálok, hogy direkt kerestem egy bontatlan rúzst ( le is volt még ragasztva), de itthon vettem észre, hogy ez is sérült:( Amiket a boltban megnéztem azok közül voltak amik szét voltak már trancsirozva ( de hülye szó:D), de volt olyan ami tökéletes volt másik színből. Nem gondoltam, hogy a bontatlannal gond lesz.
A szemfesték színei is nagyon szépek, szerintem karácsonyi smink is fog velük készülni.
A harmadik amit vettem egy H&M szett, nyaklánc és szájfény.


( Manhattan intense moisture&gloss rúzs- 53Q )

( Manhattan magic duo-brown temptation )

( H&M szett )

2010. november 27., szombat

Tegnapi smink

Tegnap este egy barackos sminket csináltam.( sajnos nem teljesen adják vissza a képek a színeket )
A hidegben kedvem támadt nyáriasabb dolgokat belevinni az estébe, a felsőmön egy barackos rózsaszín virág ( H&M-es kitűző ) volt:) Aztán zuhogó hóban jöttem haza:D


2010. november 26., péntek

Bourjois rúzsok

Nemrég kattantam újra rá a rúzsokra és az "első" amit vettem egy Bourjois rúzs volt. Ami elég jó választásnak bizonyult:) Vettem belőle azóta egy másik színt is, így most őket fogom megmutatni nektek.


( Rosé requinqué, Rosé voluptueux )

2010. november 25., csütörtök

Rózsaszín-lila smink

Igazából ma egy kékes sminket akartam elkészíteni, de ahogy kinéztem a napsütésbe kedvem támadt valami vidámabbat csinálni.
Egyébként elvileg hétvégén költözünk ( a smink cuccaim nagy részét el is pakoltam már ), úgyhogy nincs sok időm, felül először el is felejtettem kihúzni a szememet:D Közben meg lemerült a fényképező, épphogy  fel tudtam tölteni a képeket, ezért nem tudtam csinálni már olyat ahol ki van húzva.




( kissé furán állnak ezen a képen a szempilláim:D)


Amit használtam:
Nyx Eyeshadow Base-skin tone
H&M 36-os paletta- világos rózsaszín, sötét rózsaszín és kétféle lila
Avon Mocha Latte-világosbarna ( szemöldök alá )
Essence lila és pink szemceruza
Rimmel Sexy Curves szempillaspirál

2010. november 24., szerda

Astor quick'n go körömlakk

Régen körömlakk mániám volt, akkor még szép hosszúra meg is nőttek a körmeim ( sokszor hitték azt, hogy nem is igaziak ), aztán sajnos egy időben nagyon rosszak lettek a körmeim. Egy idő után ezért a műkörmök mellett döntöttem.
Most már évek óta nincsen és szerencsére megint hajlandó megnőni a körmöm ( szedtem egy ideig revalidot, meg  több vitamint viszek már be magamba:D ) de most épp kicsik. De nem is ez a lényeg:)
Rögtön beleszerettem ennek a körömlakknak a színébe.  Egy rétegben is szép, de azért felvittem két réteget, a képen azt láthatjátok. Ami nem volt annyira jó ötlet, mert így van amelyik körmömön nem lett egyenletes ( másik kezemen, de barátnőm - aki ma látta - szerint egyáltalán nem feltűnő ), úgyhogy szerintem maradok az egy rétegnél. Csak később vettem észre, hogy az is van ráírva, hogy egy rétegű fedéssel is ragyogó szín:D De szerintem ha kicsit több időt várok a második réteg felvitelééig, akkor egyenletesebb lesz.
Azt, hogy akár 8 napig kitart e még nem tudom. Az ecsete nagyobb mint az átlag, de még így is sikerült viszonylag normálisan felvinni a kis körmeimre is.

2010. november 22., hétfő

Benefit confessions of a concealaholic

Ez volt a másik termék, amit multkor beszereztem a Benefit-től. Ennek is gyönyörű a csomagolása.
Ami megtalálható benne:

"that gal", brightening face primer
erase paste, brightening camouflage for eyes & face (02)
boi-ing, industrial-strength concealer (01, 02)
lemon aid, color correcting eyelid primer
eye bright, instant eye brightener



Első ránézésre kicsinek tűnnek benne a dolgok, főleg az erase paste meg a that gal ( 3,2 g, 7,5 ml ). De ha jobban belegondolok a nyx szemhéjalapozóm is kicsinek tűnt, de már látom, hogy nagyon sokáig ki fog tartani.
Meg arra is jók, hogy kipróbáljuk őket kicsiben, aztán ha beválik nagyobb kiszerelésben is meg lehet venni.
Tartalmaz 2 kis ecsetet is a készlet, mindegyik végéhez rá van írva, hogy melyik termékhez használjuk. ( én általában nem ezeket szoktam használni )
Van egy kis füzetke is, amiben meg le van írva/rajzolva, hogy mit hova érdemes használni.
Szerintem nagyon jó kis készlet, bár nem mindegyiket használtam eddig rendszeresen.
Az erase paste meg a lemon aid ( szemhéjalapnak ) a kedvenc, de a többi is jó.
Van amit nem igazán oda szoktam használni, mint ami a képen van, pl a boi-ing-et akárhova korrektornak.


2010. november 20., szombat

Cherry Culture Wishlist

Összeállítottam egy listát amit szeretnék Cherry Culture-ről, szerintem már karácsonyi ajándéknak fog számítani.
Kicsit sok dolog, úgyhogy nem is egyszerre fogom megrendelni, mert nem akarom, hogy fennakadjon a vámon. Meg vannak amik nincsenek épp.

NYX Ultra Pearl Mania- White, Nude, Grass
NYX Glitter Powder- Apple, Gold
NYX Jumbo Eye Pencil- Iced Mocha
NYX Mega Shine Lipgloss- French Kiss, Perfect Red, La La
NYX Black Label Lipstick- Ruby, Hot Tamale, Peachy ( out of stock )
NYX Eyeshadow Brush 2
Sinful Colors Contour Brush
Sinful Colors Lip Brush
Sinful Color Sponge Tip Brush
NYX Soho Glam Collection
SUGAR Cosmetics PUNCH OUT ( out of stock )

Igazából először Sigma ecsetkészletet akartam, de rájöttem, hogy van amiket nem tudnék hasznosítani, mert pl nekem kicsi a szemhéjam, ezért sok ecset nagy. Meg van amiből van már itthon elég egyenlőre.
Tudom ott is össze lehet válogatni, de gondoltam ha már rendelek innen úgyis, akkor kipróbálom ezeket.
NYX palettát/szettet rendelt már valaki? Gondolkozom még, hogy azt megrendeljem e.
Meg közben találtam egy tesztet a Sugar Cosmetics Punch Out-ról, az alapján nekem nem jön be ( elég haloványak a színek, nem éppen ilyenre számítottam ) és így nem is éri meg az árát. Úgyhogy azt már nem sajnálom, hogy nincsen.

Következő lista az lesz, amit ebay-ről akarok rendelni:D

Ti tervezitek, hogy rendeltek valahonnan mostanában? Ha igen, honnan és mit? 
Miket kértek karácsonyra?