2011. május 16., hétfő

Essence Blossoms etc... körömlakk - forget - me - not

Még a blogger találkozón jutottam hozzá két essence Blossoms etc... körömlakkhoz ( kék és zöld ). Annyira megtetszett a színük, hogy múlt héten megvettem a hiányzó lilát és sárgát:)
Először a kéket próbáltam ki.


Egy rétegben halvány színe van és kicsit csíkos lett nekem, de két rétegben szerintem gyönyörű! Egy dolgot sajnálok, hogy az üvegben sötétkékes fénye van, nagyon apró csillámok vannak benne, de ez a körmömre felkenve nem igazán látszik. A másik lehet, hogy az én bénaságom, de elég nehezen sikerül teljesen egyenletesen felvinni a lakkot.
Tartósságát tekintve, ahogy elnéztem az előző tesztjeimet nem igazán vagyok mérvadó, mert sajnos az én körmeimen nem marad meg szépen kb semmi 2 napnál tovább.
Krémmánián olvastam, hogy a Better than gel nails fedőlakkal nagyon tartós, lehet ki kéne próbálnom:)
Eddig csak egy másik essence fedőlakkot próbáltam régebben, de sajnos azzal nekem nem lett tartósabb.



Nektek megvan valamelyik szín ebből a kollekcióból?:)

2011. május 15., vasárnap

Napi smink - rózsaszín + szürke

Pénteken ki akartam próbálni a Makeup Academy ( majd fogok írni róla külön is ) szemhéjpúderemet. Gyönyörű színe van, szerintem a képeken nem nagyon látszik, nem csak szimplán sötétszürke, hanem kicsit kékes fénye van.



Használt termékekért katt:

2011. május 11., szerda

Essence multi action smokey eyes szempillaspirál

Nagyon kíváncsi voltam erre a spirálra, sajnos sokakkal ellentétben nekem a multi action false lashes nem vált be. Ez viszont nagyon jó!


Amit írnak róla: " A füstös stílus rajongóinak most egy új terméket ajánlunk figyelmébe: az új multi action smokey eyes szempillaspirált, amely mélyfekete pigmentáltságával még jobban kiemeli a füstös smink szépségét. az innovatív nylon ecset, amely egyszerre ívelt és lapos, még a sarkokban lévő legkisebb szempillákat is könnyedén befesti, így biztosítva dús szempillákat. amint felviszed a festéket, amely speciális waxot tartalmaz, pilláid a tövektől a végekig szuper dúsak lesznek. krémes, lágy összetevőinek köszönhetően akár több rétegben is felviheted – anélkül, hogy pilláid becsomósodnának. ha szereted a füstös sminket, ezt a szempillaspirált egyenesen imádni fogod!" Forrás: essence.eu

Véleményért, képekért katt:

2011. május 9., hétfő

Blogger találkozó + Joy napok

Nagyon vártam már a szombatot, ugyanis blogger találkozóra voltam hivatalos a Primőr Kft. jóvoltából. Ezúton is szeretném megköszönni a meghívást, a vendéglátást, a meglepiket és azt, hogy megint sok bloggerinát sikerült összehozni, remélem sok sok ilyen összejövetelen vehetünk még részt!:)


Teljes bejegyzéshez katt:

2011. május 6., péntek

Napi smink - gyors, színes

Szerdán a napsütés meghozta a kedvemet egy színesebb sminkhez, de nem volt túl sok időm. Előkaptam a Smokey palettát és egy rózsaszín - lila kombinációt csináltam:) Ebben a bejegyzésben láthatjátok a palettát. A felső sorból használtam az utolsó kettőt. De - ahogy látjátok majd a képeken is - szemen kissé más színük van, főleg a rózsaszínesnek.



Használt termékekért katt:

2011. május 3., kedd

Tag 20

Olvasgattam a nyereményjáték visszajelzéseket és többen írtátok, hogy szeretnétek személyesebb bejegyzéseket is, úgy gondoltam ez kezdésnek jó lesz:) Egyébként is szeretek ilyeneket olvasgatni meg kitölteni.

1. Milyen zenét hallgatsz most?




2. Mit ettél utoljára?

Kolbászos szendvicset. hihi, jó kis reggeli.

3. Ha kréta lennél, milyen szín lennél?

Rózsaszín.

4. Mit nézel meg először egy ellenkező nemű emberen?

Összhatást szoktam nézni:)

5. Kedvenc üdítő?

Ritkán szoktam csak üdítőt inni, általában ásványvizet vagy teát iszom. De ha mondani kell akkor 100%-os narancslé.

6. Kedvenc alkoholos ital?

Rum-gyömbér.

7. Kedvenc hónap?

Március.

8. Kedvenc étel?

Hú sok mindent szeretek, kedvenc talán a sajtos-tejfölös husi krumplipürével és uborkasalátával, meg nagyon szeretem a halakat.

9. Az utolsó film amit láttál?

Otthon a Fekete Hattyút, tegnap este pedig rávett barátom, hogy nézzem meg velük moziban a Thort:)

10. Kedvenc nap az évben?

Nincs ilyen.

11. El mersz hívni valakit randira?

Hát ha annak számít az, hogy írtam egy smst, hogy merre megy este aztán végül randi lett belőle, akkor igen:D

12. Tél vagy nyár?

Egyik sem:D Tavasz. Na azért ha muszáj választani, akkor inkább nyár.

13. Van tetoválásod?

Van. És még lesz is:)

14. Voltál már szerelmes?

Igen.

15. Szerettél e már úgy valakit, hogy sírtál érte?

Inkább úgy mondom, hogy miatta. Igen.

16. Cipő méreted?

36-37.

17. Kedvenc számod?

12.

18. Beszélgetés téma, amit utálsz?

Normális keretek között nem nagyon van ilyen, talán a politika.

19. Rossz tulajdonságaid?

Türelmetlen, túlérzékeny. Túl sokat kombinálok, amiről le kéne már szokni, mert csak magamnak csinálok rosszat:D:S

20. Hogy látom magamat a jövőben?

Perpill erre több alternatívát is látok, majd meglátjuk, hogy alakul:)

Remélem tetszett, töltsétek ki Ti is:)

2011. május 2., hétfő

Napi smink - bronzos

Tegnap egy színesebb sminket terveztem, de az időjárás kissé lehangolt és végül ez lett belőle:)
Egyébként tudom, hogy a szemöldökömmel kéne kezdenem valamit, de még mindig nem találtam meg a tökéletes színt, ami tetszene nekem is, de remélem hamarosan. Ma jutott eszembe, hogy vettem múltkor egy S-he szemöldökceruzát, ki fogom próbálni azt is:)



Használt termékekért katt: