2014. április 19., szombat

Glamour Napok - 2014 Április

Sajnos vagy nem sajnos most nem sok időm volt Glamour Napozni. A helyzet az (és az eltűnésem oka), hogy szakmai német nyelvvizsgázom, aminek az egyik része április 11-én volt, a másik pedig jövő kedden lesz. Nagyon várom már, hogy túl legyek rajta.
Na de visszatérve a vásárláshoz, a pénteki vizsgán kívül hétvégén tesóm szülinapját ünnepeltük, amire rendbe kellett vágnom a lakást, sütni stb, szóval kevés időm maradt arra, hogy a shoppingolással foglalkozzak, de azért úgy gondoltam egy pár órát megérdemlek.


A H&M-ben sikerült több dolgot is megvennem, amit már kinéztem előtte neten. Ilyen pl. a rózsás ruha, meg a táska. Ezen kívül becsúszott egy fürdőruha, ugyanis amikor megláttam ezt az alsót, nem tudtam otthagyni. A hozzá való felső persze nem jó nekem, úgyhogy vettem egy másikat. Már kezdek hozzászokni a nem páros fürdőruháimhoz :D A fodros elejű felső szerelem volt első látásra. A másik felső kakukktojás, mert őt még kicsit korábban vettem, és amúgy is leárazott volt, úgyhogy nem vonatkozott volna rá a kedvezmény. A telefonhátlap ugyancsak, mert az meg gyorsan kellett, és csak egy darab volt ebből. A lip tint-et már régebb óta terveztem, hogy megveszem, most végre tényleg :)

 5990 Ft - 20%

3990 Ft -20%

Felső 3990 Ft, Alsó 1290 Ft -20%

4000 Ft helyett 2000 Ft

2990 Ft -20% (persze rendes fekete)

Befutottam gyorsba egy Rossmannba, és elég boldog voltam, amikor megláttam egy darabot a Catrice Celtica Highlighter-ből, akkor meg még inkább amikor belekukkantottam, és nem volt belenyúlkálva... A Made To Stay ajakszínezőt is terveztem már egy ideje, úgyhogy az került még a kosárkámba.
DM-be szerettem volna még venni pár dolgot, de mire vasárnap odaértem a közelünkben lévőbe, bezárt:( Valamiért abban a hitben éltem, hogy vasárnap nyitva van fél 2-2-ig. Hát nem.

H&M csillámos hátlap -1290 Ft
Catrice Made To Stay ajakszínező - 1550 Ft -25%
Catrice Celtica Highlighter - 1700 Ft -25%
H&M lip tint - 1290 Ft -20%

Eredetileg Nike Air Max-et szerettem volna, de amiket felpróbáltam vagy nagyon bumszlik voltak a kis lábamon, vagy szimplán nem állt jól, vagy túl fehér volt, vagy túl rózsaszín :D Remélem azért még valamikor megtalálom a tökéleteset. Ez a cipő viszont nagyon megtetszett a Hervisben, úgyhogy addig is megvettem mászkálós cipőnek.

17 990 Ft - 20%

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült venni?:)

2014. március 26., szerda

Max Factor Excess Volume szempillaspirál

Kifejezetten kedvelem a Max Factor spiráljait, így nagy kíváncsisággal estem neki ennek az újdonságnak. Az Excess Volume két külön spirált ötvöz egy termékben. Az egyik végén található spirál kimondottan a dúsításért felel, míg a másik egy fényes, lakk hatású fedőréteggel látja el a szempillákat, mely által a festék tartóssá is válik.


Nézzük hogyan is működik a termék:

1. Alap réteg – extrém dúsítás: ez egy szuper-vastagító formula, mely waxot, sötét pigmenteket és dúsító részeket tartalmaz a kiváló végeredményért. A különleges formula, valamint a legnagyobb MF spirálkefe biztosítják a maximális dúsítást.

2. Intenzív fekete, lakk hatású fedő rétega sötét fekete lakk fedőréteg hígabb, mint az alapréteg, annak érdekében, hogy a fedés a szempillák egész hosszán szétterjedjen. Az alapréteg mikroszövetei miatt a lakkréteg bevonja a szempillákat a tövektől egészen a végekig, ezáltal alkotva egy intenzív fekete, fényes végeredményt. A gél-alapú formula tovább vastagítja a pillákat az igazán extrém dúsítás érdekében, mely tartós is egyben.

Ahogy eddig olvasgattam, eléggé megoszlanak a vélemények,
nézzük az enyémet, katt:

2014. március 14., péntek

Moyra Gel Look No. 920

Sokszor szemeztem már Moyra lakkokkal, de végül csak pár darabot vásároltam meg eddig (talán a bőség zavara miatt?!, de a holo lakkokat tervezem mindenképp, csak még nem jutottam el odáig). 

Nagyon örültem, amikor nemrég kaptam jó párat tesztelésre, ráadásul nagyon eltalálták (számomra) a színeket. Elsőre ennek estem neki.



Azt azért el kell mondanom, hogy mostanában nem a legszebbek a körmeim, törnek, kicsik stb. Alapból is féltem kissé, hogy milyen lesz ennek a lakknak a felvitele, de azt kell hogy mondjam pozitívan csalódtam. Könnyű felkenni, nem csíkozódik, szépen terül, nagyon jó a fedése, egy rétegben is gyönyörű a színe (képeken is úgy látjátok). Száradása sem vészes szerintem, hosszabb időre számítottam. A finise nagyon szép, fényes, imádom. 
Az egyetlen dolog, ami annyira nem pozitív számomra, az a tartóssága. Persze az is lehet, hogy ez megint csak nálam problémás(abb), meg hát kíváncsi leszek a többi árnyalatra, hátha van különbség. Alap és fedőlakkal két nap elteltével voltak már kopások rendesen.




Összességében én azt mondom, hogy mindenképp megérnek egy próbát ezek a gel look lakkok, arról nem beszélve, hogy 350 Ft körül van az áruk.

A masni egyébként egy Born Pretty Store-os rendelésemből való, de sajnos már pár óra múlva lejött az egyik része (fedőlakk ide vagy oda), de erről majd bővebben egy másik bejegyzésben.

Szeretitek a Moyra lakkokat? Ezt a fajtát próbáltátok már? :)

2013. december 21., szombat

Blog Karácsony

Iluss, a Fiatalos blog írója szervezett egy szuper ajándékozást bloggerek között, amire én is jelentkeztem. A sorsolás úgy döntött, hogy Ilussnak adtam ajándékot, én pedig Ramitól kaptam. Nézzük mit rejtett a csomagocska!:)


-Kézi készítésű rózsa szappan
- Mézestej fürdőbomba
- Nyaklánc
- Fülbevaló
- Mézeskalácsok




Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Ha kíváncsiak vagytok mit adtam Ilussnak, nála megnézhetitek! Nagyon jó kezdeményezés volt szerintem, a szervezést is köszi, remélem lesz még ilyen! :)

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2013. december 20., péntek

Karácsonyi körmök- Top of the Gold

Először visszaraktam a kosaramból ezt a fedőlakkot, mert hogy annyi lakkot vettem, vissza kéne fogni magamat...de végül következő alakalommal nem tudtam otthagyni, annyira kacsintgatott rám:D
Gondoltam úgy is itt a karácsony, az egyik kedvenc színösszeállításom mostanában egyébként is a piros-arany, így előkaptam a kedvenc piros Max Factor lakkomat (amit amúgy még az első blogger talin kaptam, kb. 2 és fél éve, és még mindig tökéletes, egyáltalán nem sűrűsödött be) és fölé raktam az arany szépséget. Imádom! Sajnos természetesen képeken nehéz visszaadni, de azért próbálkoztam.

A piros lakk egyébként egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt, a fedőlakkból pedig egy réteggel ennyi arany cuccost fel lehet varázsolni könnyedén.





Ha már karácsony, ITT tudtok jelentkezni egy gyors nyereményjátékra, vasárnapig tart, hajrá! :)

Hogy tetszik? Szoktatok használni arany fedőlakkot?:)

2013. december 9., hétfő

Mango Outlet rendelés

Mint azt többször írtam facebookon, szuper akció volt a Mango Outlet oldalán, így Black Friday alkalmából nem bírtam ki, és rendeltem pár dolgot. Nehéz a netes ruha vásárlás, de most nem tudtam ellenállni. (milyen jó lenne ha úgy lehetne online vásárolni, hogy tuti jó lesz ránk:D) Próbáltam azért olyan darabokat választani, amikre nagyobb az esély, hogy jók lesznek/normálisan fognak állni rajtam.
2 termék vásárlásánál 20%, 3-nál 30%, 4-nél 40%, 5 és afölött pedig 50% kedvezményt lehetett igénybe venni. 5 ruhadarabot, és egy karkötőt (arra nincs kedvezmény) választottam, összesen kb. 3 óra nézelődés után. November 29-én adtam le a rendelést, és december 6-án már hozta is a futár fiúcska. Úgy estem neki a doboznak...rögtön mindent fel is próbáltam, és örömmel konstatáltam, hogy nagyjából minden jó lett. Az egyiket kicsit benéztem, mert más anyagúnak tűnt a képen, de ettől függetlenül tetszik. A legjobban a kötött ruhának örülök, mostanában ilyesmiket kutatok, és ez a hátán lévő csipkebetéttel nagy love. Sajnos a honlapon már nem találtam meg mindent amit vettem, de amit tudok linkelek.

Összességében örülök, hogy rendelésre adtam a fejemet, féláron végképp megérte. De ha nincsen ilyen akció, akkor is bármikor találtok olcsóbb cuccokat az oldalon, a szállítás pedig 8000 Ft felett ingyenes.



http://www.mangooutlet.com/HU/p0/outlet/women/satin-sheen-belt-cardigan/?id=71104003_1R&n=1&s=mujer&ident=0__0_0_1386472489459





Sajnos a saját képeim nem lettek túl jók, de azért remélem visszaadja valamennyire:)


hátul kivágottabb




Szoktatok online ruhát vásárolni? Innen rendeltetek már?:)

2013. november 27., szerda

Lovely Baltic Sand körömlakk & Pearl

Mint az előző bejegyzésből kiderült ők is a cserebere csomagomban lapultak. A homok hatású körömlakkokkal szemeztem már jó párszor, nem is értem miért nem került bele végül a kosaramba egy se.
A gyöngyökből vettem pinket, de azóta sem próbáltam ki. Na de most gondoltam kettőt egy csapásra.
Így első körben nude lakk (Maybelline Colorama) mellé vittem fel 1-1 körmömre őket. A gyöngyök felvitele nem is volt annyira körülményes, mint gondoltam. Persze nem sikerült elsőre tökéletesre (főleg így közelről:D), de most már többet fogok próbálkozni az biztos. Egy papírlap fölött szórtam rá a körmömre őket, aztán onnan simán vissza tudtam juttatni a felesleget. Végül is úgy döntöttem rakok fedőlakkot a gyöngyök fölé, de így is azt gondoltam, hogy hamar potyogni fognak. DE NEM! Kb. 5 napig teljesen hordhatóak voltak, utána leszedtem már. A homok hatásúra nem raktam fedőt, csak alaplakkra egy rétegben vittem fel. 5 nap alatt alig kopott meg, a színe és a csillogása pedig awww!


Összességében mindkettőt nagyon megszerettem, a pink gyöngyök lesznek a következő áldozataim, és azt hiszem a homok hatású lakkokkal is barátságban leszek ezentúl :)




Nektek hogy tetszenek a kaviáros/homok hatású körmök?