KATT:
2015. október 9., péntek
Max Factor Smokey Eye Drama Kit & False Lash Effect Velvet Volume Szempillaspirál
A Max Factor újdonságai között található ez a két termék (ami késik az jön, a kezdőkép harmadik szereplője is hamarosan sorra kerül), melyek közül a négyes paletta után a megjelenése óta vágyódok.. A Max Factor spiráljait pedig nagyon szeretem, kíváncsian vártam mit tud az újdonság.
Címkék:
Max Factor,
Szemhéjpúder,
Szempillaspirál,
Teszt,
Vélemény
2015. szeptember 24., csütörtök
Mindennapok #17
Még egy kis nyár! :)
Hamburger Day
Pátyi Pincenapok
Papa Roach
Barátnős Balcsizás
Skindred
Lángos buli
Esküvőőn voltunk <3
Strand Fesztivál
Veszprémi Állatkert
Nektek hogy telt a nyár? :)
2015. szeptember 13., vasárnap
Nyári kedvencek
Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)
Katt:
2015. június 16., kedd
Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál
A Masterpiece Transform spirált használtam töretlen lelkesedéssel, amikor feltűnt a Max Factor új terméke. Azt ígéri, hogy feltűnő szempillák készíthetőek a különleges kefének és a speciális formulának köszönhetően. 3-in-1, dúsít, hosszabbít és intenzív feketére fest egyszerre.
Hogyan működik ez az egyedi dúsító és hosszabbító formula?
DÚSÍTÁS: A Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál formulája gömb alakú viaszrészecskéket tartalmaz, melyek szétválasztják a szempillákat, így azok vastagabbnak tűnnek.
HOSSZABBÍTÁS: Ezzel párhuzamosan a formula több, mint 30.000 rostszálat tartalmaz, mely szempillahosszabbító hatással bír.
INTENZÍV FEKETE SZÍN: a formulában lévő szénrostoknak köszönhetően a sötét szín még intenzívebb.
Hogyan működik ez az egyedi dúsító és hosszabbító formula?
DÚSÍTÁS: A Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál formulája gömb alakú viaszrészecskéket tartalmaz, melyek szétválasztják a szempillákat, így azok vastagabbnak tűnnek.
HOSSZABBÍTÁS: Ezzel párhuzamosan a formula több, mint 30.000 rostszálat tartalmaz, mely szempillahosszabbító hatással bír.
INTENZÍV FEKETE SZÍN: a formulában lévő szénrostoknak köszönhetően a sötét szín még intenzívebb.
És hogy mit csinál az én szempilláimmal? Mindjárt kiderül! :)
Katt:
2015. január 15., csütörtök
Kedvencek 2014-ben
Kicsit megkésve, de érkeznek a kedvencek. Ha már 2014, bevallom tavaly sok minden történt velem, változott az életem, amivel együtt az is, hogy háttérbe szorult a 'sminkcucc mániám', és sajnos a bloggal sem volt időm/erőm nagyon foglalkozni. 2015-ben remélem ez máshogy lesz, mert hiányzik, és szívem szerint más témákat is érintenék, persze ha van rá igény, de ez még a jövő zenéje... Most jöjjenek a kedvencek! :)
Alapozó: nem sokat használtam, de amikor igen, akkor Max Factor CC
Korrektor: Catrice Camouflage
Pirosító: Artdeco Talbot Runhof, Claire's rózsás pirosító (nem találok rajta infót, megkopott szegény)
Szemceruza: Artdeco Soft Eye Liner
Tus: L'oreal blackbuster
Szemhéjfesték: Pixi Icy Eye paletta, MAC Perky Paint Pot
Szempillaspirál: Max Factor Masterpiece Transform, Eye Brightening
Szemöldök: Alverde szemöldök formázó gél
"Száj cuccok": Catrice Made To Stay ajakszínező 060, MAC Riri Woo, Girl About Town (ami sajnos nemrég eltűnt, még reménykedek benne hogy csak a lakásban)
Sminklemosó: L'oreal micellás víz
Körömlakk: nehéz a választás, de a két klasszikus: OPI Coca-Cola Red, Max Factor Disco Pink
Arcápolás: Nivea sensitive nappali/éjszakai arckrém, Lush Buche de Noel
Testápolás: Nivea zuhanyzás közbeni testápolók, The Body Shop mango testvaj
Hajápolás: Bonacure Sun Protect sampon+balzsamot imádtam, amióta elfogyott azon gondolkozom, hogy beruházok másik fajtára. Elérhetőbb viszonylatban mostanában az Elseve samponokat és a Fructis Goodbye Damage instant hajápolót szerettem meg.
Ecset: e.l.f. bambusz arcra való ecset, Sigma E25
+ személyesebb dolgok
kedvenc ruhadarabok: magas derekú farmer, bőrnaci, farmer/bőr kabát
kedvenc smink: nude szemfesték+fekete tus és erős száj kombináció
új "mánia": Yankee Candle tarts
kedvenc "új" sorozat: Hart Of Dixie
legjobb koncert: A Day To Remember- Sziget
legjobb fesztivál: Megyer Camp
év tanulsága: ne félj folyton valamitől, és ha valakit szeretsz, becsüld meg, tegyél értetek, mert bármikor elveszítheted és rossz dolog akkor rájönni, hogy valójában mennyit jelentett...
legszebb pillanat: nehéz egyet kiemelni, de ha muszáj, akkor éjszakai fényben Duna parton fűben fekvés
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
Alapozó: nem sokat használtam, de amikor igen, akkor Max Factor CC
Korrektor: Catrice Camouflage
Pirosító: Artdeco Talbot Runhof, Claire's rózsás pirosító (nem találok rajta infót, megkopott szegény)
Szemceruza: Artdeco Soft Eye Liner
Tus: L'oreal blackbuster
Szemhéjfesték: Pixi Icy Eye paletta, MAC Perky Paint Pot
Szempillaspirál: Max Factor Masterpiece Transform, Eye Brightening
Szemöldök: Alverde szemöldök formázó gél
"Száj cuccok": Catrice Made To Stay ajakszínező 060, MAC Riri Woo, Girl About Town (ami sajnos nemrég eltűnt, még reménykedek benne hogy csak a lakásban)
Sminklemosó: L'oreal micellás víz
Körömlakk: nehéz a választás, de a két klasszikus: OPI Coca-Cola Red, Max Factor Disco Pink
Arcápolás: Nivea sensitive nappali/éjszakai arckrém, Lush Buche de Noel
Testápolás: Nivea zuhanyzás közbeni testápolók, The Body Shop mango testvaj
Hajápolás: Bonacure Sun Protect sampon+balzsamot imádtam, amióta elfogyott azon gondolkozom, hogy beruházok másik fajtára. Elérhetőbb viszonylatban mostanában az Elseve samponokat és a Fructis Goodbye Damage instant hajápolót szerettem meg.
Ecset: e.l.f. bambusz arcra való ecset, Sigma E25
+ személyesebb dolgok
kedvenc ruhadarabok: magas derekú farmer, bőrnaci, farmer/bőr kabát
kedvenc smink: nude szemfesték+fekete tus és erős száj kombináció
új "mánia": Yankee Candle tarts
kedvenc "új" sorozat: Hart Of Dixie
legjobb koncert: A Day To Remember- Sziget
legjobb fesztivál: Megyer Camp
év tanulsága: ne félj folyton valamitől, és ha valakit szeretsz, becsüld meg, tegyél értetek, mert bármikor elveszítheted és rossz dolog akkor rájönni, hogy valójában mennyit jelentett...
legszebb pillanat: nehéz egyet kiemelni, de ha muszáj, akkor éjszakai fényben Duna parton fűben fekvés
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
2014. december 18., csütörtök
Blog Karácsony 2014
Iluss idén is megszervezte a karácsonyi ajándékozást bloggerek között, amire jelentkeztem én is. Régebben a suliban is imádtam a húzós ajándékozást, így nem kérdés, hogy ezen is szívesen veszek részt már második alkalommal. A sorsolás úgy döntött, hogy Ingridnek adtam, én pedig Missytől kaptam. Nézzük mit rejtett a csomag! :)
- essence holographic effect szemhéjfesték - peach beach
- essence effect körömlakk - 02
- essence effect körömlakk - 02
- Rival de Loop rúzs - Princess
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3
Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Köszi a szervezést, még sok ilyet!
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3
2014. november 12., szerda
Golden Rose Holiday - 57
Amikor tavaly először a Nailland felé vettem az irányt, három homok hatású Golden Rose lakkra csaptam le. Egyszerűen nem tudtam ellenállni a gyönyörű csillogásuknak... Mostanában kerültek elő újra nálam, és bár nehéz visszaadni képeken mennyire szépek, azért gondoltam megpróbálom valamennyire.
Az 57-es egy bogyós szín, ami fénytől függően rózsaszínesebb vagy lilásabb, telis tele pink és kékes csillámokkal. A felvitele szerintem szuper könnyű, egy rétegben sem rossz, de azért kell a kettő, a száradása pedig elég gyors. A lemosása már kevésbé egyszerű, szenvedős eléggé, de hát sajnos ez ilyen... (tipp)
A csillogása pedig aww. Amit még szeretek benne, hogy nem annyira nagyon érdes a felülete, finomabb homok. Tartósságra nekem a harmadik nap kezdett el kopni. Ár/érték arányban is baráti, 890 Ft-ért lehet a miénk (11,3 ml). Egyébként azóta az Árkádon kívül a Westendben is nyílt Nailland, és neten is lehet rendelni!
Hogy tetszik? Nektek megvan valamelyik a Holiday kollekcióból? :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


