2015. október 9., péntek

Max Factor Smokey Eye Drama Kit & False Lash Effect Velvet Volume Szempillaspirál

A Max Factor újdonságai között található ez a két termék (ami késik az jön, a kezdőkép harmadik szereplője is hamarosan sorra kerül), melyek közül a négyes paletta után a megjelenése óta vágyódok.. A Max Factor spiráljait pedig nagyon szeretem, kíváncsian vártam mit tud az újdonság.



KATT:

2015. szeptember 24., csütörtök

Mindennapok #17

Még egy kis nyár! :)

Hamburger Day

 Pátyi Pincenapok

 Papa Roach


Barátnős Balcsizás

Skindred 

 Lángos buli

 Esküvőőn voltunk <3

 Strand Fesztivál

 Veszprémi Állatkert



Nektek hogy telt a nyár? :)

2015. szeptember 13., vasárnap

Nyári kedvencek

Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)


Katt:

2015. június 16., kedd

Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál

A Masterpiece Transform spirált használtam töretlen lelkesedéssel, amikor feltűnt a Max Factor új terméke. Azt ígéri, hogy feltűnő szempillák készíthetőek a különleges kefének és a speciális formulának köszönhetően. 3-in-1, dúsít, hosszabbít és intenzív feketére fest egyszerre.


Hogyan működik ez az egyedi dúsító és hosszabbító formula?

DÚSÍTÁS: A Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál formulája gömb alakú viaszrészecskéket tartalmaz, melyek szétválasztják a szempillákat, így azok vastagabbnak tűnnek.

HOSSZABBÍTÁS: Ezzel párhuzamosan a formula több, mint 30.000 rostszálat tartalmaz, mely szempillahosszabbító hatással bír.

INTENZÍV FEKETE SZÍN: a formulában lévő szénrostoknak köszönhetően a sötét szín még intenzívebb.

És hogy mit csinál az én szempilláimmal? Mindjárt kiderül! :)

Katt:

2015. január 15., csütörtök

Kedvencek 2014-ben

Kicsit megkésve, de érkeznek a kedvencek. Ha már 2014, bevallom tavaly sok minden történt velem, változott az életem, amivel együtt az is, hogy háttérbe szorult a 'sminkcucc mániám', és sajnos a bloggal sem volt időm/erőm nagyon foglalkozni. 2015-ben remélem ez máshogy lesz, mert hiányzik, és szívem szerint más témákat is érintenék, persze ha van rá igény, de ez még a jövő zenéje... Most jöjjenek a kedvencek! :)


Alapozó: nem sokat használtam, de amikor igen, akkor Max Factor CC

Korrektor: Catrice Camouflage

Pirosító: Artdeco Talbot Runhof, Claire's rózsás pirosító (nem találok rajta infót, megkopott szegény)

Szemceruza: Artdeco Soft Eye Liner

Tus: L'oreal blackbuster

Szemhéjfesték: Pixi Icy Eye paletta, MAC Perky Paint Pot

Szempillaspirál: Max Factor Masterpiece Transform, Eye Brightening 

Szemöldök: Alverde szemöldök formázó gél

"Száj cuccok": Catrice Made To Stay ajakszínező 060, MAC Riri Woo, Girl About Town (ami sajnos nemrég eltűnt, még reménykedek benne hogy csak a lakásban)

Sminklemosó: L'oreal micellás víz

Körömlakk: nehéz a választás, de a két klasszikus: OPI Coca-Cola Red, Max Factor Disco Pink

Arcápolás: Nivea sensitive nappali/éjszakai arckrém, Lush Buche de Noel

Testápolás: Nivea zuhanyzás közbeni testápolók, The Body Shop mango testvaj

Hajápolás: Bonacure Sun Protect sampon+balzsamot imádtam, amióta elfogyott azon gondolkozom, hogy beruházok másik fajtára. Elérhetőbb viszonylatban mostanában az Elseve samponokat és a Fructis Goodbye Damage instant hajápolót szerettem meg.

Ecset: e.l.f. bambusz arcra való ecset, Sigma E25

+ személyesebb dolgok

kedvenc ruhadarabok: magas derekú farmer, bőrnaci, farmer/bőr kabát

kedvenc smink: nude szemfesték+fekete tus és erős száj kombináció

új "mánia": Yankee Candle tarts

kedvenc "új" sorozat: Hart Of Dixie

legjobb koncert: A Day To Remember- Sziget

legjobb fesztivál: Megyer Camp

év tanulsága: ne félj folyton valamitől, és ha valakit szeretsz, becsüld meg, tegyél értetek, mert bármikor elveszítheted és rossz dolog akkor rájönni, hogy valójában mennyit jelentett...

legszebb pillanat: nehéz egyet kiemelni, de ha muszáj, akkor éjszakai fényben Duna parton fűben fekvés

Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2014. december 18., csütörtök

Blog Karácsony 2014

Iluss idén is megszervezte a karácsonyi ajándékozást bloggerek között, amire jelentkeztem én is. Régebben a suliban is imádtam a húzós ajándékozást, így nem kérdés, hogy ezen is szívesen veszek részt már második alkalommal. A sorsolás úgy döntött, hogy Ingridnek adtam, én pedig Missytől kaptam. Nézzük mit rejtett a csomag! :)




- essence holographic effect szemhéjfesték - peach beach
- essence effect körömlakk - 02
- Rival de Loop rúzs - Princess

Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Köszi a szervezést, még sok ilyet!

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2014. november 12., szerda

Golden Rose Holiday - 57

Amikor tavaly először a Nailland felé vettem az irányt, három homok hatású Golden Rose lakkra csaptam le. Egyszerűen nem tudtam ellenállni a gyönyörű csillogásuknak... Mostanában kerültek elő újra nálam, és bár nehéz visszaadni képeken mennyire szépek, azért gondoltam megpróbálom valamennyire.


Az 57-es egy bogyós szín, ami fénytől függően rózsaszínesebb vagy lilásabb, telis tele pink és kékes csillámokkal. A felvitele szerintem szuper könnyű, egy rétegben sem rossz, de azért kell a kettő, a száradása pedig elég gyors. A lemosása már kevésbé egyszerű, szenvedős eléggé, de hát sajnos ez ilyen... (tipp)

A csillogása pedig aww. Amit még szeretek benne, hogy nem annyira nagyon érdes a felülete, finomabb homok. Tartósságra nekem a harmadik nap kezdett el kopni. Ár/érték arányban is baráti, 890 Ft-ért lehet a miénk (11,3 ml). Egyébként azóta az Árkádon kívül a Westendben is nyílt Nailland, és neten is lehet rendelni!





Hogy tetszik? Nektek megvan valamelyik a Holiday kollekcióból? :)