2014. november 12., szerda

Golden Rose Holiday - 57

Amikor tavaly először a Nailland felé vettem az irányt, három homok hatású Golden Rose lakkra csaptam le. Egyszerűen nem tudtam ellenállni a gyönyörű csillogásuknak... Mostanában kerültek elő újra nálam, és bár nehéz visszaadni képeken mennyire szépek, azért gondoltam megpróbálom valamennyire.


Az 57-es egy bogyós szín, ami fénytől függően rózsaszínesebb vagy lilásabb, telis tele pink és kékes csillámokkal. A felvitele szerintem szuper könnyű, egy rétegben sem rossz, de azért kell a kettő, a száradása pedig elég gyors. A lemosása már kevésbé egyszerű, szenvedős eléggé, de hát sajnos ez ilyen... (tipp)

A csillogása pedig aww. Amit még szeretek benne, hogy nem annyira nagyon érdes a felülete, finomabb homok. Tartósságra nekem a harmadik nap kezdett el kopni. Ár/érték arányban is baráti, 890 Ft-ért lehet a miénk (11,3 ml). Egyébként azóta az Árkádon kívül a Westendben is nyílt Nailland, és neten is lehet rendelni!





Hogy tetszik? Nektek megvan valamelyik a Holiday kollekcióból? :)

2014. november 2., vasárnap

Mindennapok #16

Egy kis visszatekintés a nyárra, így a hideg bekövetkeztével :) Nem voltam úgymond különleges helyen, de már annak is örülök, hogy voltam nálunk Balatonon, fesztiválokon, vagy hogy elmentünk pl. a Kopaszi gátra, Római Partra, közös főzések, és a többi, sok a szép élmény, ezekből válogattam :)

 Kreatív reggeli a tetőteraszon

Indulás Megyer Camp-re
(egyik legjobb barátnőméké a kutyus, imádom)

Volt 

Romantikus vacsi

Balcsi

 Lángos buli

Sziget (A Day To Remember <3)

Kopaszi gát

Sushii

 Grillezgetés

Láblógatás


Házi gyros

Fish!
Nektek hogy telt a nyár?:)

2014. október 16., csütörtök

Max Factor Masterpiece Transform szempillaspirál

Biztos írtam már, hogy igen jó barátságban vagyok a Max Factor szempillaspiráljaival, a mindennapokban pedig még mindig a MF Eye Brightening-et használom legtöbbet. Kíváncsian nyúltam az új termék felé is, a sajtótájékoztatón már biztató volt a modell lány szempilláin, de hogy az enyémekkel mit tud kezdeni...mindjárt számotokra is kiderül.



Katt:

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2014. augusztus 19., kedd

OPI - Coca-Cola Red

Az OPI és a Coca-Cola együttműködéséből kilenc csodás árnyalatú körömlakk született, köztük ez a klasszikus piros. Amikor kézhez kaptam-egy cola kíséretében-alig vártam, hogy kipróbáljam. A pink mellett a piros a másik árnyalat, amit a körmeimen (is) a legjobban szeretek.


Azt kell mondjam, ez a legszebb piros lakk, amivel rendelkezem. Az állaga kicsit híg, de ettől függetlenül szerintem könnyű a felvitele, és egyenletesen fed. Elég gyorsan szárad, valamint már egy rétegben is csodás színe van (képeken is úgy látjátok). Az egyetlen dolog, amivel teljesen nem vagyok kibékülve a tartóssága...amikor először használtam másnapra már megkopott. Következőre egy másik fedőlakkal csináltam meg, úgy sikerült kihúzni kb két napra. Lehet másnak tartósabb, tudjuk az én körmeim nyomik, várom a tapasztalatokat.
Ettől függetlenül biztos, hogy sokat fogok nyúlni érte, mert a többi dolog (már csak a színe is) kárpótol! :)




Elérhetőség: Müllerek, OPI, Mammut OPI Nail Box, 2990 Ft-ért 15 ml lakkot kapunk.

Ti próbáltátok valamelyiket a Coca-Cola kollekcióból?:)

2014. június 10., kedd

Mindennapok #15

Elég rég volt ilyen, de azért megpróbáltam az elmúlt pár hónapból válogatni, és ezentúl lesz gyakrabban! :)

 *-*

 Gozsdu Udvar

 Nivea újdonságok

 Hamburger party

 LEN- Fish!

 Vagheggi bemutatón Sminkkel Vikivel 

 Nagyszínpad elődöntő- Cloud 9+

 Rákattantam a Gelatiamo Single fagyikra

 Insane

Schwarzkopf bemutató

Ez még március, 
de hát olyan szép volt, hogy itt a helye! :D

Nektek hogy telt az elmúlt hónapotok?:)

2014. június 4., szerda

Nivea zuhanyzás közbeni testápolók

Bevallom töredelmesen azok közé tartozom, akik elég sokszor lusták testápolózni. Természetesen használtam testápolót ezelőtt is, de nem minden nap (kivéve amikor kisebb időszakokig lelkes voltam). Kissé körülményes a "procedúra", főleg este fáradtan, reggel sietve. Nem vagyok kifejezetten száraz bőrű, de azért főleg a lábszáram, és időnként a karom ki tud elég rendesen száradni.

Amikor megláttam a Nivea újdonságát rögtön tudtam, hogy ez nekem való! Általában fürdök, nem zuhanyzok, de persze ugyanúgy szoktam használni, tusfürdőzés lemosása után megy a testápoló, aztán leöblítem. Először a "sima" verzióból vettem meg a táplálót, aztán nemrég került hozzám két újabb, a kakaó és a shea vajas változat.


Az elsővel egyetlen problémám volt, még pedig, hogy nagyon csúszós maradt utána a kád, gyanítom a mandulaolaj végett. Hatása annak is teljesen jó volt számomra, utána pedig semmi ragacsos érzet nem maradt. A másik kettő nekem azért vált be jobban, mert az illatukat imádom (meg is marad elég sokáig rajtam), nem annyira áll fent az előbb említett probléma, és a hatásuk is megfelelő számomra, első használat után konkrétan csodálkoztam mennyire selymes lett a bőröm, főleg a shea vajasnál, ami kifejezetten száraz bőrre való. (a másik normál-szárazra) A kissé kiszáradt lábszárammal is elbánt. Az egyetlen dolog, hogy fogyhatna kicsit lassabban! :D


Összességében számomra ez a tökéletes megoldás, gyors, és a hatása is megfelel a bőröm számára. Nyáron szerintem főképp nagyon jó ezt használni a melegben, télen pedig max majd kell egy kis testvajas kiegészítés a szárazabb részeimre.

Próbáltátok már valamelyiket? Mik a tapasztalatok? :)