2014. március 14., péntek

Moyra Gel Look No. 920

Sokszor szemeztem már Moyra lakkokkal, de végül csak pár darabot vásároltam meg eddig (talán a bőség zavara miatt?!, de a holo lakkokat tervezem mindenképp, csak még nem jutottam el odáig). 

Nagyon örültem, amikor nemrég kaptam jó párat tesztelésre, ráadásul nagyon eltalálták (számomra) a színeket. Elsőre ennek estem neki.



Azt azért el kell mondanom, hogy mostanában nem a legszebbek a körmeim, törnek, kicsik stb. Alapból is féltem kissé, hogy milyen lesz ennek a lakknak a felvitele, de azt kell hogy mondjam pozitívan csalódtam. Könnyű felkenni, nem csíkozódik, szépen terül, nagyon jó a fedése, egy rétegben is gyönyörű a színe (képeken is úgy látjátok). Száradása sem vészes szerintem, hosszabb időre számítottam. A finise nagyon szép, fényes, imádom. 
Az egyetlen dolog, ami annyira nem pozitív számomra, az a tartóssága. Persze az is lehet, hogy ez megint csak nálam problémás(abb), meg hát kíváncsi leszek a többi árnyalatra, hátha van különbség. Alap és fedőlakkal két nap elteltével voltak már kopások rendesen.




Összességében én azt mondom, hogy mindenképp megérnek egy próbát ezek a gel look lakkok, arról nem beszélve, hogy 350 Ft körül van az áruk.

A masni egyébként egy Born Pretty Store-os rendelésemből való, de sajnos már pár óra múlva lejött az egyik része (fedőlakk ide vagy oda), de erről majd bővebben egy másik bejegyzésben.

Szeretitek a Moyra lakkokat? Ezt a fajtát próbáltátok már? :)

2013. december 21., szombat

Blog Karácsony

Iluss, a Fiatalos blog írója szervezett egy szuper ajándékozást bloggerek között, amire én is jelentkeztem. A sorsolás úgy döntött, hogy Ilussnak adtam ajándékot, én pedig Ramitól kaptam. Nézzük mit rejtett a csomagocska!:)


-Kézi készítésű rózsa szappan
- Mézestej fürdőbomba
- Nyaklánc
- Fülbevaló
- Mézeskalácsok




Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Ha kíváncsiak vagytok mit adtam Ilussnak, nála megnézhetitek! Nagyon jó kezdeményezés volt szerintem, a szervezést is köszi, remélem lesz még ilyen! :)

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2013. december 20., péntek

Karácsonyi körmök- Top of the Gold

Először visszaraktam a kosaramból ezt a fedőlakkot, mert hogy annyi lakkot vettem, vissza kéne fogni magamat...de végül következő alakalommal nem tudtam otthagyni, annyira kacsintgatott rám:D
Gondoltam úgy is itt a karácsony, az egyik kedvenc színösszeállításom mostanában egyébként is a piros-arany, így előkaptam a kedvenc piros Max Factor lakkomat (amit amúgy még az első blogger talin kaptam, kb. 2 és fél éve, és még mindig tökéletes, egyáltalán nem sűrűsödött be) és fölé raktam az arany szépséget. Imádom! Sajnos természetesen képeken nehéz visszaadni, de azért próbálkoztam.

A piros lakk egyébként egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt, a fedőlakkból pedig egy réteggel ennyi arany cuccost fel lehet varázsolni könnyedén.





Ha már karácsony, ITT tudtok jelentkezni egy gyors nyereményjátékra, vasárnapig tart, hajrá! :)

Hogy tetszik? Szoktatok használni arany fedőlakkot?:)

2013. december 9., hétfő

Mango Outlet rendelés

Mint azt többször írtam facebookon, szuper akció volt a Mango Outlet oldalán, így Black Friday alkalmából nem bírtam ki, és rendeltem pár dolgot. Nehéz a netes ruha vásárlás, de most nem tudtam ellenállni. (milyen jó lenne ha úgy lehetne online vásárolni, hogy tuti jó lesz ránk:D) Próbáltam azért olyan darabokat választani, amikre nagyobb az esély, hogy jók lesznek/normálisan fognak állni rajtam.
2 termék vásárlásánál 20%, 3-nál 30%, 4-nél 40%, 5 és afölött pedig 50% kedvezményt lehetett igénybe venni. 5 ruhadarabot, és egy karkötőt (arra nincs kedvezmény) választottam, összesen kb. 3 óra nézelődés után. November 29-én adtam le a rendelést, és december 6-án már hozta is a futár fiúcska. Úgy estem neki a doboznak...rögtön mindent fel is próbáltam, és örömmel konstatáltam, hogy nagyjából minden jó lett. Az egyiket kicsit benéztem, mert más anyagúnak tűnt a képen, de ettől függetlenül tetszik. A legjobban a kötött ruhának örülök, mostanában ilyesmiket kutatok, és ez a hátán lévő csipkebetéttel nagy love. Sajnos a honlapon már nem találtam meg mindent amit vettem, de amit tudok linkelek.

Összességében örülök, hogy rendelésre adtam a fejemet, féláron végképp megérte. De ha nincsen ilyen akció, akkor is bármikor találtok olcsóbb cuccokat az oldalon, a szállítás pedig 8000 Ft felett ingyenes.



http://www.mangooutlet.com/HU/p0/outlet/women/satin-sheen-belt-cardigan/?id=71104003_1R&n=1&s=mujer&ident=0__0_0_1386472489459





Sajnos a saját képeim nem lettek túl jók, de azért remélem visszaadja valamennyire:)


hátul kivágottabb




Szoktatok online ruhát vásárolni? Innen rendeltetek már?:)

2013. november 27., szerda

Lovely Baltic Sand körömlakk & Pearl

Mint az előző bejegyzésből kiderült ők is a cserebere csomagomban lapultak. A homok hatású körömlakkokkal szemeztem már jó párszor, nem is értem miért nem került bele végül a kosaramba egy se.
A gyöngyökből vettem pinket, de azóta sem próbáltam ki. Na de most gondoltam kettőt egy csapásra.
Így első körben nude lakk (Maybelline Colorama) mellé vittem fel 1-1 körmömre őket. A gyöngyök felvitele nem is volt annyira körülményes, mint gondoltam. Persze nem sikerült elsőre tökéletesre (főleg így közelről:D), de most már többet fogok próbálkozni az biztos. Egy papírlap fölött szórtam rá a körmömre őket, aztán onnan simán vissza tudtam juttatni a felesleget. Végül is úgy döntöttem rakok fedőlakkot a gyöngyök fölé, de így is azt gondoltam, hogy hamar potyogni fognak. DE NEM! Kb. 5 napig teljesen hordhatóak voltak, utána leszedtem már. A homok hatásúra nem raktam fedőt, csak alaplakkra egy rétegben vittem fel. 5 nap alatt alig kopott meg, a színe és a csillogása pedig awww!


Összességében mindkettőt nagyon megszerettem, a pink gyöngyök lesznek a következő áldozataim, és azt hiszem a homok hatású lakkokkal is barátságban leszek ezentúl :)




Nektek hogy tetszenek a kaviáros/homok hatású körmök?

2013. november 17., vasárnap

Beauty Swap

Még egy szép nyári napon kezdődött a történet...volt egy szépségbox-os bejegyzésem, aminek révén a hozzászólások között felmerült a beauty swap ötlete. Na de mit is jelent ez?! Külföldön már nagy népszerűségnek örvend ez a szépségcsomag cserebere, aminek a lényege, hogy meghatározott keretből meglepetés szépségtermékeket vásárolunk egymásnak. Nekem nagyon tetszik, rögtön igent is mondtam Eszternek, a Bellala Blog írójának :)

Megmondom őszintén kicsit elhúzódott a dolog. Gondoltam nyáron majd gyűjtögetem a termékeket (de jó lesznek majd leárazások is stb.), és szeptemberben nyélbe ütjük a cserét. Hát ez nem így történt. Nyár rohanás, káosz, ide-oda, nem is nagyon vásároltam. Utána meg jött a "tuti nincs ilyenje még?", "nem lenne jobb inkább valami más ehelyett?", "na most már megvárom a Glamour Napokat" :D Na de a lényeg, hogy összejött a dolog.

Azt beszéltük meg, hogy változatos legyen a csomag, különböző terméktípusokból egy-egy darabot rakjunk bele, és legyen benne arcápolási termék, sminktermék, körömlakk is, valamint DIY ékszer/kiegészítő. Az értékhatár pedig 3000 Ft volt.

Nézzük miket kaptam:)


Essence Girls On Tour Lip & Cheek Creme

Vele többször szemeztem a boltban, úgyhogy főleg örültem neki. Csodás színe van, szájon és pofin is nagyon jól mutat szerintem. Finom, krémes a textúrája, nem nehéz a felvitele, könnyebb eldolgozni ujjal is arcon, mint gondoltam. Az illata pedig nagyon finom.


Lovely Baltic Sand körömlakk & gyöngyök

Egy másik termék, amivel szemeztem már párszor a Lovely Baltic Sand körömlakkjai. A gyöngyökből vettem pinket, de nem tudom mióta áll a fiókban, mert sokkal körülményesebbnek gondoltam ezt az egészet. Szerencsére kiderült, hogy nem az. Imádom őket. Lesz külön bejegyzés velük nemsokára.


Essence Get Big Lashes volume boost

Elég rég nem használtam essence szempillaspirált (régebben volt egy kedvenc, amit kivontak), kíváncsian vártam ez milyen lesz. Ahhoz képest, hogy elég duci a keféje nem nehéz használni, nem kentem magamat össze vele. Nincs nagy drámai hatása szerintem, de hétköznapra jó, szépen dúsít, kicsit hosszabbít, és tartós, nem pereg le, nem maszatolódik.


Miss Rose szemhéjpúder paletta

Sajnos nehéz visszaadni a színeket, de gyönyörűek. Élesben még nem volt alkalmam használni, de majd hamarosan!


Avon Color Trend rúzs-Bubblegum Pout

Gyönyörű barnás-barackos színe van, arany/bronzos apró csillámokkal. Krémes, könnyű a felvitele, tartóssága rajtam átlagos, de bármikor utána lehet rúzsozni hiphop.


DIY ajándéknak egy nyakláncot kaptam, az arcmaszkozás pedig sajna elmaradt mostanában, de ami késik jön.

Ha kíváncsiak vagytok mit raktam össze Esztinek nézzétek meg a bejegyzésében. Köszönöm szépen a cserét, és a szuper termékeket :) Nagyon izgalmas volt szerintem, szívesen részt vennék még hasonló cserében, jelentkezzen bátran, aki benne lenne!

Hogy tetszik nektek ez a beauty swap dolog?:)

2013. november 8., péntek

Mindennapok #14

Fú de rég volt ilyen bejegyzés. Gondoltam nem rakok már ki nyári képeket így novemberben, szóval az elmúlt pár hónapból válogattam. 

Lush fürdőgolyó <3

 Nyugis szombat este

Egy jó pizza

 Autumn Flower

 Pink, csillog

Sushiii

LoveBug-ban voltunk, onnan a gyűrű,
utána egy kis barátnős rozézás

Idoru 10 éves koncert

 Close Your Eyes koncert

Nyertem egy limitált Fish! bögrét (lehet az még nyáron volt)
Btw minden bögrés képen még fiatalabbnak nézek ki, mint amúgy


 Szivárvány az ablakomból

Ha lesz gyerekem biztos, hogy a H&M-ből fogom öltöztetni:D

Német órai haverom

Halloween bulira készülődés
Sajnos az ebayről rendelt boával nem készült már kép


Nektek hogy telik az ősz?:)