2013. november 6., szerda

Stenders vörös áfonya tusolóhab

Ha jól emlékszem a fürdéssel kapcsolatos dolgaimról nem sok szó esett a blogban (hogyan lehet ez?!). "Kádas típus" vagyok, nagyon ritkán szoktam zuhanyozni. Szeretek elnyúlni, relaxálni forró vízben, de ha nincs sok időm, akkor is inkább beleugrok egy kád vízbe, ez már így alakult ki :) Ezért is imádok kipróbálni mindenféle fürdőterméket. A Stenders márkával nem olyan rég kerültem közelebbi kapcsolatba, és mostanában ez a tusolóhab az egyik kedvencem.


Elsőre egy könnyedebb, habos dologra számítottam a nevéből ítélve, de amikor kibontottam nem éppen az fogadott. Egy négercsók szerű termék, cukor és epermag darabkákkal. Nagyon szeretem egyébként az ilyen jellegű 2 in 1 termékeket, a Balea bőrradíros tusfürdőiből is kivégeztem régebben elég sokat, szóval sejtettem, hogy ezzel a termékkel is igencsak jó barátok leszünk.  
Jaj és hát a csomagolás mellett nem tudok elmenni szó nélkül. Nagyon tetszetős szerintem, és ezeken a habokon a feliratok, hogy "Feel the vigour", "Feel the harmony" stb. imádnivalóak. 

Sorry, sikerült elkevernem a képet, 
amit kibontás után csináltam.
viszont ezen látszik szerintem, hogy ahol víz érte szemben ott habosabb már így is,
oldalt "durvább"

Kb. egy diónyit kell felvinni szivaccsal, vagy kézzel, én legtöbbször a második verziót ejtem meg. Éés amikor vízzel érintkezik, akkor jön a "csoda".  Krémes, habos állagot vesz fel az addig durvább cucc, és miközben tisztít, az epermagok finoman radíroznak. Komolyan élvezet ezzel mosakodni :D Arról nem beszélve, hogy finom puha lesz a bőröm utána. Az illata pedig nem az a tömény, édes gyümölcs, hanem igazi frissítő, élénkítő érzést ad, ráadásul elég sokáig megmarad.  Az sem elhanyagolható (sőt!), hogy nem tartalmaz parabént, szulfátokat, mesterséges színezékeket.

Az ára 3590 Ft, amiért 170 g-ot kapunk. Én általában heti 1, de legtöbbször inkább 2-szer szoktam ezt használni. Mivel nem kell sok egy alkalommal, augusztus közepe óta megvan, és még egy ideig ki fog tartani.

Nekem nagyon szimpatikusak a Stenders termékei, ráadásul igazi különlegességeket is találhatunk kínálatukban.
honlapjukon szét tudtok nézni/rendelni, üzleteik pedig az Aréna Pláza, Allee, Pólus, Köki Terminálban találhatóak. Én a csokis testradírra szeretnék perpill legjobban beruházni, de igazából jöhetne még sok sok minden :D

Próbáltatok már valamit a Stenders termékei közül? :)

2013. november 2., szombat

ANNY körömlakk - Whatever You Like

Sosem volt még Anny lakkom, így rendkívül kíváncsi voltam rá, arról nem beszélve, hogy nem egy olcsó termékről van szó (2990 Ft a Douglasban), vajon mit tud cserébe. A bloggertali végén választhattunk egy csomagot, amiben Artdeco, Beyu, Anny termékek voltak, és Rita kezébe akadt egy pink lakkos csomag, amit nekem ajánlott :)
Már aznap este nekiestem a körmeimnek X-faktor közben, és a Catrice csomagocska is a közelemben volt, gondoltam kettőt egy füst alatt, kipróbálom a Catrice Quick Dry&High Shine fedőlakkot is.

Filmünk szereplői:

Az Anny egy nagyon szép pinkes árnyalat, de van olyan fény, ahol inkább lilás, de természetes fényben pink. Szórakoztam azért ezzel, pl. lámpánál a szobámban pink, a konyhában meg lila:D
A neve nagyon tetszik, és ahogy nézegettem más árnyalatok között is vannak jó elnevezések. Részemről nagyon szeretem az ilyeneket.

A lakk elsőre meglepett kissé, egy rétegben is csodálatos, vibráló színe van (képeken is egy rétegben láthatjátok). A felvitele pedig számomra szuper könnyű, teljesen jó az ecsete, szépen terül a festék, nem csíkozódik, nem bubisodik, tényleg semmi negatív nem maradt meg bennem.

A Catrice fedőlakkról sajnos ezt már nem mondhatom el. Olvastam róla pozitívat, negatívat, sajnos nálam a második lett a vég. Szerintem nagyon híg, és úgy éreztem vártam eleget a lakkozás után, mégis láthatóan leoldott a színéből. A gyorsan száradó tulajdonsága viszont tényleg megvan.
És akkor a tartósság... mindig használok alap és fedőlakkot, de persze így is más és más a lakkoknak a tartóssága. Tudjuk, az én körmeim amúgy is nyomik, hamar kopnak általában, de azért sikerült már kifognom olyat így is, ami 5 nap után is viselhető volt, és hát a fedőlakkokkal sem árt kísérletezni, ez most is ki fog derülni.

Másnap elég csalódott voltam, mert a körmeim vége pattogott le, második nap meg majdhogynem botrányosan néztek ki. Hát mondom ilyen nincs, ezt nem hagyhatom ennyiben, mert imádom a kis 'whatever you like'-ot. Ekkor előkaptam a Sally Hansen Double Duty alap-és fedőlakkot, amit egyébként alapként használtam elsőre is, csak ugye fedőnek akkor a Catrice ment. So újratervezés, és mindkét helyre Sally. Ez volt vasárnap este, most itt ülök 5 nap után péntek este, és még pinkben pompázok. Az egyik kezemen lévő körmeim nagyjából viselhetőek még, a másikon kettőnél ma lepattogott kicsit jobban, de megközelítőleg sem annyira, mint elsőre a második nap végére. Így azért már még nagyobb az öröm, biztos vagyok benne, hogy sokszor fogok az Anny lakk után nyúlni. A Sally alap és fedőlakkot is ajánlani tudom, ha jól emlékszem akciósan 800 Ft körül vettem, de szerintem eredeti áron sem kerülhet sokkal többe, mint 1000 Ft, amiért 13,3 ml-t kapunk. Az Anny lakk is "hatalmas", 15 ml szépséget tartalmaz.

És még egy harmadik love-ot is meg kell említenem, a Claire's csillogó lakkja (élőben még szebb), amit a gyűrűsujjamra vittem fel. Sajnos nevet nem látok rajta (de lehet csak a saját bénaságom), meg még a kiárusításnál vettem, így valószínű már nem lehet kapni.





(olyan fényben ahol lilás)

Próbáltatok már Anny lakkot? Melyik fedőlakk vált be nektek legjobban?

2013. október 24., csütörtök

Primőr Bloggertalálkozó 2013

Sajnos szépséges képekkel én nem nagyon rendelkezem, mert a fényképezőm betegeskedett, a telefonom meg inkább no comment, de azért szeretnék mindenképp írni a múlt szombatról, a képek minőségéért pedig so sorry.


Megmondom őszintén én a későn fekvő-később kelő típus vagyok, így elég nehezen sikerült a szombat reggeli fél 8-as ébredés, de természetesen megérte, és izgatottan vártam a nap folytatását. Sajnos viszont nem voltam túlságosan a topon, szerettem volna többet vegyülni, ismerkedni, de ez nem jött teljesen össze. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy láttam új/régi arcokat, és volt akikkel azért sikerült beszélgetni is:) Többiekkel meg remélem legközelebb.

A Primőr csapatának pedig köszönöm a meghívást, az egész napot, a meglepiket, annyira kedves és pozitív hozzáállású az egész csapat, mindig jó érzéssel tölt el.

Először az Essence és a Catrice újdonságaival ismerkedhettünk meg Qeis Lina és Nagy Réka segítségével. Az asztalokon megcsodálhattuk a trendkiadásokat, és az új szortiment egyes darabjait. Nekem az essence karácsonyi "happy holidays" kollekciója dobogtatta meg leginkább a szívemet, az összerázós hópelyhes lakkal szórakoztunk eleget:D
Novembertől lehet majd kapni, ha jól emlékszem a Müllerekben. Az essence 2 új illattal is kijött ősszel, amik a like a party in paradise és like a party of my life névre hallgatnak, valamint karácsonykor (nov-decemberben) lehet majd kapni egy mini illat szettet, amiben az 5 legnépszerűbb illat lesz megtalálható 7 ml-es üvegekben.
A Biebs, vagyis "beauty beats" trendkiadást ha jól hallottam már van ahol lehet kapni, engem (sajnos vagy nem sajnos) vele nem lehet megvenni, de biztos van elég rajongója. Maga a kollekció viszont a dombornyomott cuccokkal nagyon menő, a Bieber körömlenyomatokra pedig azért kíváncsi vagyok:D
Az essence újdonságai közé tartozik még a "gail nails at home", amivel otthon készíthetünk zselés körmöket, amik elvileg akár 10 napig is eltartanak, és könnyedén eltávolíthatóak. Izgalmasan hangzik, kíváncsi vagyok az első pár tesztelőre, 2 szerencsés nyert szombaton 1-1 kezdő szettet.



Catrice csipkés, gótikus, fekete-vörös-nude színvilágú "Thrilling me softly" trendkiadásának a legizgalmasabb darabja szerintem a felragasztható szemhéjtus, de az ajakszínezők és pirosító stick-ek is felkeltették az érdeklődésemet, a csomagolást pedig imádom. Novembertől lesz elérhető a Müllerekben.


Ezek után jött a torta meglepi essence és catrice dizájnban, és egy kis falatozás (minden nagyon finom volt), beszélgetés, amíg átpakolták a termet a Max Factor bemutatóra.




Szűcs Adrienn vezető sminkes már ismerős volt, viszont rajta kívül két új Max Factor tagot ismerhettünk meg Kalapos Adrienn és Kovács Nóra személyében. Amíg meséltek az újdonságokról és a nemrég bevezetett termékekről, Szűcs Adri két sminket varázsolt a modellekre a "Wild kollekció" és az új alapozó bemutatásával is. A "Whipped Creme alapozó" egy habkönnyű termék (olyan mint a tejszínhab, és tényleg), ami hidratál és mattít egyben.
Ezen kívül a már bevezetett CC krém, és a 60 éves jubileuma alkalmából új csomagolást kapott Creme Puff kőpúder állt még középpontban. Ó és hát egy top secret infóval is gazdagodtunk.




Kis szünet után érkezett az Artdeco és BeYu előadás, ahol már eléggé fáradtak voltunk, de feldobták a hangulatot szerintem. Élő Péter hozta megint a formáját:D (tavaly Olay színben tűnt fel), valamint Szecsődi Márta működött közre, Keserű Barbi pedig sminkelt, és pár trükköt is elmesélt nekünk.
Az Artdeco alaptermékeinek átfutása után az őszi/téli kollekcióba vezettek be minket, aminek a mottója a „Vadnyugat találkozása az ázsiai hangulattal”, a karácsonyi kollekció pedig a csillogás jegyében fog telni, a "Vintage Glam" kiadással. 

BeYu eddig nem nagyon hozott lázba, így főleg jó volt megismerni kicsit jobban a márkát. A karácsonyi kollekciója, ami a "Rock Romance" névre hallgat, a holografikus lakkokkal pedig csodás.

Bízok benne, hogy semmi fontosat nem hagytam ki, vagy írtam el, elég sok volt az infó! Remélem még sok sok ilyen szép napon vehetek részt, és (még) jobban megismerhetem a többieket is:)

Hogy tetszenek az újdonságok? Ők pedig a kapott szépségek, írjátok meg mikre vagytok a legkíváncsibbak!:)





2013. szeptember 13., péntek

Nyári kedvencek

Rég nem volt kedvences bejegyzés, összeszedtem, hogy a nyár alatt miket kedveltem nagyon. Persze a legtöbb terméket bármikor használhatjuk. A sminkem nyáron legtöbbször egyszerű volt: CC krém, fekete szemcerka, spirál, pirosító, szemöldökzselé és ajakfilc. A körömlakkozást sem vittem túlzásba, sokszor csak átlátszó volt rajtuk, ha pedig színes akkor leginkább neon, vagy nagy ritkán nude.
Na de nézzük a kedvenceket:


Imádom az Escada gyümis parfümjeit, most az Island Kiss-t használtam, ami egy régebbi kiadás, csak visszahoztak pár ilyet limitáltként. A másik pedig a Zara Fruity, ami ugyancsak egy nyáriasabb illat.
Nem igazán szeretem a diós, kókuszos stb illatokat, de ez a The Body Shop brazil diós testpermet isteni. Az egyetlen problem vele, hogy üveg, így nem nagyon dobálnám a táskámba. Viszont az illata sokáig megmarad rajtam és nagyon nyammi.
Az áfonya-málna jöhet minden mennyiségben, nagyon szeretem a Ziaja tusfürdőjét. Fincsi illat és felfrissülés.
Voltak jól bevált termékeim a hajamra, de mint tudjuk szeretek kísérletezgetni azért, és már kezdtem én is meg a hajam is "unni" őket, a Body Shop pedig régebb óta érdekelt már. Végül a festett hajra való Rainforest termékeik mellett döntöttem, vettem sampont, balzsamot és hajvajat is. Mindenképp természetesebb cuccokat szerettem volna, ezek parabén, szulfát és szilikon mentesek. Persze lehet vitatkozni, hogy kinek mi a jó, kell e a szilikon etc, én most ezeket éreztem magaménak. Imádom az illatukat, a sampon jól tisztít, nem irritálja a fejbőrömet, nem gubancolódik nagyon a hajam, szebb, fényesebb lett, és a színe is tovább megmarad szerintem.


A Max Factor CC krémről írtam már, szeretetem felé azóta is töretlen, csak ezt használtam mostanában alapozóként. Az Art Deco rózsaszínes pirosítója (20as) annyira az én színem, nagyon sokszor nyúltam érte. Ha pedig bronzosra vágytam akkor a Max Factor Chestnut volt általában a befutó.
A szemöldököm béna. Nagyon ritkás, pedig sosem szedtem ki nagyon, magától ilyen. Próbáltam már többféle szemöldökre való terméket, de egyik sem tetszett annyira hosszabb távon. Az Alverde szemöldökformázóját viszont imádom! Egyszerű, gyors a felvitele, természetes, de mégis sokat dob az összképen, és tartós.
A Max Factor Eye Brightening szempillaspirál szerelem. Kézre áll, pillanatok alatt fel lehet vinni, szépséges hosszú pilláim lesznek, valamennyit dúsít is, nem kenődik, és tényleg kiemeli a szemem színét.
A számra legtöbbször a Catrice ajakfilcét (Don't call me princess) vagy a Nyx soft matte lip cream-et (Addis Ababa) használtam. Szépek, tartósak, és alig szárítanak.
Körömlakkok közül az Aden és a Max Factor pinkje volt a kedvenc. Könnyű a felvitelük, viszonylag hamar száradnak és elég tartósak.


Ha a szememre raktam "extrábbat" akkor is általában barnásat. A Manhattan intense effect duo-ja (Latte me too) gyönyörű. A Maybelline fekete tust is említettem már, imádom, őt használtam ha tusvonallal akartam feldobni a sminket.
A virágos hajbavalóra a H&M-ben csaptam le, felkontyolt hajhoz hordtam nyáron. A tükröt pedig Olaszországból kaptam egyik barátnőmtől, azóta Ő a táskám lakója.

+Zene

A nyár legjobb zenei élménye számomra a Papa Roach volt <3



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2013. szeptember 2., hétfő

Napozás- Milyen termékeket használok?

Tudom és elnézést, nem pont a legjobb időt választottam ennek a bejegyzésnek, de megmondom őszintén elkezdtem írni kétszer a nagy meleg idején, de egyszerűen nem volt időm befejezni. Az okosok azt mondják lesz azért még idén jó idő, de ha máskor nem is, jövőre mindenképp :)

Nem sok szó esett a blogban a napozásról, pedig aztán nekem a világoska bőrömmel főleg oda kell figyelnem. A napozás árnyoldalairól nem tartanék kiselőadást, lényegi infókat ITT találhattok, amit még a Nivea által kaptam meg, és az Eucerin honlapján is találtok sok tudnivalót. Mostanában három terméket használtam előszeretettel, őket:


Nivea Sun Protect&Bronze 

Róla is volt szó az előbb említett bejegyzésben, de lényeg a lényeg, hogy véd a nap káros sugarai ellen miközben serkenti a barnulást. A fújkálós kiszerelését nagyon szeretem, mindig is az ilyeneket részesítettem előnyben. (volt amúgy kupak is rajta, csak természetesen sikerült elhagynom)
Kellő mennyiséget tudok magamra fújkálni, amit aztán könnyű szétoszlatni. Az illata pedig szerintem tipik naptej illat :) Elég hamar beszívódik, és amit ígér azt nálam be is tartotta. Balatonon főleg akaratlanul is ért a legégetőbb nap, mégsem égtem le (ott ahol be voltam kenve), és emellett barnultam. És hát igen, megesett sajna, hogy nem voltam mindenhol bekenve ahol kellett volna, főleg amikor csak sétálgattunk. Sikerült is leégni pár helyen, de legalább arra jó volt, hogy látszott tényleg a hatása, és a következő terméket is volt alkalmam párszor élesebben is kipróbálni. Ez pedig nem más, mint:

Estrea Aloe Vera napozás és szoláriumozás utáni gél

Gondolom sokan olvastatok már erről más blogokon is, de azért egy kis rövid bevezetés. Az Estrea egy 100%-ban magyar tulajdonú cég, és több, mint húszévnyi tapasztalatot összegyűjtve fejlesztik termékeiket kozmetikusi és vegyésztechnikusi ismeretekkel. Filozófiájuk, hogy termékeiket valódi igényekre alapozva, veszélyes és káros összetevők elhagyására törekedve, gyógynövények felhasználásával állítsák elő.

Ez a szép zöld gél hűsíti, frissíti, nyugtatja, regenerálja a bőrt napozás és szolizás után. Aloe vera kivonatot, panthenolt és glicerint tartalmaz, mely összetevők hidratáló, regeneráló és nyugtató hatásukról ismertek.

Nagyon megkedveltem ezt a terméket, csak simán egy kis napozás után is nagyon jól esett bekennem magamat vele. Hát még amikor lepirultam... emlékszem régebben nagyon tudtam szenvedni leégés után, fájt, hámlott, húzódott, "minden finomság". Most amikor éreztem, hogy gondok vannak, rohantam gyorsan zöldikéért segítségért. Ahogy bekentem magamat vele nagyon jó hűsítő érzés volt, az elején kicsit ragacsos, de nem vészes, és viszonylag gyorsan beszívódik. Hamar éreztem a nyugtató hatását, másnapra pedig szépen bebarnult a bőröm, és később nem jelentkezett semmi kellemetlenség, hámlás.

Az ára ha jól tudom 1000 Ft körül van, szerintem érdemes szétnézni az Estrea háza táján, EZ a honlapjuk, facebookon pedig ITT találjátok meg őket.

Eucerin Napozó krém arcra 50+

Természetesen sehol nem szeretném, hogy feltűnjenek káros eredményei a napozásnak, de az arcbőrömön kiváltképpen, és sajnos a folyamatosan napnak kitett részeink hajlamosak leginkább a korai öregedésre, amibe az arc is beletartozik. Egyébként először általában ott is szoktam lepirulni, főleg az orromon és az almácskáknál.

Ez a krém védi az arcbőrt a napsugárzás okozta bőrproblémákkal szemben, normál és száraz bőrre ajánlják, érzékeny bőrűeknek is. Védelmet nyújt a napsugárzás okozta korai bőröregedés ellen, valamint elkerülhetőek használatával a pigmentfoltok kialakulása. A hatékony UVA/UVB fényvédelem mellett kifejlesztettek egy biológiai védelmet nyújtó hatóanyagot, mely segít a bőr mélyebb rétegeiben található bőrsejtek napsugárzás okozta károsodásának kivédésében. A glicirretinsav hatóanyag pedig segít a bőr DNS károsodásainak elhárításában.

A kiszerelése pont tökéletes arra, hogy bedobjam a táskámba, és bármikor kéznél legyen. (50 ml, ami egyébként szerintem sokáig elég lesz) Maga a krém könnyedebb, illatanyagmentes, a színe pedig természetes hatóanyagának köszönhetően sárgás. Egyszerűen el lehet oszlatni, hamar beszívódik, nem maradnak krém foltocskák az arcomon, és zsíros érzet sem.
Amióta használom sikerült elkerülnöm az arclepirulást, viszont valamennyit azért barnultam. Én nem vettem észre, hogy nagyon elütne a testem többi részétől, de ez lehet azért is, mert nagyon fekára sosem barnulok.
De szerintem amúgy is valamit valamiért, később örülni fogunk...

Összességében nekem ez a három termék tökéletes társam volt napozáshoz. Ti miket szoktatok használni? Próbáltátok már valamelyiket?:)

2013. június 24., hétfő

Szépségboxom 2013 Május

Múlt héten érkezett hozzám egy meglepi a Szépségbolttól, ugyanis ők is elindították a beauty box szolgáltatásukat, és a májusiból kaptam egy példányt. Bevallom régebben sokszor irigykedtem a külföldi blogokon ezekre a cukiságokra, aztán az itthoniak közül egy Douglas dobozra csaptam le először, amit imádtam. Azóta még berendeltem az áprilisi Pixibox-ot, de sajnos nekem az kissé csalódás volt. Izgatottan nyitottam ki ezt a szépséget, és nagyon örültem, hogy olyan márkát is találtam benne, amit még sosem próbáltam.


Három teljes méretű terméket, egy kis termékduót, és mintákat rejt a dobozka.


Ahava Mineral Botanic krémtusfürdő hibiszkusz - füge 500 ml

"Krémtusfürdő hibiszkusz – füge. Bársonyos textúrájú bőrbarát krémtusfürdő jótékony Holt-tengeri ásványokkal, makadámiaolajjal és organikus növényi kivonatokkal. A hibiszkusz és a füge különleges keveréke antibakteriális, tápláló és bőrpuhító hatású. Parabénmentes. SLS/SLES mentes. Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt."


Eredeti ára: 5770 Ft

Az Ahava-tól nem próbáltam még semmit, viszont izgatta a fantáziámat már egy ideje. Most kapásból háromfélét is letesztelhetek. Ennek a tusfürdőnek nagyon finom illata van, krémes, és persze az sem utolsó, hogy miktől mentes :D

Ahava duo face gift

Ez a kis gift két Time To Hydrate terméket tartalmaz, az egyik egy hidratáló maszk (20ml), a másik pedig egy hidratáló bőrszépítő arckrém normál és száraz bőrre (15 ml).


Hosszabb távú hatásukról majd később, de azért egyszer kipróbáltam már mindkettőt, és azt elmondhatom, hogy jól esnek a bőrömnek, felfrissítenek, és puha lesz az arcocskám utánuk.

Olay Total Effects 7in1 éjszakai feszesítő arcápoló 50 ml

"Az OLAY Total Effects 7in1 öregedésgátló (anti-ageing ) termékcsalád minden tagja nagyszerű megoldást kínál az arcbőr öregedésének 7 jele ellen. A termékek célcsoportja azok a 30 feletti aktív életet élő hölgyek, akik egy termékben komplett megoldást keresnek szépségük megőrzéséhez, fokozásához."


Eredeti ára: 4799 Ft

Ugyan nem vagyok még 30 felett, de mostanában egyre jobban izgatnak az olyan krémek, amiknek ránctalanító, öregedésgátló hatásuk is van. Ezt a terméket még nem próbáltam ki, mert a mostani éjszakai krémemet imádom, és megszoktam, hogy felé nyúlok, de mindenképp sor fog kerülni az Olay-re is hamarosan.

Astor Big&Beautiful BOOM! Curved szempillaspirál

"Exkluzív kefe: óriási és ívelt, egy mozdulattal fed. Azonnali dúsítás és göndörítés csomósodás nélkül. Egyedülálló, krémes formula dúsító kollagénnel és növényi viasszal."


Eredeti ára: 2056 Ft

A végeredmény tetszik, viszont nekem nagyon bumszli a keféje a kis szemeimhez, alig férek hozzá vele rendesen a pilláimhoz, és ebből adódóan mindig összekenődik a szemhéjam teteje. Ettől függetlenül el fogom használni, csak nem a legegyszerűbb spirálom :D

AA Prestige termékminták



Különböző krém és szérum minták lapultak még a dobozban, amik eléggé hívogatóak, viszont a csomagolás szerint majdnem mind 40-50 év fölöttieknek való. Ez lehetne vegyesebb, de hát legalább Anyukám is kap valamit :)

Összességében egy jó kis beauty box ez szerintem, igényes, érdekes termékekkel. 5 ezer Ft-ért lehet hozzájutni, amiért egyébként most több, mint 12 ezer Ft értékben kaptunk termékeket. Kíváncsi vagyok a következő mit fog rejteni!

Ha felkeltette az érdeklődéseteket ITT olvashattok róla további infókat, és rendelhetitek meg a következő boxot!

Hogy tetszik? Szeretitek az ilyen meglepetés dobozokat? :)

2013. június 7., péntek

Májusi kedvencek

Annyira gyorsan telik az idő, kár hogy az időjárást annyira nem érdekli, hogy már június van... a kedvencek közül sok maradt a régi, de azért felfedeztem pár újdonságot is mostanság.


A Manhattan limitált kollekciós rúzsáról volt már ITT teszt, azóta is jó barátságban vagyunk.

A Max Factor CC krémre nagyon kíváncsi voltam, le is csaptam rögtön amikor akciós volt. Már egy ideje nem rendeltem koreai BB-t, az itthoniak közül pedig egy-kettőt próbáltam, amik sajnos nem igazán váltak be, de ez nem vette el a kedvemet a kísérletezéstől :D Eredetileg annyiban különbözik a CC a BB-től, hogy jobban fed, de mivel leginkább koreai BB-ket használtam, azoknál ez ugyanígy megvolt, ha nem jobban.
Ez a CC abszolút kedvenc lett. Könnyű a felvitele, hamar egybeolvad a bőrömmel, természetes, egységes színt ad, és nem szárít. A fedése közepesnek mondható, ami nekem mostanság teljesen jó, nem is vágyok többre.

A Maybelline fekete zselés tust még a Glamour Napok alkalmával szereztem be. Az előző Manhattant nagyon szerettem, de szeretek próbálgatni, erről pedig annyi jót olvastam, nem hagyhattam ki. 
Lesz majd róla külön bejegyzés, előre annyit, hogy imádom, és meglepő módon még az ecsete is nagyon bejön!

A Helia-D tápláló arctisztító tejet még régebben vettem, de akkortájt kijött rajtam pár kis piros folt, és rá gyanakodtam. Nemrég elfogyott a másik arclemosóm, és gondoltam teszek vele még egy próbát, hátha nem ő volt a mumus. Jól tettem, mert mostanában teljesen jó, megszerettem. Napraforgószár (mindig mást olvasok a második részére:D) kivonatot, shea vajat és E-vitamint tartalmaz. Jól felfrissít, tisztít, hidratál és a sminket is nagyrészt lehozza, bár nem kifejezett feladata.

Éppen arckrém beszerző körúton voltam, amikor megpillantottam az Eco Innovation termékeit, és megtetszettek. Végül egy ránctalanító nappali/éjszakai arckrém mellett döntöttem. Nagyon elvétve használtam eddig ránctalanító készítményeket, de most úgy éreztem, hogy már nem árthat valamivel hosszabb távon. Az összetevők alapján ez volt a legszimpibb, az valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy idősebbeknek való (eggyel feljebb lévő kategória ha jól láttam most neten), mondjuk régebben mintha olvastam volna valahol, hogy ezeknél azért már nincs túl sok különbség. Egy könnyedebb krém, mégis jól hidratál, és amióta ezt használom azt vettem észre, hogy szebb a bőröm. Egyedül az adagolójával nem vagyok kibékülve, egy kis lyukon jön ki a krém, ha lenyomom a belsejét, eddig még nem sikerült szétszednem, de majd még próbálkozom.

A Paul Mitchell Super Strong hajszerkezet erősítő spray-t egy kis szettben kaptam, volt még sampon meg balzsam. Nem voltak rosszak, de leginkább ezt emelném ki. Nem nehezíti el a hajamat, könnyen fésülhető, és selymesebb lesz. Elvileg erősebbé is teszi, meg tartósabb hajszínt ad, ezeket annyira nem tudom lemérni, vagy jobban kellett volna figyelnem :D

+ ékszerek közül ez a fülbevaló volt a nagy kedvencem mostanában


+ zene

 

 Nektek mik voltak a kedvencek?:)