2012. október 29., hétfő

Halloween - Cica smink

Ma egy egyszerűen elkészíthető sminket hoztam nektek Halloweenre. Fekete szemceruza, fekete tus, műszempilla és piros rúzs/szájfény amire leginkább szükség van hozzá. Sajnos képeken a tusvonal nem annyira érvényesül, mint élőben, de lehet amúgy is feltűnőbbre kellett volna, most ilyenre sikerült:)





+1 ráadás: sima cicás fület nem találtam meg itthon, de a leos meglett.


Mentek Halloween buliba? Minek fogtok beöltözni? Milyen lesz a sminketek?:)

Használt termékekért katt:

2012. október 28., vasárnap

Essence Superfine Eyeliner Pen

Mindig is vonzottak a filces tusok, de az eddigi kettő amit próbáltam sajnos nem igazán vált be. Nagyon kíváncsi voltam ez mit tud.


A csomagolása egy sima fekete vékony ceruza, a színváltós írást imádom rajta! Amikor először leszedtem a kupakját kicsit megijedtem, mert nagyon hosszú és vékony a hegye, de gondoltam lehet ebben rejlik a titok :D



Amikor a kézfejemre húztam vonalat (okosan először nem az asztalon volt a kezem, hanem a levegőben, azért se egyenes mindegyik), akkor ha erősebben nyomtam rá elhajlott a hegye, de a szememen még nem tapasztaltam ilyet, de nem is kell rányomni nagyon, finom mozdulattal is erős színt kapunk.
Vékonyabb és vastagabb vonalat is szépen lehet csinálni vele és ez tényleg egy olyan tus, amivel a reggeli készülődésnél is gyorsan kihúzhatjuk a szemünket.
A színe igazi fekete, pillanatok alatt megszárad, nem mászik el, kb. lerobbanthatatlan. Összességben azt kell hogy mondjam, tényleg szuper termék:) Remélem sokáig bírni is fogja.




Szeretitek az ilyen filces megoldást? Van kedvencetek?:)

2012. október 26., péntek

Mozgás otthon

Itt írtam régebben egy fogyással kapcsolatos bejegyzést, ha esetleg valakit érdekel és lemaradt róla. Most a kedvenc itthoni mozgásformáimról lesz szó leginkább:)

Szerencsére azóta nagyjából sikerül tartanom a súlyomat-mozgás kihagyások/hülye kajálásokkal-, max. 2-3 kg ingadozások estek meg. De azért sajnos a nyár eléggé elkapott, nem nagyon tornáztam és a mekizések/hajnali kajálások igencsak elszaporodtak. Szóval szeptemberben elhatároztam, hogy megint ráállok a mozgásra és a normálisabb étkezésre. (A másodikból egyelőre nem minden sikerült.)

Fontos, hogy mindenki találja meg a számára legjobb mozgásformát, ami az erőnlétének és a céljának is megfelel. Én pl. nem szeretnék szuper izmos vagy extra vékony testet, csak még pár kilót leadni, utána tartani és formásabb, feszesebb lenni.
Régebben próbálkoztam azzal, hogy eljártam mozogni, de nekem egyszerűen nem ment hosszabb távon, mindig volt valami kifogás, hideg van, esik az eső/hó, megjött, tanulnom kell, stb.
Rájöttem, hogy sokkal jobban megy, ha itthon csinálom. Nem vagyok időhöz kötve, nyomom amikor eszembe jut/ráérek és könnyebben is veszem rá magamat.
Letöltöttem Beszereztem többféle dvd-t, valamint mostanában rákattantam a youtube-os workout-okra is. (Otthonka blog hatására, köszi!)

Ha kíváncsi vagy mik a kedvenceim, katt:

2012. október 24., szerda

Catrice Glamour Doll & Mini Max szempillaspirál

A Catrice márkából spirált még nem próbáltam, nagyon örültem, hogy a blogger talis csomagban lapult belőle, a Glamour Doll pedig már első hallásra is rendkívül felkeltette a figyelmemet. Csábító babaszemeket varázsolhatunk vele. Speciális elasztomer keféje van, ami nagy mennyiségű festéket juttat a pillákra és dús, hosszú, sűrű eredményt ígér.
A Mini Max a tökéletesen elkülönülő, dús, hosszú pillákra teszi a hangsúlyt. Ennek is különleges keféje van, ami alkalmas a legkisebb szempillák elérésére is. Mindkettőnek az ajánlott fogyasztói ára 1250 Ft.


Csomagolásukat tekintve a GD egy nagyon helyes, karcsú, csavart formájú spirál, a MM pedig eléggé duci (a pink metál írás rajta <3). A keféje mindkettőnek gumis, tüskés, a GD-nek nagyobb és sűrűbb. Nagyon szeretem az ilyen kialakításúakat. 

Felül: MM, alatta GD

Egyetlen problem van velük, hogy sok festéket vesznek fel. Főleg a MM, nem csak a kefe végén, hanem a tüskék között is. Ezért első használatra nem igazán jött be, néhol összetapadtak és nem lettek túl szépek a pilláim. De aztán rájöttem a nagy titokra :D Szóval le kell húzni a felesleget rendesen (MM-nél minden oldalról szoktam) és nem kell sokszor átmenni a szempillákon, így szép lesz az eredmény.
A GD tényleg dúsít, hosszabbít és sűrűbb pillákat csinál, a MM kevésbé dúsít, inkább szétválaszt és hosszabbít.
Én mindkettőt megkedveltem, de végül is a MM valahogy jobban bejön, mostanában party sminkekhez is azt használtam.


Glamour Doll

Mini Max (nem tudom miért ilyen csámpik a pilláim képen:D)

A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az Primőr Kozmetikai Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Ti próbáltátok már valamelyiket? Mi a kedvenc spirálotok mostanában?:)

2012. október 23., kedd

Mindennapok #5


Sajtos brokkoli krémleves 


Ezt kezdtem el olvasni

 Tonhalas sali

Voltam beteg, nem kicsit :S Akkor enni sem tudtam rendesen,
maradt a főtt krumpli: 
összenyomva, kis vajjal és pirított hagymával nagyon finom

 Ez pedig a torok fájásomon segített
(nyugi, nem azért van ilyen kevés benne, mert ilyen sokat benyomtam volna egyszerre:D)

Szegecses nyaklánc ebay-ről, C&A műbőr naci vateráról 
és az essence cute as hell pirosító 

Fánk<3 Elég rég nem ettem, 
most viszont nagyon hívogatott a boltban

Indulááás!

Szerdánk 

Szombaton buli előtt egyik barátnőmnél 
egy kis X-faktor nézés

Vasárnap este rám jött a muffin sütés


Nektek hogy telt az elmúlt két hetetek?:)

2012. október 22., hétfő

Oasap rendelés - Chiffon dress & openwork cardigan

Sajnos mostanában nem jött össze az outfit fotózás, betegség és egyéb dolgok miatt, úgyhogy későbbre tolódik, de addig is megmutatom az utolsó rendelésemet. A második legjobb rendelésem Oasap-ról (első a szegecses bőrkabi), mindkét darab nagyon tetszik.
Pont ilyen fazonú kardigánt szerettem volna, a csipkés virágminta pedig nagyon love. Az ára elég húzós itt, de ebay-en is meg lehet találni, olcsóbban.
A ruha gondoltam, hogy inkább hosszabb felső lesz, szóval ennek tudatában rendeltem. Tényleg eléggé rövid felvéve, de nagyon csini szerintem. A blogger talin (igen, sajna elfelejtettem lefényképeztetni) volt rajtam, egy sötétkék skinny farmerral, de leggings-el is nagyon jól mutat szerintem. Az egyetlen problémám vele, hogy nehéz úgy megkötni ezzel ami van hozzá, hogy jól is nézzen ki és ne jöjjön szét hamar. Az öv végén lévő fedő fém pedig már első alkalommal lejött az egyik végéről.

Honlapon a kép:

Élőben: (a színe feketébb)





Ruha:




Hogy tetszenek?:)

2012. október 17., szerda

Ékszertartó állvány from ebay

Elég rosszul tárolom az ékszereimet, nagyon szerettem volna már valami jobb megoldást. Amikor megláttam ezt a kis állványt, rögtön tudtam, hogy kell!
Maga az állvány nagyon cuki szerintem a szívecskés tetejével, semmi csalódás nem ért, olyan, mint a képeken. 6 akasztó van a nyakláncoknak/karkötőknek és 32 lyuk a fülbevalóknak.
Az egyetlen problem vele, hogy sok hosszabb nyakláncom van és azokat nem lehet normálisan felakasztani. Meg hát kéne még belőle :D
Összességében nagyon tetszik és majd 9 dollár volt, azaz kb. 2000 Ft, ingyenes szállítással.


(itt látszik, hogy pl. a menta nyaklánc nagyon hosszú 
és nem is lehet beljebb kapcsolni)

Tőle vettem, de ha jól látom most nincsen nála: http://myworld.ebay.com/angelbag88?_trksid=p2047675.l2559, viszont itt meg tudjátok venni: http://www.ebay.com/itm/G3993-Earring-Necklac-e-Jewelry-Display-Holder-Rack-32-Holes-/260907139440?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbf470170

Ti hogy szoktátok tárolni az ékszereiteket?:)