A Catrice márkából spirált még nem próbáltam, nagyon örültem, hogy a blogger talis csomagban lapult belőle, a Glamour Doll pedig már első hallásra is rendkívül felkeltette a figyelmemet. Csábító babaszemeket varázsolhatunk vele. Speciális elasztomer keféje van, ami nagy mennyiségű festéket juttat a pillákra és dús, hosszú, sűrű eredményt ígér.
A Mini Max a tökéletesen elkülönülő, dús, hosszú pillákra teszi a hangsúlyt. Ennek is különleges keféje van, ami alkalmas a legkisebb szempillák elérésére is. Mindkettőnek az ajánlott fogyasztói ára 1250 Ft.
Csomagolásukat tekintve a GD egy nagyon helyes, karcsú, csavart formájú spirál, a MM pedig eléggé duci (a pink metál írás rajta <3). A keféje mindkettőnek gumis, tüskés, a GD-nek nagyobb és sűrűbb. Nagyon szeretem az ilyen kialakításúakat.
Felül: MM, alatta GD
Egyetlen problem van velük, hogy sok festéket vesznek fel. Főleg a MM, nem csak a kefe végén, hanem a tüskék között is. Ezért első használatra nem igazán jött be, néhol összetapadtak és nem lettek túl szépek a pilláim. De aztán rájöttem a nagy titokra :D Szóval le kell húzni a felesleget rendesen (MM-nél minden oldalról szoktam) és nem kell sokszor átmenni a szempillákon, így szép lesz az eredmény.
A GD tényleg dúsít, hosszabbít és sűrűbb pillákat csinál, a MM kevésbé dúsít, inkább szétválaszt és hosszabbít.
Én mindkettőt megkedveltem, de végül is a MM valahogy jobban bejön, mostanában party sminkekhez is azt használtam.
Mini Max (nem tudom miért ilyen csámpik a pilláim képen:D)
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az Primőr Kozmetikai Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Ti próbáltátok már valamelyiket? Mi a kedvenc spirálotok mostanában?:)