A padlizsánnal bajban vagyok, ugyanis a grillezett, a töltött és a krém verziónál kimerülnek az ölteteim. Ezért nézelődtem
nosaltyn ihlet gyanánt és összedobtam valamit :) Gyors, egyszerű és aki nem eszik húst annak is tökéletes.
Hozzávalók:
-padlizsán
-paradicsom
-hagyma
-sajt
-olaj
-fűszerek (tetszés szerint, én imádom a különféle keverékeket, amiket boltban kapni, így erre is olyat raktam plusz a paradicsomok tetejére egy kis oregánót)
A padlizsánt kb. ujjnyi vastagságú karikákra vágtam, befűszereztem és hagytam állni 15-20 percet, hogy kis levet eresszenek és puhuljanak. Utána kevés olajon átsütöttem mindkét oldalukat. Kiolajozott (fűszert is szórtam oda is) tepsibe raktam aztán őket. A padlizsánra felkarikázott hagyma, paradicsom és egy kis oregánó került. Így sütöttem kicsit őket a sütőben (200 fokon), hogy a hagyma megpiruljon, majd reszelt sajt rá és úgy tovább még kb. 10 percet, hogy a sajt szépen rásüljön. És voálá, ennyi!:D
Szeretitek a padlizsánt? Tudtok jó receptet?:)