2011. május 6., péntek

Napi smink - gyors, színes

Szerdán a napsütés meghozta a kedvemet egy színesebb sminkhez, de nem volt túl sok időm. Előkaptam a Smokey palettát és egy rózsaszín - lila kombinációt csináltam:) Ebben a bejegyzésben láthatjátok a palettát. A felső sorból használtam az utolsó kettőt. De - ahogy látjátok majd a képeken is - szemen kissé más színük van, főleg a rózsaszínesnek.



Használt termékekért katt:

2011. május 3., kedd

Tag 20

Olvasgattam a nyereményjáték visszajelzéseket és többen írtátok, hogy szeretnétek személyesebb bejegyzéseket is, úgy gondoltam ez kezdésnek jó lesz:) Egyébként is szeretek ilyeneket olvasgatni meg kitölteni.

1. Milyen zenét hallgatsz most?




2. Mit ettél utoljára?

Kolbászos szendvicset. hihi, jó kis reggeli.

3. Ha kréta lennél, milyen szín lennél?

Rózsaszín.

4. Mit nézel meg először egy ellenkező nemű emberen?

Összhatást szoktam nézni:)

5. Kedvenc üdítő?

Ritkán szoktam csak üdítőt inni, általában ásványvizet vagy teát iszom. De ha mondani kell akkor 100%-os narancslé.

6. Kedvenc alkoholos ital?

Rum-gyömbér.

7. Kedvenc hónap?

Március.

8. Kedvenc étel?

Hú sok mindent szeretek, kedvenc talán a sajtos-tejfölös husi krumplipürével és uborkasalátával, meg nagyon szeretem a halakat.

9. Az utolsó film amit láttál?

Otthon a Fekete Hattyút, tegnap este pedig rávett barátom, hogy nézzem meg velük moziban a Thort:)

10. Kedvenc nap az évben?

Nincs ilyen.

11. El mersz hívni valakit randira?

Hát ha annak számít az, hogy írtam egy smst, hogy merre megy este aztán végül randi lett belőle, akkor igen:D

12. Tél vagy nyár?

Egyik sem:D Tavasz. Na azért ha muszáj választani, akkor inkább nyár.

13. Van tetoválásod?

Van. És még lesz is:)

14. Voltál már szerelmes?

Igen.

15. Szerettél e már úgy valakit, hogy sírtál érte?

Inkább úgy mondom, hogy miatta. Igen.

16. Cipő méreted?

36-37.

17. Kedvenc számod?

12.

18. Beszélgetés téma, amit utálsz?

Normális keretek között nem nagyon van ilyen, talán a politika.

19. Rossz tulajdonságaid?

Türelmetlen, túlérzékeny. Túl sokat kombinálok, amiről le kéne már szokni, mert csak magamnak csinálok rosszat:D:S

20. Hogy látom magamat a jövőben?

Perpill erre több alternatívát is látok, majd meglátjuk, hogy alakul:)

Remélem tetszett, töltsétek ki Ti is:)

2011. május 2., hétfő

Napi smink - bronzos

Tegnap egy színesebb sminket terveztem, de az időjárás kissé lehangolt és végül ez lett belőle:)
Egyébként tudom, hogy a szemöldökömmel kéne kezdenem valamit, de még mindig nem találtam meg a tökéletes színt, ami tetszene nekem is, de remélem hamarosan. Ma jutott eszembe, hogy vettem múltkor egy S-he szemöldökceruzát, ki fogom próbálni azt is:)



Használt termékekért katt:

2011. április 30., szombat

Áprilisi kedvencek

Múlt hónapban idő hiányában kimaradt ez a rovat, de most újra itt van:)


Teljes bejegyzéshez katt:

2011. április 28., csütörtök

Coastal Scents Smokey Paletta + smink

Először is bocsánat, egyszer már csináltam képeket erről, de sikerült eltűntetni, ezért most már sajnos használt állapotban láthatjátok.


Véleményhez, több képhez katt:

2011. április 22., péntek

Fél év + facebook :)

Ma fél éves a blog:) Igaz pár nappal előbb hoztam létre, de az első érdemi bejegyzés fél évvel ezelőtt történt. Szeretném megköszönni mindenkinek, hogy olvastok, írtok, nagyon sokat jelent. És továbbra is várok bármilyen észrevételt / kérést/ kérdést akár e-mailben, formspringen vagy most már facebookon is:)
Sokszor van, hogy megosztanék Veletek több dolgot, de van ami egy bejegyzéshez nagyon kevés lenne. Úgy gondolom a facebook jó erre is, és hogy kicsit közvetlenebb kapcsolat kialakulhasson.
Kitettem jobb oldalra is, lájkoljátok!:)

Sajnos az elmúlt hónapokban nem sikerült megvalósítanom mindent, amit terveztem a blogban. Költözés, szakmai nyelvvizsga, szakdolgozat... de hamarosan lesz rá időm és remélem tetszeni fog Nektek is!

Hétfőn pedig jön egy kis meglepetés!:)

2011. április 20., szerda

Napi smink - Apricot Pink

Nem nagyon szoktam sárga színeket használni, de ezt a színösszeállítást láttam régebben valahol és nagyon megtetszett:) Igazi nyárias színek, és tetszik, hogy nem annyira erősek.




Használt termékekért katt: