A zselés tusokról hallottam már sok jót, ezért úgy gondoltam hozzácsapok egyet a palettás rendelésemhez. Elsőre a feketére esett a választásom ( azóta rendeltem még hármat, amikor kettőt fizet hármat kap akció volt, később azokról is beszámolok majd ), mert azt használom a legtöbbet és épp egy Essence fekete tussal szenvedtem a mindennapjaimban.
Azt kell hogy mondjam, abszolút bevált kategóriába sorolom ezt a zselés tust. Sokkal könnyebb a felvitele számomra, persze ehhez kell egy jó ecset is, én a már említett Nyx ecsetet használom.
Biztosabban tudok vonalat húzni vele, mint egy filces vagy ecsetes tussal és ez a festék állagának is köszönhető.
A színe elég erős, jó a fedése és tartós. Az általában használt sminklemosó tejemmel le sem tudtam szedni teljesen, csak a kétfázisú szemfestéklemosóval.
Én a Coastal Scents-től rendeltem 6,95 dollárért, de a MakeupGeek store-ból kicsit olcsóbban, 6 dollárért be lehet szerezni. Sokféle színben kapható, amikor később hármat rendeltem nagyon nehéz volt a döntés, végül egy ezüst, egy arany és egy lila mellett döntöttem, hamarosan róluk is lesz beszámoló:)
Nektek milyen tus vált be legjobban? Melyik a kedvencetek?
Használt termékekért katt:
















