2011. január 19., szerda

Coastal Scents fekete zselés tus + smink

Próbálkoztam már sokféle tussal, főleg folyékony változatban, de filceset is próbáltam már. Sajnos nem mondanám bármelyikre is, hogy olyan volt minden szempontból, amilyet szerettem volna. Azért megemlítem, hogy a drogériás tusok közül a S-he tus volt a legjobb amit próbáltam.
A zselés tusokról hallottam már sok jót, ezért úgy gondoltam hozzácsapok egyet a palettás rendelésemhez. Elsőre a feketére esett a választásom ( azóta rendeltem még hármat, amikor kettőt fizet hármat kap akció volt, később azokról is beszámolok majd ), mert azt használom a legtöbbet és épp egy Essence fekete tussal szenvedtem a mindennapjaimban.
Azt  kell hogy mondjam, abszolút bevált kategóriába sorolom ezt a zselés tust. Sokkal könnyebb a felvitele számomra, persze ehhez kell egy jó ecset is, én a már említett Nyx ecsetet használom.
Biztosabban tudok vonalat húzni vele, mint egy filces vagy ecsetes tussal és ez a festék állagának is köszönhető.
A színe elég erős, jó a fedése és tartós. Az általában használt sminklemosó tejemmel le sem tudtam szedni teljesen, csak a kétfázisú szemfestéklemosóval.
Én a Coastal Scents-től rendeltem 6,95 dollárért, de a MakeupGeek store-ból kicsit olcsóbban, 6 dollárért be lehet szerezni. Sokféle színben kapható, amikor később hármat rendeltem nagyon nehéz volt a döntés, végül egy ezüst, egy arany és egy lila mellett döntöttem, hamarosan róluk is lesz beszámoló:)

Nektek milyen tus vált be legjobban? Melyik a kedvencetek?


Használt termékekért katt:

2011. január 18., kedd

Coastal Scents Ultra Shimmer Palette

Ugyanazt tudom elmondani erről a palettáról is, mint a többiről, amikről már olvashattatok. Úgyhogy inkább beszéljenek a képek:)



Nektek van 88-as palettátok? Vagy tervezitek, hogy vesztek?:)

2011. január 17., hétfő

Arany-bronzos smink

Szombaton olyan sminket szerettem volna amiben arany szín van, de nem akartam megint a "sima" arany-feketét, ezért beizzítottam a Metal Mania palettát és ez lett belőle:) A színek élőben erősebbek, sajnos ahol most lakok nincsen soha normális fény.



Használt termékekért katt:

2011. január 15., szombat

Csokis arcmaszk

Egy blogban figyeltem fel erre a maszkra, nagyon megtetszett, ezért amikor végre nyílt Budapesten is Müller, beszereztem egyet belőle.
Sajnos a hátulján az írás egy része nem látszik, de amit ki tudtam venni belőle azt bemásoltam:

Tejcsokoládés wellness-maszk, minden bőrtípusra használható. Eredmény: már rövid használat után sokkal puhábbnak, feszesebbnek és felszabadultabbnak érzi a bőrét. Erről a kakaóbab gondoskodik.
A kedve is jobb lesz használat után.

És igen, ez tényleg így van:) Az illata isteni, legszívesebben lenyalogattam volna az arcomról:D És tényleg jobb kedve lesz tőle az embernek, legalább is nekem az lett:) Meg olyan mintha feltöltene energiával.
Én még csak egyszer használtam, sokkal nem lett egyenlőre puhább / feszesebb a bőröm, de kis változást már egy használat utána is tapasztaltam. Ahogy elnézem egy ilyen pakolás két alkalomra elég.
Vettem egy pezsgőset is, az lesz a következő, amit kipróbálok majd:)


Ti szoktatok arcmaszkokat / pakolásokat használni? Van kedvencetek?

2011. január 14., péntek

Coastal Scents 88 Metal Mania Palette

Másodszorra egy combo set-et rendeltem meg, ami a metal mania és az ultra shimmer palettát tartalmazza. Először a matal mania-t fogom megmutatni nektek:)

Igazából alapjába véve ugyanazt tudom elmondani, mint a másik palettánál. Vannak kevésbé pigmentált színek is és vannak benne színek amiknek az állaguk is különbözik.
A színek pedig gyönyörűek! Viszont van pár nagyon hasonló szín, valamint a feketét hiányolom, csak nagyon sötét szürke van benne.


Barry M minták

A sminkkel.com-os rendelésemkor kaptam ezeket a mintákat. Ezúton is köszönöm, nagyon örülök nekik. Sok jót hallottam a Barry M varázsporokról és így végre én is megismerkedtem velük közelebbről:)
Csak azt tudom mondani, hogy gyönyörűek! A jégmadár és a gomba a két kedvenc számomra.
Nagyon sok színben elérhető, a honlapon sok színről videót is tudtok nézni.




( gomba, halványbíbor, magyal, bíbor, olajfekete, jégmadár, meggy, smaragd )

2011. január 12., szerda

E.L.F. akció!

A facebookon 100 000 követőjüket ünneplik, így most megint ingyenes szállítással tudtok rendelni tőlük, valamint kaptok ajándékba egy studio make up mist and set sminkfixálót!
Annyi a kikötés, hogy 10 font a minimum rendelés. Az akció vége: Január 13, 10 óra (UK time), úgyhogy aki rendelni akar siessen:)
A kód, amit a rendelésnél be kell írni: FREESETEU.
Én írtam már pár termékükről, itt el tudjátok olvasni.


( kép: e.l.f. Cosmetics facebook oldaláról )