2011. november 11., péntek

S-he körömlakk - 175

Olvashattatok már egy S-he körömlakkról a blogban, kíváncsian próbáltam ki a másikat, ami egy szépséges pink szín.
Elsőre sokkal jobbnak tűnt, mint a barackos. Már egy rétegben is szép színe van, de azért felvittem két réteget. Viszont a tartóssága ennek is hagy kivetnivalót sajnos. Többször volt, hogy nem írtam körömlakk teszteknél a tartósságról, mert ahogy láttam a véleményeket, mindenkinél más, függ ez sok mindentől. De amikor már másnapra csúnya kopás lesz nem egy körmömön, azt azért megemlítem ( persze nem kizárt, hogy más körmein tovább bírja ) és ez most is így történt. ( nem annyira durván, mint a barackosnál ). Sajnálom, mert egyébként a színe nagyon tetszik.



Nektek mik a tapasztalataitok?

2011. november 9., szerda

Napi smink - Let's Dance Salsa

Az előző bejegyzésben írtam erről a Catrice rúzsról, most láthatjátok a számon :) A hajamról pedig facebook-on írtam már, a hosszából csak pár cm-t akartam vágatni, de a fodrász nem így gondolta :( Úgyhogy kezdődik az újra növesztés :)




Használt termékekért katt:

2011. november 5., szombat

Októberi kedvencek

Igazából vannak folyamatos kedvenceim, de azokat nem akarom minden hónapban ide rakni ( ilyen pl. még mindig a Missha Perfect Cover, a Nyx pinky pirosító vagy az Essence smokey szempillaspirál, de még sorolhatnék párat ), így csak az újdonságokat próbálom megmutatni :)


Ebben a hónapban elég problémás volt az arcbőröm, ami főleg annak köszönhető, hogy amikor először lebetegedtem, kijött rajta elég sok kiütés. Az ezüst-kolloid nagyon sok mindenre jó ( érdemes utánanézni ), külsőleg és belsőleg egyaránt. Én eddig külsőleg nem használtam, azonban most muszáj volt kipróbálnom az arcomon, és nagyon hatásos volt. Azóta is van, hogy reggelente ezzel törlöm át az arcomat. Emellett a Himalaya bőrápoló krémet szoktam használni, amit nagyon szerettem eddig is, valamint éjszakára a Baviphat almás krémét. 


Egy kis ideig valahogy hanyagoltam a tusvonalat, azonban mostanában jó párszor volt, hogy csak egy vastagabb fekete tusvonalat csináltam, amit egy erősebb pirosítóval, vagy rúzzsal dobtam fel. Az essence barna tusa nekem nem vált be, azonban a fekete ( midnight in paris ) nagyon nagyon jó! Erős a színe, könnyű a felvitele és tartós! Mindez rendkívül olcsón ( 800-900 Ft, nem emlékszem pontosan )
A kedvenc tusecsetem pedig a Nyx professional ecsete.


Az első Catrice rúzsom a Let's dance salsa névre hallgat és nagyon megszerettem. Könnyű a felvitele, pigmentált, krémes és több órát kibír a számon. Az árnyalata pedig nagyon tetszik, nem az az erős piros. ( hamarosan lesz smink vele )
Az essence all about cupcake pedig egy szolid szín, hétköznapokon használtam. 
A The body shop ajakápolóm sajnos fogyóban van, pedig nagy kedvenc, muszáj lesz beszereznem egy újat!


Sajna a képen nem látszik rendesen a Catrice körömlakk színe, de egyszerűen imádom! Egy szépséges rózsaszín, lilás fénnyel. ( Sweets for my sweets ) Bár a felvitele nem mondanám, hogy igazán egyszerű, de a színe miatt kedvenc lett.


+ előkaptam már a kedvenc itthoni "csizmácskámat"


Csalódás: Hát sajna ezt nem tudom megmutatni, de egyben kedvenc és csalódás is volt ebben a hónapban, egy fekete virágos gyűrű, amit a New yorkerben vettem, de sajnos nem tartott sokáig, ugyanis egyszerűen leesett a virág róla és el is hagytam. Ilyesmi volt, mint ez a gyűrű, csak fekete:


+ zene

Rég nem hallgattam Papa Roach-ot, de mostanában ez is szokott menni háttérnek :)



Nektek mik voltak a kedvenceitek? :)


Ui: Holnap estig tudtok jelentkezni a facebook-os nyereményjátékra :) Itt pedig egy interjút olvashattok velem :)

2011. október 26., szerda

Asos rendelés

Megint nagy leárazások voltak / vannak asos-on és ingyenes szállítás folyamatosan, úgy döntöttem rendelek megint pár dolgot :) Sajnos a ruhákkal nem volt eddig szerencsém, még is rendeltem egyet, ami nagyon nagyon megtetszett, de nem lett jó rám :( Úgyhogy Ő eladó sorba is került, ha valakit érdekel, szóljon. A többi viszont nagyon tetszik.



Asos Leopard Clutch: 25 Ł helyett 12Ł


River Island virágos fülbevalók : 7Ł helyett 4,5Ł


Asos szoknya : 15 Ł helyett 6Ł

Ez pedig a ruha, ami nem lett jó rám ( S-es, UK8-as )


Szoktatok rendelni innen?

2011. október 20., csütörtök

e.l.f. krémpirosítók

Nemrég megint ingyenes szállítás volt és egy ajándék ecsetet is kaptam :) Nagyon megtetszettek ezek a krémpirosítók, kettőt rendeltem meg, a Heart Breaker és a Flirt árnyalatot.


 Heart Breaker, Flirt 

Első ránézésre kicsit fura volt, hogy elég nagy, amiben vannak a pirosítók, mármint a kocka rész, szerintem elhagyható lenne és akkor kis helyen is elférne maga a pirosító. Ezt leszámítva egyszerű, de nem gagyi a csomagolása és jól látszik a pirosító színe.
Ha már a színeknél tartunk, szépséges mindkét szín nagyon, a Flirt egy gyönyörű rózsaszín, erre is számítottam, de a másik sajnos kicsit csalódás volt, mert a Heart Breaker-t barackosabbnak gondoltam :(
Állagukat tekintve mondhatni teljesen másmilyenek, mint az eddigi krémpirosítóim. Nem igazán tudnám behatárolni, krémesek, de még is púderes hatásuk van és egyáltalán nem fénylenek. Úgyhogy akinek ez volt a problémája a többi krémpirosítóval, ezt bátran ajánlom. Felvitelük nekik is ujjal a legegyszerűbb számomra.
Tartósságukat tekintve kb. 5-6 óra múlva is még szépen látszottak. Az áruk 6,50 Ł, nem tudom mennyi most pontosan a font, de szerintem átszámítva 2000 Ft körül lehet a pirosító darabja és ezért 15 g-ot kapunk.


Heart Breaker, Flirt 
Van kedvenc krémpirosítótok?:)

2011. október 16., vasárnap

Essence colour&go körömlakk - Icy princess

Timinél pillantottam meg ezt a lakkot és rögtön tudtam, hogy kell! :)
Imádom színét, a felvitele könnyű ( az essence multi dimension lakkokkal megszenvedtem eddig ), egy rétegben is szép, de azért felvittem két réteget. Pár helyen kicsit megkopott így a harmadik napra, de a legtöbb körmömön  alig látszik. Az ára 350 Ft volt, mindenképp megéri :)



2011. október 15., szombat

Kedvenc sminktárolók

Vannak még rózsaszín műanyag fiókos tárolóim, de őket már ismeritek más blogokból. Az itt látható polcos állvány mellett van egy másik szekrény, annak a tetején meg benne tartom még a cuccaimat, ők pedig a kedvenc tárolóim :)






Első kettő a Müllerben kapható, a harmadikat pedig hobbiboltban vettem, gondolkozom azon, hogy majd kicsinosítom kicsit :)

És a végére egy más téma: Tegnap voltam fodrásznál, igazából csak a formáját akartam felfrissíteni meg kicsit vágatni a végéből, de mondta a fodrász, hogy muszáj többet vágni, így végül elég rövid lett :( Sajnálom eléggé, megszoktam a hosszű hajat és szerettem nagyon, remélem hamar megnő :D
Kép még nincs normális, de majd ha lesz megmutatom Nektek is :)

Nektek milyen a kedvenc smink tárolótok?