Kicsit megkésve, de érkeznek a kedvencek. Ha már 2014, bevallom tavaly sok minden történt velem, változott az életem, amivel együtt az is, hogy háttérbe szorult a 'sminkcucc mániám', és sajnos a bloggal sem volt időm/erőm nagyon foglalkozni. 2015-ben remélem ez máshogy lesz, mert hiányzik, és szívem szerint más témákat is érintenék, persze ha van rá igény, de ez még a jövő zenéje... Most jöjjenek a kedvencek! :)
Alapozó: nem sokat használtam, de amikor igen, akkor Max Factor CC
Korrektor: Catrice Camouflage
Pirosító: Artdeco Talbot Runhof, Claire's rózsás pirosító (nem találok rajta infót, megkopott szegény)
Szemceruza: Artdeco Soft Eye Liner
Tus: L'oreal blackbuster
Szemhéjfesték: Pixi Icy Eye paletta, MAC Perky Paint Pot
Szempillaspirál: Max Factor Masterpiece Transform, Eye Brightening
Szemöldök: Alverde szemöldök formázó gél
"Száj cuccok": Catrice Made To Stay ajakszínező 060, MAC Riri Woo, Girl About Town (ami sajnos nemrég eltűnt, még reménykedek benne hogy csak a lakásban)
Sminklemosó: L'oreal micellás víz
Körömlakk: nehéz a választás, de a két klasszikus: OPI Coca-Cola Red, Max Factor Disco Pink
Arcápolás: Nivea sensitive nappali/éjszakai arckrém, Lush Buche de Noel
Testápolás: Nivea zuhanyzás közbeni testápolók, The Body Shop mango testvaj
Hajápolás: Bonacure Sun Protect sampon+balzsamot imádtam, amióta elfogyott azon gondolkozom, hogy beruházok másik fajtára. Elérhetőbb viszonylatban mostanában az Elseve samponokat és a Fructis Goodbye Damage instant hajápolót szerettem meg.
Ecset: e.l.f. bambusz arcra való ecset, Sigma E25
+ személyesebb dolgok
kedvenc ruhadarabok: magas derekú farmer, bőrnaci, farmer/bőr kabát
kedvenc smink: nude szemfesték+fekete tus és erős száj kombináció
új "mánia": Yankee Candle tarts
kedvenc "új" sorozat: Hart Of Dixie
legjobb koncert: A Day To Remember- Sziget
legjobb fesztivál: Megyer Camp
év tanulsága: ne félj folyton valamitől, és ha valakit szeretsz, becsüld meg, tegyél értetek, mert bármikor elveszítheted és rossz dolog akkor rájönni, hogy valójában mennyit jelentett...
legszebb pillanat: nehéz egyet kiemelni, de ha muszáj, akkor éjszakai fényben Duna parton fűben fekvés
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
2015. január 15., csütörtök
2014. december 18., csütörtök
Blog Karácsony 2014
Iluss idén is megszervezte a karácsonyi ajándékozást bloggerek között, amire jelentkeztem én is. Régebben a suliban is imádtam a húzós ajándékozást, így nem kérdés, hogy ezen is szívesen veszek részt már második alkalommal. A sorsolás úgy döntött, hogy Ingridnek adtam, én pedig Missytől kaptam. Nézzük mit rejtett a csomag! :)
- essence holographic effect szemhéjfesték - peach beach
- essence effect körömlakk - 02
- essence effect körömlakk - 02
- Rival de Loop rúzs - Princess
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3
Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Köszi a szervezést, még sok ilyet!
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3
2014. november 12., szerda
Golden Rose Holiday - 57
Amikor tavaly először a Nailland felé vettem az irányt, három homok hatású Golden Rose lakkra csaptam le. Egyszerűen nem tudtam ellenállni a gyönyörű csillogásuknak... Mostanában kerültek elő újra nálam, és bár nehéz visszaadni képeken mennyire szépek, azért gondoltam megpróbálom valamennyire.
Az 57-es egy bogyós szín, ami fénytől függően rózsaszínesebb vagy lilásabb, telis tele pink és kékes csillámokkal. A felvitele szerintem szuper könnyű, egy rétegben sem rossz, de azért kell a kettő, a száradása pedig elég gyors. A lemosása már kevésbé egyszerű, szenvedős eléggé, de hát sajnos ez ilyen... (tipp)
A csillogása pedig aww. Amit még szeretek benne, hogy nem annyira nagyon érdes a felülete, finomabb homok. Tartósságra nekem a harmadik nap kezdett el kopni. Ár/érték arányban is baráti, 890 Ft-ért lehet a miénk (11,3 ml). Egyébként azóta az Árkádon kívül a Westendben is nyílt Nailland, és neten is lehet rendelni!
Hogy tetszik? Nektek megvan valamelyik a Holiday kollekcióból? :)
2014. november 2., vasárnap
Mindennapok #16
Egy kis visszatekintés a nyárra, így a hideg bekövetkeztével :) Nem voltam úgymond különleges helyen, de már annak is örülök, hogy voltam nálunk Balatonon, fesztiválokon, vagy hogy elmentünk pl. a Kopaszi gátra, Római Partra, közös főzések, és a többi, sok a szép élmény, ezekből válogattam :)
Kreatív reggeli a tetőteraszon
Indulás Megyer Camp-re
(egyik legjobb barátnőméké a kutyus, imádom)
Volt
Romantikus vacsi
Balcsi
Lángos buli
Sziget (A Day To Remember <3)
Kopaszi gát
Sushii
Grillezgetés
Láblógatás
Házi gyros
Fish!
Nektek hogy telt a nyár?:)
2014. október 16., csütörtök
Max Factor Masterpiece Transform szempillaspirál
Biztos írtam már, hogy igen jó barátságban vagyok a Max Factor szempillaspiráljaival, a mindennapokban pedig még mindig a MF Eye Brightening-et használom legtöbbet. Kíváncsian nyúltam az új termék felé is, a sajtótájékoztatón már biztató volt a modell lány szempilláin, de hogy az enyémekkel mit tud kezdeni...mindjárt számotokra is kiderül.
Katt:
2014. október 13., hétfő
Glamour Napok - 2014 Október
Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén.
Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá.
A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D
Első nap
H&M - 8990 Ft-20%
Mango - 11 950 Ft-20%
H&M - 3990 Ft-20%
New Yorker - 4000 Ft
H&M - 3000 Ft
L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20%
Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft
Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)
2014. augusztus 19., kedd
OPI - Coca-Cola Red
Azt kell mondjam, ez a legszebb piros lakk, amivel rendelkezem. Az állaga kicsit híg, de ettől függetlenül szerintem könnyű a felvitele, és egyenletesen fed. Elég gyorsan szárad, valamint már egy rétegben is csodás színe van (képeken is úgy látjátok). Az egyetlen dolog, amivel teljesen nem vagyok kibékülve a tartóssága...amikor először használtam másnapra már megkopott. Következőre egy másik fedőlakkal csináltam meg, úgy sikerült kihúzni kb két napra. Lehet másnak tartósabb, tudjuk az én körmeim nyomik, várom a tapasztalatokat.
Ettől függetlenül biztos, hogy sokat fogok nyúlni érte, mert a többi dolog (már csak a színe is) kárpótol! :)
Elérhetőség: Müllerek, OPI, Mammut OPI Nail Box, 2990 Ft-ért 15 ml lakkot kapunk.
Ti próbáltátok valamelyiket a Coca-Cola kollekcióból?:)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
