2013. június 24., hétfő

Szépségboxom 2013 Május

Múlt héten érkezett hozzám egy meglepi a Szépségbolttól, ugyanis ők is elindították a beauty box szolgáltatásukat, és a májusiból kaptam egy példányt. Bevallom régebben sokszor irigykedtem a külföldi blogokon ezekre a cukiságokra, aztán az itthoniak közül egy Douglas dobozra csaptam le először, amit imádtam. Azóta még berendeltem az áprilisi Pixibox-ot, de sajnos nekem az kissé csalódás volt. Izgatottan nyitottam ki ezt a szépséget, és nagyon örültem, hogy olyan márkát is találtam benne, amit még sosem próbáltam.


Három teljes méretű terméket, egy kis termékduót, és mintákat rejt a dobozka.


Ahava Mineral Botanic krémtusfürdő hibiszkusz - füge 500 ml

"Krémtusfürdő hibiszkusz – füge. Bársonyos textúrájú bőrbarát krémtusfürdő jótékony Holt-tengeri ásványokkal, makadámiaolajjal és organikus növényi kivonatokkal. A hibiszkusz és a füge különleges keveréke antibakteriális, tápláló és bőrpuhító hatású. Parabénmentes. SLS/SLES mentes. Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt."


Eredeti ára: 5770 Ft

Az Ahava-tól nem próbáltam még semmit, viszont izgatta a fantáziámat már egy ideje. Most kapásból háromfélét is letesztelhetek. Ennek a tusfürdőnek nagyon finom illata van, krémes, és persze az sem utolsó, hogy miktől mentes :D

Ahava duo face gift

Ez a kis gift két Time To Hydrate terméket tartalmaz, az egyik egy hidratáló maszk (20ml), a másik pedig egy hidratáló bőrszépítő arckrém normál és száraz bőrre (15 ml).


Hosszabb távú hatásukról majd később, de azért egyszer kipróbáltam már mindkettőt, és azt elmondhatom, hogy jól esnek a bőrömnek, felfrissítenek, és puha lesz az arcocskám utánuk.

Olay Total Effects 7in1 éjszakai feszesítő arcápoló 50 ml

"Az OLAY Total Effects 7in1 öregedésgátló (anti-ageing ) termékcsalád minden tagja nagyszerű megoldást kínál az arcbőr öregedésének 7 jele ellen. A termékek célcsoportja azok a 30 feletti aktív életet élő hölgyek, akik egy termékben komplett megoldást keresnek szépségük megőrzéséhez, fokozásához."


Eredeti ára: 4799 Ft

Ugyan nem vagyok még 30 felett, de mostanában egyre jobban izgatnak az olyan krémek, amiknek ránctalanító, öregedésgátló hatásuk is van. Ezt a terméket még nem próbáltam ki, mert a mostani éjszakai krémemet imádom, és megszoktam, hogy felé nyúlok, de mindenképp sor fog kerülni az Olay-re is hamarosan.

Astor Big&Beautiful BOOM! Curved szempillaspirál

"Exkluzív kefe: óriási és ívelt, egy mozdulattal fed. Azonnali dúsítás és göndörítés csomósodás nélkül. Egyedülálló, krémes formula dúsító kollagénnel és növényi viasszal."


Eredeti ára: 2056 Ft

A végeredmény tetszik, viszont nekem nagyon bumszli a keféje a kis szemeimhez, alig férek hozzá vele rendesen a pilláimhoz, és ebből adódóan mindig összekenődik a szemhéjam teteje. Ettől függetlenül el fogom használni, csak nem a legegyszerűbb spirálom :D

AA Prestige termékminták



Különböző krém és szérum minták lapultak még a dobozban, amik eléggé hívogatóak, viszont a csomagolás szerint majdnem mind 40-50 év fölöttieknek való. Ez lehetne vegyesebb, de hát legalább Anyukám is kap valamit :)

Összességében egy jó kis beauty box ez szerintem, igényes, érdekes termékekkel. 5 ezer Ft-ért lehet hozzájutni, amiért egyébként most több, mint 12 ezer Ft értékben kaptunk termékeket. Kíváncsi vagyok a következő mit fog rejteni!

Ha felkeltette az érdeklődéseteket ITT olvashattok róla további infókat, és rendelhetitek meg a következő boxot!

Hogy tetszik? Szeretitek az ilyen meglepetés dobozokat? :)

2013. június 7., péntek

Májusi kedvencek

Annyira gyorsan telik az idő, kár hogy az időjárást annyira nem érdekli, hogy már június van... a kedvencek közül sok maradt a régi, de azért felfedeztem pár újdonságot is mostanság.


A Manhattan limitált kollekciós rúzsáról volt már ITT teszt, azóta is jó barátságban vagyunk.

A Max Factor CC krémre nagyon kíváncsi voltam, le is csaptam rögtön amikor akciós volt. Már egy ideje nem rendeltem koreai BB-t, az itthoniak közül pedig egy-kettőt próbáltam, amik sajnos nem igazán váltak be, de ez nem vette el a kedvemet a kísérletezéstől :D Eredetileg annyiban különbözik a CC a BB-től, hogy jobban fed, de mivel leginkább koreai BB-ket használtam, azoknál ez ugyanígy megvolt, ha nem jobban.
Ez a CC abszolút kedvenc lett. Könnyű a felvitele, hamar egybeolvad a bőrömmel, természetes, egységes színt ad, és nem szárít. A fedése közepesnek mondható, ami nekem mostanság teljesen jó, nem is vágyok többre.

A Maybelline fekete zselés tust még a Glamour Napok alkalmával szereztem be. Az előző Manhattant nagyon szerettem, de szeretek próbálgatni, erről pedig annyi jót olvastam, nem hagyhattam ki. 
Lesz majd róla külön bejegyzés, előre annyit, hogy imádom, és meglepő módon még az ecsete is nagyon bejön!

A Helia-D tápláló arctisztító tejet még régebben vettem, de akkortájt kijött rajtam pár kis piros folt, és rá gyanakodtam. Nemrég elfogyott a másik arclemosóm, és gondoltam teszek vele még egy próbát, hátha nem ő volt a mumus. Jól tettem, mert mostanában teljesen jó, megszerettem. Napraforgószár (mindig mást olvasok a második részére:D) kivonatot, shea vajat és E-vitamint tartalmaz. Jól felfrissít, tisztít, hidratál és a sminket is nagyrészt lehozza, bár nem kifejezett feladata.

Éppen arckrém beszerző körúton voltam, amikor megpillantottam az Eco Innovation termékeit, és megtetszettek. Végül egy ránctalanító nappali/éjszakai arckrém mellett döntöttem. Nagyon elvétve használtam eddig ránctalanító készítményeket, de most úgy éreztem, hogy már nem árthat valamivel hosszabb távon. Az összetevők alapján ez volt a legszimpibb, az valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy idősebbeknek való (eggyel feljebb lévő kategória ha jól láttam most neten), mondjuk régebben mintha olvastam volna valahol, hogy ezeknél azért már nincs túl sok különbség. Egy könnyedebb krém, mégis jól hidratál, és amióta ezt használom azt vettem észre, hogy szebb a bőröm. Egyedül az adagolójával nem vagyok kibékülve, egy kis lyukon jön ki a krém, ha lenyomom a belsejét, eddig még nem sikerült szétszednem, de majd még próbálkozom.

A Paul Mitchell Super Strong hajszerkezet erősítő spray-t egy kis szettben kaptam, volt még sampon meg balzsam. Nem voltak rosszak, de leginkább ezt emelném ki. Nem nehezíti el a hajamat, könnyen fésülhető, és selymesebb lesz. Elvileg erősebbé is teszi, meg tartósabb hajszínt ad, ezeket annyira nem tudom lemérni, vagy jobban kellett volna figyelnem :D

+ ékszerek közül ez a fülbevaló volt a nagy kedvencem mostanában


+ zene

 

 Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2013. május 26., vasárnap

NYC új kollekciós körömlakkok- Anise Green, Fresh Blue, Blue.L.ita, Strike a Rose

A NYC idén tavasszal 40 körömlakkból álló színpompás kollekcióval vár minket. A Müllerben meg lehet tekinteni a "tornyot", én még ott nem jártam mostanában, de a Rossmannban is voltak már újdonságok, amikor arrafelé vitt az utam. Van pár régebbi lakkom tőlük, amiket nagyon szeretek (legnagyobb kedvenc a Perpetual Peony, és a Supernova fedőlakk), így amikor megpillantottam a szépséges In a Minute újdonságokat, rögtön kettő a kosaramban landolt. Nehéz volt a választás, de végül is a világoskéket (Blue.L.ita) és a pinkeset (Stike a Rose) hoztam el. A másik két lakk tesztelésre érkezett, örülök, hogy pont a másik féléből, az Expert Last családból. Mindkettő élénk, kicsit neonos, ugyan a zöld nem igazán az én színem, de ez kifejezetten tetszik.


Kaptunk feladatot is a NYC-től, amivel meg lehet nyerni a 40 csodát, ha szerencsések vagyunk (légyszilégysziii).

Már egy ideje terveztem Water Marble féleséget készíteni, nemrég találtam egy egyszerű nek tűnő videót, ahol víz nélkül készíti el a manikűrt. Természetesen elsőre nem sikerült túl jól, de hát valahol el kell kezdeni. Mondjuk nem ártana végre beszereznem normális eszközöket is, az essence marble mania körmös szettben lévő ecsetkével próbálkoztam, ami sajnos nekem nem jött be túlságosan.


A másik egy hétköznapibb összeállítás, mindenképp olyat akartam amiben benne van mindkét In a Minute árnyalat, és valami egyszerűbbet, így csak az egyik körmömre került háromszög strasszal (amit kicsit jobban a háromszög csúcsába is rakhattam volna, de most így sikerült), egy másikra pedig virág (ami szerintem sokáig nem fog tartani sajnos) és kész is!


Magukról a körömlakkokról majd egy külön bejegyzést szeretnék csinálni, amiben össze is hasonlítom őket, és mivel nemrég vannak a tulajdonomban, van még mit tesztelni rajtuk, de utána mindenképp jelentkezem a bővebb véleménnyel:)

Hogy tetszenek? Szeretitek a NYC lakkokat?:)

2013. május 21., kedd

Manhattan Candy Rockers Fényes Ajakrúzs - Like Me

A Manhattan újdonságai között szerepel ez a csodás rúzs, ami négy színben érhető el, és ha jól tudom limitált. Ahogy megpillantottam a csomagolást, rögtön odavonzott, imádom. A színek is gyönyörűek, legszívesebben mindet elhoztam volna, de végül a pinkes mellett döntöttem (milyen meglepő), ami a Like Me névre hallgat. A másik három árnyalat között barack, nude, és piros található.
Amikor kipróbáltam a kezemen kissé csodálkoztam, mert 'glossy' rúzs lévén kevésbé pigmentáltra számítottam, de ezeknek egy húzással is gyönyörű színük van.



Felvitele könnyű, eléggé puha, kifejezetten krémes rúzsról van szó. Imádom a színét, egyébként pedig csillámmentes, de fényes hatása van. Könnyű viselet, tartóssága számomra teljesen jó, több órát rajtam marad, ivást is simán kibírt (krémes állaga miatt azért érdemes ránézni utána, hogy nem mászott e el felül, legalább is ha üvegből isztok:D), és nagyjából egyenletesen kopik. Ami még plusz pont, hogy nem szárítja a számat, viszont ahogy olvastam másik árnyalatnál, volt akinek akadt ezzel problem.
Összességben nagyon szeretem, amióta megvettem alig lehet elválasztani tőle. Az egyetlen negatív, hogy valahogy sikerült bénán hozzányúlnom, és egy kis darab letört belőle, szóval óvatosan kell vele bánni. Az ára 1299 Ft volt, nagyon gondolkozom másik árnyalat beszerzésén is.


Szeretitek a Manhattan rúzsokat? Ezek közül megvan valamelyik?:)

2013. május 13., hétfő

Joy Napok

Nemrég kivásároltam magamat a Glamourozás alkalmával, ez most nem hozott lázba túlságosan, de egyik barátnőm pont pénteken akart elmenni az Allee-ba, így még is lett egy kis shopping. Másnap pedig úgy döntöttem elnézek a Tescoba, rég nem néztem körül F&F-nél. Egy Müllert meg Tally Weijlt utamba ejtettem volna még, de sajnos nem volt már rá időm. Szóval így egyetlen kupont használtam fel :D


 Bershka neon rózsaszín rövidnaci -2995 Ft

 F&F balerina -4590 Ft -20%

 Reserved ruha -9995-ről le volt árazva 4795 Ft-ra

 F&F táska 4000-ről le volt árazva 2790 Ft-ra, plusz -20%

L'oreal lakkok -Black Swan, Snow In Megeve, DM-ben
ha kettőt veszünk 600 Ft/db

Balea "cukorfalat" ajakápoló -350 Ft

Manhattan rúzs -Like Me, 1299 Ft 

Ti kihasználtátok a Joy Napokat?:)

2013. május 9., csütörtök

Napi smink - Arany&lila

Nagyon szeretem ezt az összeállítást, de mostanában nem használtam lilát, itt volt az ideje :)



Hogy tetszik? :) Szeretitek a lilás sminkeket?

Használt termékekért katt:

2013. május 2., csütörtök

Mindennapok #13

A március-április nálunk nagy szülinapozásokkal telik mindig, apukám tesójának, öcsémnek és nekem is ebben az időszakban van. Előre is bocsi esetlegesen az ízlelőbimbók nyugalmának megzavarásáért :P

Tavaly Pannónia óta szeretnék egy ilyen felfújhatós
hosszú állatkát, sikerült szerezni végre a majálisozás alkalmával:D

Szülinapi cukrászdázás aww

 Mexikói csirke nyamm

Ékszer zsákmány

 Szülinapi tortám Anyutól :)

Legszívesebben napi több kilót megennék

Szülinapi vacsi - Dzsungel Étterem

 Egyik barátnős este

 Én csináltam öcsémnek szülinapjára
brownie fagyival (azt nem én:D)

 Új tárolóm a helyén

Nagyon ritkán eszem a Burger King-ben, 
de ezt a mexikói cuccot nem tudtam kihagyni

Haverok, PeCsa

Nektek hogy telt az elmúlt időszak? :)