2013. február 17., vasárnap

Douglas box of beauty- 2013 február

Múlt héten végre sikerült megkaparintanom a Douglas beauty boxát, ez a harmadik kiadás, de az elsőnél sajnos épp nem volt kártyám, mert ellopták és ennek az ügyintézése lassan haladt, a második pedig nem annyira hozott lázba. Douglas törzsvásárlói kártyával lehet hozzájutni 2990 Ft-ért a dobozkához, ami most 2 teljes méretű terméket, 4 luxusmintát és 20%-os kuponokat tartalmaz rájuk. Törzsvásárlói kártyát pedig úgy lehet kapni (ha nem változtattak a szabályokon azóta), hogy 30 000 Ft-ért kell vásárolni egy alkalommal vagy pedig többszöri vásárlással is lehet, minden 5000 Ft után kapható egy pont és a hatodik után lesz meg a kártya. A kártya 5% kedvezményre jogosít minden vásárlásnál és ugye lehetőséget a beauty box megvásárlására ami évente kétszer jelenik meg, valamint van még pár hely ahol kapható kedvezmény, a honlapon fent vannak.

És akkor most nézzük a dobozkát!



A két teljes méretű termék:

Douglas Absolute Eyes és Absolute Lips:


"Bemutatjuk Önnek az Absolute Douglas termékcsaládot, mely kiváló minőségben ötvözi a klasszikus és a legtrendibb, legdivatosabb színeket egyetlen kollekcióban! Az Absolute Eyes, Absolute Nails és Absolute Lips termékcsaládok 12 alapszínből és szezonálisan 3 kiegészítő színből állnak."

Absolute Eyes - NOEMI 02 árnyalat és az Absolute Lips - MIRA 07 árnyalat található meg a csomagban.


A szemhéjpúdert még nem próbáltam ki a szememen, de egy matt teljesen natúr szín, bármikor jól jöhet. 

"Az európai piacon elsőként vezetjük be ezt a speciális kivitelezésű puha fejet, mely tökéletesen illeszkedik az ajkak formájához, és segítségével egyetlen mozdulattal vihető fel a krémes összetételű, csillogó szájfény. A szájfény egyik összetevője a hawaii-i portulaca növény, mely fontos szerepet játszik a finom filmréteg képzése során, és híres hidratáló hatásáról is. Az applikátor és a 3D formula garantálják a különleges háromdimenziós hatást. A lágyan illatozó orgona, ibolya, a finom jázmin és a rózsa egy igazán nőies, kellemes illatot kölcsönöz az Absolute Lips kollekció csillogó szájfényeinek. A parabén- és ásványi olaj mentes összetétel minden elvárásnak megfelel."

A szájfény felvitele tényleg könnyű, nem ragad, nem szárítja a számat, a színe viszont semmi extra, valami erőteljesebbnek jobban örültem volna.

Artemis Skin Supreme Age Correcting eye & lip contour care, Szem- és szájkörnyék ápoló krém:


"Gyengéden ápolja és hidratálja a szem- és szájkörnyéket, köszönhetően a tartalmazott mimóza-kivonatnak és egyéb hatékony összetevőinek észrevehetően csökkenti a kialakult ráncokat. Száraz, normál és érett bőrtípusra egyaránt ajánlott."

Kétszer használtam még csak, így a hosszabb távú hatásáról egyelőre nem tudok beszámolni, de az biztos, hogy hidratál, nem irritál és elég belőle nagyon kevés, így a 4ml-es kiszerelése ellenére elég sok ideig elég lesz szerintem.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream, Bőröregedést gátló éjszakai hidratáló:


"Ahhoz, hogy a leghatékonyabban megakadályozzuk a jövőbeni ráncok kialakulását és csökkentsük a már meglévők láthatóságát, külön ápolásra van szükség nappal és éjszaka. Bőrünk nappal védelemre szorul az UV sugarak, a szárazság és más külső tényezőkkel szemben, éjszaka azonban regenerálódásra van szüksége. A Shiseido 24 órás ránctalanító technológiája mindezt lehetővé teszi számunkra.
Az Shiseido Beneficiance Wrinkle Resist 24 Night Cream intenzíven hat a ráncok ellen, mielőtt azok megjelennének. Orbáncfű kivonatot tartalmaz, mely selymessé, puhává varázsolja a bőrt. Egyedülálló ázsiai orchidea illatával a napi bőrápolási rutin a relaxáció élményével párosul. Száraz/nagyon száraz bőrre javasolt (10 ml-es kiszerelés található a dobozban)"

Nem bántam, hogy kerültek bele ránctalanító hatású termékek is, lehet ideje lenne használnom ilyeneket :D
Imádom! Nem nehéz krém, könnyen eloszlatható, hamar beszívódik és már az első alkalom után nagyon puha lett az arcocskám.

Clinique High Impact Mascara, Szempillaspirál:


"A High Impact Mascara hosszú, vastag és szépen ívelt pillákat kölcsönöz. Azonnal sűrűvé, hosszabbá és láthatóan íveltebbé teszi a szempillákat. Egyedülálló formájú keféje tökéletesen egészíti ki beépített technológiáját és azonnali drámai hatásról gondoskodik. Vékony, üreges sörtéi egyben ki is fésülik a szempillákat, így azok a festés után is puhák és bársonyosak maradnak. A fekete valóban fekete, szürkés tónus nélkül. Puha viasz, rugalmas polimerek és ápoló hatóanyagok gondoskodnak arról, hogy a pillák festés után is puhák, ápoltak és érinthetőek maradjanak. Allergiateszttel vizsgált, szemészetileg tesztelt, 100% illatanyagmentes. (4 g-os kiszerelés található a dobozban)"

Bevallom eddig kimaradtak az életemből a Clinique spirálok, nagyon kíváncsi voltam ez milyen lesz. Egyrészről kényelmes viselet, könnyű a felvitele, nem csomósodik, szétválaszt, nem potyog, viszont a drámai hatás nálam elmaradt, főleg dúsítás és íveltség tekintetében.

Jimmy Choo Flash EDP:


"A Flash egy fehér virágos illat, pezsdítő, érzéki és provokatív karakterrel. Az illat friss, sziporkázó bevezetése rózsaborssal, mandarinnal és eperre nyit. Miután ezek a csillogó fejillatok elpárolognak, a szívillat erős, egzotikus fehér virágillatai kerülnek előtérbe: a tubarózsa illatát a jázmin és a fehér liliom gazdagítja, felfedve ezzel az illat mámorító, szexi jellegét. (4,5 ml-es kiszerelés található a dobozban)"

Fő összetevők
Fej: rózsabors, eper
Szív: tubarózsa, jázmin, fehér liliom
Alap: napraforgó, fehér fák

Ő a másik nagy kedvencem a csomagból. Gyönyörű csomagolás, üveg és az illata is nagyon tetszik, erőteljesen gondolkozom a teljes méret megvásárlásán.

Összességében örülök, hogy megvettem, alig várom a következő dobozt :D Plusz piros pont, mert az ügyintézés most nagyon gyors volt, ugyanis itthon vettem észre, hogy a kuponok kimaradtak a boxomból. Csütörtöki napon írtam e-mailt, még aznap érkezett válasz, másnap elküldtem a címemet és hétfőn már hozta a postás:)

Ti beszereztétek? Melyik termék tetszik a legjobban?:)

2013. február 14., csütörtök

Körmök-Valentine's Day

Sajnos nem teljesen lett olyan, amilyet elterveztem, jobb lett volna csak csillámos ezüsttel, aminek nincsen "alapja", de perpill nincsen olyanom. Hát ez lett belőle:)



Max Factor Nailfinity- Red Passion
H&M- Silver Glitter
Essence díszítő kövek

Ha már Valentin nap, nem tartom igazi ünnepnek, de szerintem egy kis gesztus mindenkinek jól esik. Persze mindennap szeressük egymást, meg 'csak úgy' is jó meglepni a másikat, de ha már van egy ilyen nap miért ne lehetne tartani, aki úgy gondolja ?! Nem kell felvásárolni a szívecskés szekciót ahhoz, hogy örömet okozzunk a másiknak (tehát azt se muszáj támogatni, hogy mekkora üzlet rejlik ebben). Kiszakadni a hétköznapokból bármikor jó, egy vacsi, borozós filmnézés, ágyba reggeli, saját készítésű süti vagy bármi személyesebb meglepi, közös program feldobhat.

Akinek pedig nincs párja, az esetleges búslakodás helyett lepje meg magát. Akár csak egy apróság, vagy valami ami tervben van egy ideje. Új frizura? Új ruhák? Elkezdesz edzeni? Feldobod a szobádat? Szépség este? Bármi, ami pozitívan hat. Ne halogasd tovább, kezdj bele! Foglalkozzunk magunkkal (is), mert az a legfontosabb és az az, ami mindenre kihat. 

A nagy fújolások meg anti-valentin dolgok pedig szerintem fölöslegesek. Lehet szeretni, nem szeretni, semlegesnek tartani, de a "nagy lázadással" semmit nem lehet elérni, senkinek nem tesz az ember jót vele, sőt csak saját magát lovalja bele a nagy utálkozásba, ahelyett hogy inkább pozitív dolgokkal és az életével foglalkozna.

Azt pedig ne feledjük, sosem tudhatjuk mikor lép be fontos ember az életünkbe!:)

És hogy tőlem is kapjon valaki egy kis ajándékot, ma éjfélig tudtok még jelentkezni a nyereményjátékra ITT !

Hogy vélekedtek a Valentin napról? Szoktátok tartani valamilyen formában?

2013. február 10., vasárnap

Januári kedvencek


Hogy telik az idő...az előbb még karácsony volt. Viszont ha már február, nemsokára március. Ami  nem csak azért kedves nekem, mert akkor születtem, hanem mert imádom a tavaszt:) Na de ne szaladjunk ennyire előre, nézzük a januári kedvenceket!

Az utolsó kedvences bejegyzésemet átmásolhatnám akár, de azért vannak újak is:


Balea Young Sweet Wonderland tusfürdő: Szeretem nagyon a Balea macaron füge-csokis tusfürdőjét, de ez mindent felülmúl illatban, legalább is számomra. Isteni kakaós-csokis-sütis-pudingos illata van, nem tudom behatárolni :D Csak azt sajnálom, hogy nem tart sokáig, de az biztos hogy a fürdés egy élmény, és szerintem ez krémesebb, mint a sima Balea tusfürdők.

H&M Wild Vanilla ajakápoló shea vajjal: Egy óriás ajakápoló! :D Komolyan, nagy az átlaghoz képest, 17 gramm, de a képen is látszik a másikhoz képest. Egy kicsit így először nehézkes volt a használata, mert a kisebbekhez voltam szokva, de egyébként nem vészes, krémes, az illatát pedig imádom és jól is hidratál.

Balea arctisztító kendő 3 in 1: Régebben sokat használtam, de aztán feledésbe merült, mostanában viszont többször van szükségem gyors és "kéznél lévő sminklemosásra", így újra beszereztem. Érzékeny és száraz bőrre való, alkohol-és parfümmentes. Kb. mindent szépen, könnyen lehozott eddig, nem csíp, nem irritál, gyors megoldásnak számomra perfect.

Max Factor Xperience ajakbalzsam-Red Garnet: Imádom a pirosas színét, kellemes viselet, sokszor csak gyorsan feldobtam szempillaspirál-fekete szemcerka-chestnut pirosító mellé.


Catrice Glamour Doll szempillaspirál: Majdnem csak őt használtam az elmúlt hónapban, miután a Mini Max-ot elfogyasztottam, nagyon szeretem, szép babás szempillákat csinál, itt volt már róla teszt.

Essence my skin szemkörnyékápoló: Elsőre eléggé csípett, de azóta ez szerencsére csökkent. Összességében megszerettem, nagyon jól hűsít, felfrissít reggelente és a kis szem alatti puffadásomat tényleg leviszi. A használata egyébként egyszerű, nem kell vele szenvedni, jól működik a golyó.

NYC Supernova fedőlakk: Róla írtam már itt, imádom. Mostanában fehér, nude, bordó, pink lakk fölött használtam és fogom még sokszor sokfélén...:)


+ zene - új kedvenc



+ új lakótársam, Lemmy :D (ajándékba kaptam külföldről)


Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2013. február 4., hétfő

NYC Simple Metallic folyékony szemhéjtus+smink

Elég rég nem használtam folyékony tust, de örültem ennek, mert egy szépséges metál arany színt kaptam tesztelésre. Három színben kapható: Surpentine purple, Leopard print és ami az enyém, a Liquid gold.



Először önmagában, csak szemhéjalapozó fölé próbáltam ki, szilveszterkor pedig fekete füstös szemhez, aww! Ahhoz képest hogy nekem ezek a sima ecsetes tusok nem annyira állnak kézre, régebben bénáztam velük eleget, ezzel semmi problem nem volt. Elegendő festéket vesz fel az ecsete, akkor is ha csak szimplán kihúzom a tubusból. Könnyedén tudtam vele normális vékonyabb és vastagabb vonalat is húzni. Csodás színe van, jól fed, nem kell sokszor átmenni a vonalon, hogy olyan legyen az eredmény, mint a képeken. Viszont jobb a fedése ha szemfesték fölé visszük fel, szóval ajánlatos ha magában akarjuk használni egy matt bőr színnel átmenni a szemhéjunkon előtte. Tartósságára sincs panasz, valamelyik nap dél körültől késő estig viseltem és ugyan kicsit vesztett a színéből, de jó állapotban volt még. Összességében megkedveltem, a kékes szememhez jól illik szerintem, az ára is eléggé baráti, 800 Ft körül kapható.




A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Coty Hungary Kft.-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Szoktatok használni színes tusokat?:)

2013. január 31., csütörtök

Mindennapok #11


Szeráj vacsi

Barátnős McCafézás

Tally Weijl shopping part1

 Csirke taco
(nagyobb volt, csak kettévágtam)

Van még egy német idegenforgalmi szóbelim, 
úgyhogy kénytelen voltam újra belevetni magamat a tanulásba

 Hawaii spagetti


Kiskori képeket nézegettünk

 Kalóz csemege:D

 Kiwi love

Aszalt szilvás áfonyaleves


Annyira cuki az üvege


Instant, vaddiszkóó

Cherry Cider


Nektek hogy telt az elmúlt pár hetetek?:)

2013. január 29., kedd

Rossmann shopping

Eléggé feltöltött essence állványokkal találtam szemben magam múlt héten, de próbáltam nem összevissza vásárolni a kifutó termékek közül:D Főleg a körmeimnek kedvezett ez a kör, de rájuk is fér, mostanában rosszabb minőségűek. A körömlakklemosóm is elfogyott, visszatértem az essence körömerősítő lemosójához (ez nem volt akciós) és a fixing system is körömerősítős. A 2 in 1 körömágybőr eltávolító zselére szimplán kíváncsi vagyok, nem volt még ilyen termékem. A cookie love körömlakkot pedig nem tudtam otthagyni, mostanában erőteljes barna szín kattanásom van és a díszítő cuccokra úgyszintén.
A matt bronzosítót mindenképp szerettem volna beszerezni, a fix&matte áttetsző púderről pedig olvastam nagyon jókat (is), kíváncsi vagyok milyen, ennyi pénzért beugrott a kosaramba.
Fekete szemceruza pedig mindig kell, ennek szép erőteljes színe van, kis csillámokkal és remélhetőleg tartós.

Ami teljesen kilóg a sorból, de becsusszant a vásárlásomba: a paprikaolaj. De erről majd egy későbbi bejegyzésben...



studio nails 2 in 1 körömágybőr eltávolító 
studio nails nail fixing system step 1
studio nails nail fixing system step 2

bronzing compact powder matt
fix & matte! transculent loose powder
sun club 100% splash proof vízálló szemceruza

nail art jewels 02 milky way
colour&go körömlakk-cookie love

essence körömerősítő körömlakklemosó
Yamuna paprikaolaj

Lecsaptatok valamire az akciós essence termékek közül?:) Ezek közül van valamelyikkel tapasztalatotok?

2013. január 27., vasárnap

H&M mini körömlakk szettek

Pénteken a Duna Plazában volt dolgom és persze a H&M-et nem hagyhattam ki. Már a pénztárnál voltam, amikor megpillantottam ezeket a körömlakk szetteket, leárazva mindössze 250 Ft-ért (eredeti ára 990 Ft). Mindkét összeállítás nagyon tetszik, nem volt kérdés, hogy haza kell jöjjenek velem.


Szeretem a kis kiszereléseket, ezek 4,4 ml-es üvegekben léteznek. Először az ezüstös, Silver Glitter árnyalatot próbáltam ki. Kicsit vékony az ecsete, de teljesen jól használható, könnyű a festék felvitele. Egy rétegben sem rossz, de kissé halovány, két rétegben az igazi, jó kis metálos hatása van, I love it! A hüvelykujjamon egy réteg van, a többin kettő. Elég gyorsan szárad, nyilván sikerült belekapnom valamibe felvitel után elég hamar, de alig sérült. Tartósságáról egyelőre annyit tudok elmondani, hogy miután elkeveredett a fedőlakkom, anélkül majdnem két nap alatt kb. semmit nem kopott, nálam ez nagy szó.
Ha az összes szín ennyire jó lesz, akkor ezek kincsek, de ennyi pénzért már ez az egy is megérte:D Mindenképp ajánlani tudom, sajnos nem tudom hogy melyik H&M-ben lehet még kapni, a héten nem voltam máshol, de ha valakinek van infója légyszi írja meg:)

 Gold Glitter, Yellow, Silver Glitter, Pink, Nude, Copper



Szeretitek a H&M lakkokat?:)