2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2012. október 12., péntek

NYEREMÉNYJÁTÉK! - Nyerj Gerovital Plant ajándékcsomagot!

A nemrég említett meglepik közül az első ideje el is jött, egy szuper játékra invitállak titeket:)


Gerovital Plant nyereményjáték!

Arcápolás három lépésben!

Válaszolj három kérdésre, és nyerd meg a Gerovital Plant termékcsalád arcápolási csomagját, mely tartalmaz egy Gerovital Plant Vitaminos arclemosó tejet, egy Gerovital Plant Hidratáló tonikot és egy Gerovital Plant Hidratáló krémet.

Mit kell tenned?

- Iratkozz fel a blogra! (ha még nem tetted volna meg)
- Töltsd ki az alábbi formot! (ha esetleg nem tudnád a választ valamelyik kérdésre, az alatta lévő szövegből lesni ér:))

Jelentkezési határidő: Október 23. Sorsolás a tervek szerint még aznap.

A nyereményeket a Gerovital ajánlotta fel, a kitöltött űrlapok hozzájuk érkeznek be, postázni ők fogják a nyertesnek a csomagot, sorsolni viszont én fogok a random.org segítségével:)


Mi a helyes bőrápolás első és legfontosabb lépése?* arctisztítás
tonizálás
hidratálás
Milyen hatása van a Gerovital Plant termékekben lévő havasigyopár-kivonatnak?* nyugtató
zsírosító
antioxidáns
Miért használhatóak bármely bőrtípusra a Gerovital Plant termékek?* a speciális vegyi anyagok miatt
mert parabén- és allergénmentesek
mert szilikont tartalmaznak
Név:*
E-mail cím:*


Bőrápolási alapok:

1. Tisztítás:

A helyes arcápolás az arctisztítással kezdődik. A Gerovital Plant Vitaminos arclemosó tej hatékonyan távolítja el a sminket, a nap folyamán a bőrre rakódott szennyeződéseket és a felesleges faggyút.

2. Tonizálás:

A Gerovital Plant Hidratáló tonik segítségével eltávolíthatjuk a maradék szennyeződést és az arclemosó tejet, továbbá felfrissíti, fertőtleníti, összehúzza a bőrt, és visszaállítja a bőr pH-értékét.

3. Hidratálás:

A legtöbb bőrtípus számára ajánlott a hidratálás, pótolja a nedvességet, táplálja és védi a bőrt. A Gerovital Plant Hidratáló krém biztosítja a bőr optimális nedvesség- és ásványianyag-tartalmát, rugalmassá és feszessé varázsolja a bőrt, miközben egész napos védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben.

Ismerd meg a Gerovital Plant termékcsaládot!

A Gerovital Plant a 120 éves Farmec kozmetikai vállalat szépségápolási termékcsaládja, amelyet a legújabb kozmetikai igények szerint a 20 és 45 év közötti nők számára alkottak meg.

A termékcsalád egyik legértékesebb összetevője az organikus havasigyopár-kivonat, amely antioxidáns hatású, védi a bőrt a szabadgyökök kialakulásától, segít megőrizni a bőr természetes hialuronsav tartalmát, és megóvja a kollagén és elasztin rostokat, így a bőr megőrizheti rugalmasságát és fiatalságát.

A Gerovital Plant termékek parabén- és allergénmentesek, nem tartalmaznak vegyi anyagokat, mesterséges konzerválószereket és illatanyagokat. Ennek köszönhetően az érzékeny bőrűek is bátran használhatják.

További nyereményjátékok a Gerovital Hungary Facebook oldalán!

Sok szerencsét mindenkinek!:)

2012. október 11., csütörtök

Catrice - Steel My Soul körömlakk

Nem a kedvenceim a szürkés árnyalatok, de amikor ezt a körömlakkot megpillantottam a Catrice csomagban, tudtam hogy ez lesz az első, amit ki fogok próbálni! (Igen, előbb, mint a Max Factor rózsaszín szépséget:D) Azt hiszem az egyik legérdekesebb lakk, amivel rendelkezem.


Egyszerűen gyönyörű a színe, szürkés alap, teli apró arany csillámmal. Őszintén szólva az utolsó Catrice lakk élményem nem volt éppen pozitív (lásd ITT), ez viszont szerintem nagyon jó. Egy sűrűbb lakk, szélesebb ecsettel, mint a régebbi. Könnyű a felvitele, egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt. Egyenletesen fed, semmi csíkozás. Száradása elég gyors, ugyan nekem így is sikerült kicsit belenyúlnom, de ez a saját bénaságom:D


És hogy miért érdekes? Felvitel után mattra szárad és az üvegecske tetején az áll, hogy 'brushed metal effect', amivel ugyan nem teljesen voltam tisztában hogy milyen, de elvileg azt jelenti, hogy szálcsiszolt fém hatása lesz:D


Kipróbáltam fedőlakkal is, amivel fényesebb lesz, nekem úgy jobban tetszik, szebben kihozza az arany csillámokat szerintem, de az is lehet, hogy csak nem vagyok hozzászokva a matt körömlakkokhoz:)
Összességében szerintem nagyon szépséges -kinek matton, kinek fényesebben- őszre pedig főleg illik!

Fedőlakkal:


A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az Primőr Kozmetikai Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Próbáltatok már ilyen lakkot?:)

2012. október 9., kedd

Mindennapok #4

 Melegszendvics smile

 Let's go shopping!

 Játszás

 Fish! koncert <3

Ezer éve nem ettem gesztenyepürét

 Új bögrém Krisztitől :)

Avon epres-fehércsokis szett

 Sali&csirkeszárny

 Barátnős este

 Nyamiii

Bloggertali<3 (kép Márti összeállítása, 
szemem kicsit kínai, korán keltem na:D)

Nektek hogy telt a hetetek?:)

2012. október 7., vasárnap

Essence Cherry Blossom Girl körömlakk - It's peach not cherry

Gyönyörűek szerintem a Cherry Blossom Girl kollekció körömlakkjai, erre az árnyalatra rögtön lecsaptam:) Szépséges kicsit korallos barack szín, egy rétegben is jól mutat, úgy láthatjátok a körmeimen. Az ecsete teljesen jó, állaga kicsit túlságosan folyékony, de ha eltalálom a kellő mennyiséget akkor könnyű a felvitele. Tartósságára sem lehet panasz, sietnem kellett, így csak a gyűrűsujjamra került fedőlakk a szívecskék fölé, aztán meg elfelejtkeztem róla, de így is 5 nap alatt csak kicsit koptak meg a tetejüknél a körmeim. Összességében én nagyon szeretem, az üvege pedig igencsak aranyos:)
Az egyik gyűrűsujjamra a Lovely körömdíszei közül választottam, két zöldes szívet. Azt hittem fél nap alatt nyomuk sem lesz már, de tévedtem. Az ötödik nap veszítettem el az egyiket, a másik még mindig ott csücsül.





Beszereztétek valamelyik körömlakkot ebből a kollekcióból?:)

2012. október 5., péntek

Szeptemberi kedvencek

Háát akkor ezennel visszatérnek a hónap kedvencei:) Facebookon írtam már, hogy nyáron leginkább azért maradtak el, mert minimálisan sminkeltem magamat és szinte semmi új sminkterméket nem vettem, mert így is fel van halmozva sok dolog és nem ártana jobban odafigyelni a vásárlásaimra. Próbálom mostanság csak azt megvenni, ami tényleg nagyon megtetszik és nincsen belőle kb. 5 hasonló darabom. (na jó, van kivétel:D)
Lehet kevesebb új termék lesz, de azért szeretnék összeszedni havonta mindenféle megszeretett dolgot:)


A Balea tusfürdőből imádom mind a három gyümölcsös illatot, mostanában a Kiwis volt terítéken. Nyami. Hét elején pedig beszereztem az utódokat, a füge-csokis és a cseresznye-mandulás finomságok formájában.

Nemrég elfogyott mindkét Gliss Kur fújkálósom és valahogy úgy éreztem, hogy akármennyire is szeretem őket, ki kéne próbálni valami mást is. Ez a Schauma száraz hajra való, ugyanúgy nem kell kiöblíteni, viszont kicsit más. Nem olyan folyékony, mint a Gliss Kur, ahogy ráfújom a hajamra látszik a fehér balzsam. Egyébként nagyon jó, az illata isteni gyümölcsös (áfonya és acai bogyó kivonat van benne) és tényleg könnyebben kifésülhető lesz a hajam és fényesebb, kellemesebb tapintású.

A körömlakklemosóról nemrég írtam, úgyhogy nem ragoznám, pár bejegyzéssel vissza megtaláljátok a gondolataimat róla.


Az Aden mini körömlakk nagy szerelem. Szerettem volna már egy ideje neon rózsaszín lakkot és végül ebbe futottam bele. Mindössze 300 Ft volt (6 ml) és fantasztikusan jó. A színét imádom (sajnos a kép nem adja vissza teljesen), könnyű a felvitele, egy rétegben is szép és sosem volt még semmi ennyire tartós a körmeimen, mint ez.

Az Aden folyékony rúzsról írtam nemrég, a másik pedig már egy ősziesebb szín, az essence stay with me 'berry me' árnyalata.


Szegény lemaradt valahogy a csoportképről :D Gyönyörű szemhéjpúder.


Sosem volt még Zara parfümöm, ezt névnapomra kaptam és nagyon el lett találva, imádom. Azóta megnéztem a többit is a boltban és van még pár figyelemre méltó, ráadásul a legtöbb csak 3000 Ft!


+ Ezt a nyakláncot a Corvinban vettem, most voltam először a Coyoco ékszer boltban. 4000 Ft-ról 1000 Ft-ra leárazva csaptam le az utolsó darabra ebből a nyakláncból és azóta nagy love!

+zene

Az egész album szerelem.



Ez pedig új MTAT dal.



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. október 2., kedd

Őszi/névnapi shopping

Az elmúlt 2-3 hétben párszor nekiindultam, hátha sikerül kihúzni még dolgokat a kívánságlistámról. Jelentem sikerült, meg persze más is becsúszott, de hát pl. felsők mindig kellenek:P

Alleeban, Europeumban és a Corvin bevásárlóközpontban voltam, valamint végre először eljutottam az Ázsia Centerbe. Már egy ideje terveztem, csak a lustaság győzött mindig, nagyon kiesik nekem.
A smink cuccoknak próbáltam ellenállni, a cél csizma vásárlás volt, kíváncsi voltam van e hasonló csizma/kabát, mint amit ebayen kinéztem. Háát csizmák majdnem ugyanazok voltak minden üzletben, a hosszúszárúak nekem túl hosszúak voltak (szeretnék olyanokat hordani, de az én magasságomhoz nem előnyös).
A bokacsizmák között meg laposból volt pár tetszetős, de persze most nem olyat akartam, a többinek meg vagy nem volt szép formája vagy nyomi volt a sarka. Már kezdtük feladni, amikor megpillantottam Őt. Hasonló a masnis ebayeshez, csak nem velúr és szerintem kicsit magasabb. Egyetlen darab volt belőle, ami pont rám várt, ez az:) Egyébként a kabátokat ugyan elvétve figyeltem, de nem láttam olyat, amilyet szeretnék.
Ami még rajta volt a listámon és nagyon akartam, az a farmerkabi. Már majdnem megrendeltem egyet Oasapról, amikor a New Yorkerben megpillantottam ezt. Izgatottan néztem van e belőle méret és szerencsére volt még. Arról nem beszélve, hogy 12 000 Ft körülről 3000-re volt leárazva, szép vétel.
Farmernadrágot nagyon rég nem vettem New Yorkerben, de ez tökéletes sötétkék skinny farmer, imádom. Télre mondjuk kissé vékony szerintem, de vagy aláöltözés vagy marad ősz/tavaszra.
A szegecses tornacipő lemaradt a múltkori listáról, de tervben volt. Cosmos Cityben nem voltam több, mint egy éve, gondoltam bepillantok a Corvinban. Mindössze 2000 Ft-ért vettem a szegecses cipőt, ugyan alapból fekete volt a terv, de abból csak rövidszárú volt és a méretemben az sem volt, úgyhogy maradt ez.
Na elég a szövegelésből, íme a képek:)

New Yorker:


 12 000 Ft helyett 3000 Ft

6000 Ft helyett 3000 Ft 

Eredeti árára nem emlékszem, 890 Ft-ra volt leárazva 

Ezt már kétszer majdnem megvettem előtte:D 
Most 4600 Ft helyett 1500 Ft volt

H&M:
Innen egy dolog hiányzik, vettem egy fekete rövidujjú ruhát is, 
csak épp a szennyesben csücsül


 2500 Ft helyett 1500 Ft

 3000 Ft helyett 2000 Ft (múlt héten már 700 volt csak)

2500 Ft helyett 1500 Ft 
(nem tudom miért nem fényképezte rendesen)

1500 Ft helyett 700 Ft

Cipők:

 Ázsia Center, 3800 Ft

Cosmos, 2000 Ft

Ékszerek:

Nyaklánc: Coyoco, 4000 Ft helyett 1000 Ft
Karkötők: Ebay, 4 $

Hogy álltok őszi/téli darabok beszerzésével? Mik vannak a kívánságlistátok élén?:)