Az elmúlt 2-3 hétben párszor nekiindultam, hátha sikerül kihúzni még dolgokat a kívánságlistámról. Jelentem sikerült, meg persze más is becsúszott, de hát pl. felsők mindig kellenek:P
Alleeban, Europeumban és a Corvin bevásárlóközpontban voltam, valamint végre először eljutottam az Ázsia Centerbe. Már egy ideje terveztem, csak a lustaság győzött mindig, nagyon kiesik nekem.
A smink cuccoknak próbáltam ellenállni, a cél csizma vásárlás volt, kíváncsi voltam van e hasonló csizma/kabát, mint amit ebayen kinéztem. Háát csizmák majdnem ugyanazok voltak minden üzletben, a hosszúszárúak nekem túl hosszúak voltak (szeretnék olyanokat hordani, de az én magasságomhoz nem előnyös).
A bokacsizmák között meg laposból volt pár tetszetős, de persze most nem olyat akartam, a többinek meg vagy nem volt szép formája vagy nyomi volt a sarka. Már kezdtük feladni, amikor megpillantottam Őt. Hasonló a masnis ebayeshez, csak nem velúr és szerintem kicsit magasabb. Egyetlen darab volt belőle, ami pont rám várt, ez az:) Egyébként a kabátokat ugyan elvétve figyeltem, de nem láttam olyat, amilyet szeretnék.
Ami még rajta volt a listámon és nagyon akartam, az a farmerkabi. Már majdnem megrendeltem egyet Oasapról, amikor a New Yorkerben megpillantottam ezt. Izgatottan néztem van e belőle méret és szerencsére volt még. Arról nem beszélve, hogy 12 000 Ft körülről 3000-re volt leárazva, szép vétel.
Farmernadrágot nagyon rég nem vettem New Yorkerben, de ez tökéletes sötétkék skinny farmer, imádom. Télre mondjuk kissé vékony szerintem, de vagy aláöltözés vagy marad ősz/tavaszra.
A szegecses tornacipő lemaradt a múltkori listáról, de tervben volt. Cosmos Cityben nem voltam több, mint egy éve, gondoltam bepillantok a Corvinban. Mindössze 2000 Ft-ért vettem a szegecses cipőt, ugyan alapból fekete volt a terv, de abból csak rövidszárú volt és a méretemben az sem volt, úgyhogy maradt ez.
Na elég a szövegelésből, íme a képek:)
New Yorker:
12 000 Ft helyett 3000 Ft
6000 Ft helyett 3000 Ft
Eredeti árára nem emlékszem, 890 Ft-ra volt leárazva
Ezt már kétszer majdnem megvettem előtte:D
Most 4600 Ft helyett 1500 Ft volt
H&M:
Innen egy dolog hiányzik, vettem egy fekete rövidujjú ruhát is,
csak épp a szennyesben csücsül
2500 Ft helyett 1500 Ft
3000 Ft helyett 2000 Ft (múlt héten már 700 volt csak)
2500 Ft helyett 1500 Ft
(nem tudom miért nem fényképezte rendesen)
1500 Ft helyett 700 Ft
Cipők:
Ázsia Center, 3800 Ft
Cosmos, 2000 Ft
Ékszerek:
Nyaklánc: Coyoco, 4000 Ft helyett 1000 Ft
Karkötők: Ebay, 4 $
Hogy álltok őszi/téli darabok beszerzésével? Mik vannak a kívánságlistátok élén?:)