Nemrég felvettem a kapcsolatot velük, nagyon kedvesek és gyorsak voltak, választhattam valamit a kínálatukból (kiegészítő, cipő kivétel). Elég sokat nézegettem, mire döntésre jutottam, sok minden tetszik. Végül egy fehér (élőben kicsit vajszínű) - korall ruha mellett tettem le a voksomat, amiből hasonlóm sincsen, se színben, se fazonban.
Nagyon tetszik a ruha, mind a kivitelezés, mind a színek (de a honlapon lévő kép kicsit csalóka, világosabbnak tűnik). Egyetlen problémám, hogy hátul fölül egy kicsit nagy rám, ugyan szerintem nem vészes, de azért lehet meg kéne kérdeznem egy varrónőt, hogy lehet e valamit kezdeni vele.
http://www.axparis.co.uk/products/-Pleat-Colour-Block-Dress.html
Hamarosan jön vele outfit is:)
Rendeltetek már innen valamit?
2012. június 16., szombat
2012. június 11., hétfő
H&M vásárlás
Mostanában rákattantam a neon színekre meg a H&M basic cuccaira:) A két felsőt pár hete vettem, a nyaklánc nem H&M-es (sajna én nem is láttam élőben a hasonló H&M-es nyakláncot), ebayről van, csak múltkor egyben fotóztam őket és az új külön képek nem lettek túl jók.
A többi pedig múlt heti. Először az Europeum-ban voltam, a kiegészítőknél vannak 700 meg 250 Ft-os leárazások, a ruhák között még nem volt túl sok minden leárazva.
A rózsaszín basic szoknyából viszont biztos be fogok majd szerezni több színt is:)
Hétvégén pedig a Köki közelében volt dolgom és kajálás után berohantam a H&M-be, ott sikerült a karkötőt meg a hajbavalót vásárolni. Sajnálom egyébként, hogy messze van tőlem, mert szerintem az egyik legjobb H&M, ami ott van.
A többi pedig múlt heti. Először az Europeum-ban voltam, a kiegészítőknél vannak 700 meg 250 Ft-os leárazások, a ruhák között még nem volt túl sok minden leárazva.
A rózsaszín basic szoknyából viszont biztos be fogok majd szerezni több színt is:)
Hétvégén pedig a Köki közelében volt dolgom és kajálás után berohantam a H&M-be, ott sikerült a karkötőt meg a hajbavalót vásárolni. Sajnálom egyébként, hogy messze van tőlem, mert szerintem az egyik legjobb H&M, ami ott van.
Ők le voltak árazva 250 Ft-ra
Csíkos felső - 1290 Ft, másik 1790 Ft
Szoknya - 1290 Ft
Vásároltatok mostanában a H&M-ben?:)
2012. június 8., péntek
NYC Ultra Last rúzsok - Air Kiss, Fragile Pink
Először egy kis közérdekű, amiről kissé lemaradtam a héten, mert nem nagyon voltam neten, Zsaninál olvastam.
A facebook korlátozta az oldalak megjelenését. Szóval ha szeretnétek továbbra is mindig látni a blogomat facebookon, akkor a borítókép alatt a jobb oldalon katt a kis lefelé mutató nyilacskára, ott pedig hozzáadás az érdeklődési kör listáihoz, ha pedig még nincs ilyen listátok, akkor új lista létrehozása opció. Ha ezt megtettétek, akkor pedig mindent látni fogtok, ami a fb-n történik. Köszi!
És akkor jöjjenek a rúzsok:
Még egy 25%-os NYC akció keretében vettem ezt a két rúzst. A sok szín közül végül egy pinkes és egy szépséges barackos rózsaszínre esett a választásom.
A csomagolással sajnos nem vagyok elégedett. Az egy dolog, hogy egyszerű, könnyű, persze egy olcsó terméknél ezen nem érdemes fennakadni. Viszont az sajnos mindenképp fekete pont, hogy nem lehet a rúzst teljesen visszatekerni. Így akármilyen óvatos vagyok, már többször sikerült "belevágni" a rúzsba. (képen látszik az is, hogy az egyiknél a csomagolás is rúzsos lett)
Ami pozitívum, hogy le voltak fóliázva, így biztos, hogy senki nem nyúlkált bele előttünk.
Kellemes az állaguk, felvitelük egyszerű, csak az én vékonyka szájamnál oda kell figyelni, kell egy kis korrekció, hogy ne menjek ki a "vonalból" (de általában ez van). Pigmentáltságuk elég jó, egyszer áthúzva is szép a színük, de azért 2-3-szor át szoktam menni legtöbbször.
Nem csillámos, de nem is matt rúzsokról van szó, a Fragile Pink eléggé fényes, a másik enyhébben. A sötétebbnek a tartóssága nagyon jó, 4-5 óra után is látszik a színe (lehet tovább is, de akkor már evés time van és azt nem igen éli túl) és szerencsére szépen, egyenletesen kopik. A másik kevesebb időt bír. Egyébként egy ivást simán túlélnek és nem marad ott a "pohár nyom" a számon:D
Ami még pozitívum, hogy csak nagyon kicsit szárítják a számat.
Összességében szerintem ár/érték arányban nagyon jó, van még pár szín a kívánságlistámon.
Mi a véleményetek a NYC rúzsokról?
A facebook korlátozta az oldalak megjelenését. Szóval ha szeretnétek továbbra is mindig látni a blogomat facebookon, akkor a borítókép alatt a jobb oldalon katt a kis lefelé mutató nyilacskára, ott pedig hozzáadás az érdeklődési kör listáihoz, ha pedig még nincs ilyen listátok, akkor új lista létrehozása opció. Ha ezt megtettétek, akkor pedig mindent látni fogtok, ami a fb-n történik. Köszi!
És akkor jöjjenek a rúzsok:
Még egy 25%-os NYC akció keretében vettem ezt a két rúzst. A sok szín közül végül egy pinkes és egy szépséges barackos rózsaszínre esett a választásom.
A csomagolással sajnos nem vagyok elégedett. Az egy dolog, hogy egyszerű, könnyű, persze egy olcsó terméknél ezen nem érdemes fennakadni. Viszont az sajnos mindenképp fekete pont, hogy nem lehet a rúzst teljesen visszatekerni. Így akármilyen óvatos vagyok, már többször sikerült "belevágni" a rúzsba. (képen látszik az is, hogy az egyiknél a csomagolás is rúzsos lett)
Ami pozitívum, hogy le voltak fóliázva, így biztos, hogy senki nem nyúlkált bele előttünk.
(ennyire lehet visszatekerni)
Nem csillámos, de nem is matt rúzsokról van szó, a Fragile Pink eléggé fényes, a másik enyhébben. A sötétebbnek a tartóssága nagyon jó, 4-5 óra után is látszik a színe (lehet tovább is, de akkor már evés time van és azt nem igen éli túl) és szerencsére szépen, egyenletesen kopik. A másik kevesebb időt bír. Egyébként egy ivást simán túlélnek és nem marad ott a "pohár nyom" a számon:D
Ami még pozitívum, hogy csak nagyon kicsit szárítják a számat.
Összességében szerintem ár/érték arányban nagyon jó, van még pár szín a kívánságlistámon.
Mi a véleményetek a NYC rúzsokról?
2012. június 4., hétfő
Májusi kedvencek
Hát ez a hónap is gyorsan eltelt...túl vagyok az idei első fesztiválomon:) Soha nem voltam még Pannónia Fesztiválon, most hogy átkerült Szántódra, úgy döntöttünk, hogy elmegyünk. Az esti időjárási viszontagságok ellenére elég jó volt, bár a Balatont meg se látogattuk, ha már arrafelé voltunk:D De legalább a kertben napozás is megvolt és lett egy kis színem:)
Na de nézzük a kedvenceket:
Róluk még nem volt teszt, de lesz hamarosan:) A Makeup Academy termékeket eddig is nagyon kedveltem, ez a rúzs (shade 4) és pirosító (shade 1) is kedvenc lett. A rúzs egy nagyon szép rózsaszín, de eléggé szolid a számon, hétköznapra is tökéletes. A pirosító pedig egy barackos rózsaszín apró csillámokkal. Mostanában nem igazán használtam csillámos pirosítót, de ez nagyon tetszik!
A Too Faced szempillaspirál és ecset a Look of Love szettben volt. A spirál elég brutál pillákat csinál, az ecset meg kis cuki. Kellett már egy ilyen mini ecset a neszeszerembe, mert amit régebben használtam az nincs már meg és az essence új ecsete nem vált be nekem. Ez szerintem nagyon jó, puha, könnyű vele felvinni a pirosítót. Egyetlen kis baja, hogy már most kopik róla a szívecske.
Az Aden terracotta melange szemhéjpúdere gyönyörű, már készítettem róla pár fényképet (bár sajna szerintem képtelenség visszaadni, hogy milyen élőben), úgyhogy nemsokára láthatjátok élesben is.
Astor Fash'n Studio Fruity Scent körömlakkról volt bejegyzés, ahol láthatjátok a pelyhes lakkot is. Mindkettő szerelem!
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
Na de nézzük a kedvenceket:
Róluk még nem volt teszt, de lesz hamarosan:) A Makeup Academy termékeket eddig is nagyon kedveltem, ez a rúzs (shade 4) és pirosító (shade 1) is kedvenc lett. A rúzs egy nagyon szép rózsaszín, de eléggé szolid a számon, hétköznapra is tökéletes. A pirosító pedig egy barackos rózsaszín apró csillámokkal. Mostanában nem igazán használtam csillámos pirosítót, de ez nagyon tetszik!
A Too Faced szempillaspirál és ecset a Look of Love szettben volt. A spirál elég brutál pillákat csinál, az ecset meg kis cuki. Kellett már egy ilyen mini ecset a neszeszerembe, mert amit régebben használtam az nincs már meg és az essence új ecsete nem vált be nekem. Ez szerintem nagyon jó, puha, könnyű vele felvinni a pirosítót. Egyetlen kis baja, hogy már most kopik róla a szívecske.
Az Aden terracotta melange szemhéjpúdere gyönyörű, már készítettem róla pár fényképet (bár sajna szerintem képtelenség visszaadni, hogy milyen élőben), úgyhogy nemsokára láthatjátok élesben is.
Astor Fash'n Studio Fruity Scent körömlakkról volt bejegyzés, ahol láthatjátok a pelyhes lakkot is. Mindkettő szerelem!
Jó ideig a nivea angel star deoját használtam, de nemrég úgy döntöttem, hogy váltok és erre a Balea-ra esett a választásom. Hatása is teljesen jó, az illata pedig isteni, mango vaníliás:D
A Taft instant volumen hajformázó porát akciósan, fél áron vettem meg. Nem használtam még hasonló terméket, de ezt eléggé megkedveltem. Tetszik a hatása, bár nem mondom, hogy extra tartós lenne, de azért tovább tart, mint pár óra.
+ ezt a fekete bőr rövidnacit akciósan 1600 Ft-ért vettem a New Yorkerben és egyszerűen imádom! Volt még hozzá egy öv is, csak az most nem tudom hol van, de amúgy egy sima fekete öv, arany csattal.
+ zene
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
2012. június 1., péntek
Essence nail art sticker - sweet romance
Hát igen, a masnis dolgokkal is le lehet venni a lábamról:) Így amikor megláttam ezt a körömmatricát, nem tudtam otthagyni.
Leginkább fehér meg pink cukiságok vannak benne, el tudnék képzelni még pár színt, főleg egy kis fekete jönne jól. A felvitele szimplán kézzel nem túl egyszerű, leginkább a kisebb daraboknál, lehet kéne valami segédeszköz.
Tartóssága viszont szuper, de ahogy írják is, kell fölé fedőlakk. 6-7 napig bírta minden sérülés nélkül.
Összességében nekem tetszik, csak változatosabb színekben is el tudnám képzelni. Az ára 390 Ft körül volt.
Szoktatok használni körömmatricát?:)
Leginkább fehér meg pink cukiságok vannak benne, el tudnék képzelni még pár színt, főleg egy kis fekete jönne jól. A felvitele szimplán kézzel nem túl egyszerű, leginkább a kisebb daraboknál, lehet kéne valami segédeszköz.
Tartóssága viszont szuper, de ahogy írják is, kell fölé fedőlakk. 6-7 napig bírta minden sérülés nélkül.
Összességében nekem tetszik, csak változatosabb színekben is el tudnám képzelni. Az ára 390 Ft körül volt.
Szoktatok használni körömmatricát?:)
2012. május 29., kedd
ADEN 3 in 1 szempillaspirál
Régebben voltak olyan gondolataim, hogy a drágább szempillaspirálok biztos, hogy többet tudnak. Szerencsére az elmúlt pár évben ez már megdőlt párszor, a kifejezetten olcsó darabok között is lettek kedvenceim, most pedig ismét.
Nézzük mit ígér ez a spirál:
"Egy különleges sokoldalú szempillaspirál, amely egyszerre dúsítja, göndöríti és hosszabbítja a szempillákat. Ápolja és erősíti a szempillákat. Vízálló."
"Egy különleges sokoldalú szempillaspirál, amely egyszerre dúsítja, göndöríti és hosszabbítja a szempillákat. Ápolja és erősíti a szempillákat. Vízálló."
A csomagolása egyszerű, de mégis nekem nagyon tetszik. Piszkos rózsaszín alapon feketével van ráírva minden fontos információ, mint például összetevők, származási hely és hogy mit is kell tudnia a drágának.
A keféje szerintem tökéletes, nem túl széles, nem túl duci, pont jó méretű. Néha egy kicsit sok festéket vesz fel, de egy laza mozdulattal meg lehet ezt oldani.
Az állaga is pont jó, krémes, könnyű felvinni a pilláimra és nem csomósodik. Szépen szétválaszt, dúsít, hosszabbít és ami még meglepően jó, hogy tartós is, nem "konyulnak le" a szempilláim pár óra múlva. Egyedül a vízálló hatása hagy némi kivetnivalót. Ugyan nekem arra nincs szükségem, nem szoktam vízállót használni, de a teszt kedvéért kipróbáltam és eléggé fekete lett a szemem alatt. Szerencsére az eltávolítása viszont egyszerű.
Összességében nekem nagyon tetszik, rendszeres lakója lett a neszeszeremnek. Ár/érték arányban pedig szuper. A shopline.hu-ról (akciósan) 670 Ft-ért tudjátok megrendelni, itt pedig találtok üzletlistát.
Összességében nekem nagyon tetszik, rendszeres lakója lett a neszeszeremnek. Ár/érték arányban pedig szuper. A shopline.hu-ról (akciósan) 670 Ft-ért tudjátok megrendelni, itt pedig találtok üzletlistát.
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az ADEN-től kaptam tesztelésre. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Melyik a kedvenc szempillaspirálotok mostanában?:)
Melyik a kedvenc szempillaspirálotok mostanában?:)
2012. május 27., vasárnap
Ékszerek ebay-ről II.
Nemrég érkezett meg pár régebbi rendelésem. Két nyaklánc és egy gyűrű. A nyakláncokat egyszerűen imádom! Az egyik az, amihez hasonlót lehet a H&M-ben is kapni, bár én sajnos nem láttam azt élőben, mert amerre jártam ott nem volt. Azt sajnálom, hogy ebay-en csak kék és fekete van, mert a H&M-es halvány rózsaszín is nagyon tetszik. A másik nyaklánccal szemeztem egy ideig, aztán úgy döntöttem, hogy kell!
A gyűrű pedig nagyon megtetszett képeken és csak 1 dollár, nem hagyhattam ott:)
http://www.ebay.com/itm/140735892675?var=440055809470&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_5119wt_1270
http://www.ebay.com/itm/320862799600?var=510057585618&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_6953wt_1270
http://www.ebay.com/itm/200752169818?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Vettetek mostanában valamit ebay-en?:)
A gyűrű pedig nagyon megtetszett képeken és csak 1 dollár, nem hagyhattam ott:)
http://www.ebay.com/itm/140735892675?var=440055809470&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_5119wt_1270
http://www.ebay.com/itm/320862799600?var=510057585618&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_6953wt_1270
(amikor először felvettem kicsit megfogta a fekete a bőrömet, de később szerencsére már semmi ilyesmi.)
(vigyázni kell vele, hogy hogy rakjuk el, mert nagyon könnyen összegubancolódik, aztán kicsit szenvedés szétszedni:D)
Vettetek mostanában valamit ebay-en?:)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




















