2012. április 18., szerda

Nivea Sun sajtótájékoztató

Tegnap a Nivea Sun nyárköszöntő összejövetelére voltam hivatalos, amit végül Andival  együtt támadtunk be:) Nagyon örülök, hogy megismerhettem, ezelőtt nem volt még alkalmam találkozni vele. 


Az esemény a Spoon Rendezvényhajón volt megtartva, ami egy rendkívül szép hely. Beérve nagyon kedvesen üdvözöltek minket, majd egy kis koktélozásra lettünk invitálva. Eredetileg a teraszon lett volna a rendezvény szalma szoknyás lányokkal és fiúkkal:D , de sajnos az időjárás nem járult hozzá, azonban így is sikerült jó kis hangulatot varázsolniuk.


Fotó: Andi



Miután kaptunk egy nagyon szép és finom koktélt, már kezdődött is egy szerintem nagyon jó  prezentáció. Napozással, bőr öregedéssel kapcsolatos fontos tudnivalókról volt szó, valamint a Nivea Sun legújabb termékeiről, amiknek piacra kerülését több éves kutatás előzte meg.
Az egyik a Nivea Sun Protect & Bronze, amiből a napozó spray az újdonság, ezen kívül még naptej formájában lehet kapni. Ennek a termékcsaládnak a lényege, hogy a megbízható védelem és az intenzív barnaság kombinációját nyújtja. Sokakkal előfordul, hogy háttérbe szorítják a védelmet, kevesebb faktorszámú naptejet vesznek, azért, hogy gyorsabban barnuljanak, de ez nem jó "megoldás".
Visszatérve a termékre, ez nem egy önbarnító, hanem egy innovatív új eljárás, ami azon kívül, hogy véd a nap káros sugarai ellen, serkenti a természetes barnulást. Növényi összetevőjének köszönhetően aktiválja a bőr saját melanin-termelését (melanin a bőrünk által napsugárzás hatására termelt anyag, amely a barnuláshoz szükséges) a természetes barnaság érdekében. A napozó spray-ből 20 és 30 faktoros van, a naptejből ha jól tudom 50-es is.
A másik újdonság a Nivea Sun Pure & Sensitive naptej, amiből gyerek és felnőtt változat is létezik. Ez a termék azoknak készült, akiknek kifejezetten érzékeny a bőrük a napra. Parfüm, színezőanyag, tartósítószer mentes és magas védelmet biztosít.




A prezentáció után láthattunk egy táncbemutatót, a Csillag Születik-ből ismert Appril Project előadásában, majd volt egy nyereményjáték. Ezek után egy kis falatozás vette kezdetét (fú de finomak voltak, csak a rákkal nem kerültem még mindig szoros barátságba:D), majd beszélgettünk még, megittunk egy koktélt és olyan 4 óra körül vettük az irányt hazafelé. Távozáskor kaptunk egy csomagot, amiben a két új termék rejtőzött, valamint egy törölköző, egy strandlabda és egy kis füzetke, amiben napozási tudnivalókról van szó. Nagyon örülök nekik, a termékekre nagyon kíváncsi vagyok, biztos, hogy lesz majd beszámoló! 








Nagyon jól telt a délután, ezúton is köszönöm a meghívást! :)


Milyen napvédő termékeket szoktatok használni? Hallottatok már ezekről a termékekről?

2012. április 16., hétfő

Aktuális kedvenc - Bolerók

Mostanában megint rám tört a boleró láz:) A legnagyobb kedvencem a műbőr boleróm, amit már láthattatok egy bejegyzésben, de nemsokára biztos lesz outfit is vele. A többit is nagyon szeretem, egyszerű felsőket/ruhákat is nagyon jól fel lehet dobni velük. Ti milyen viszonyban vagytok a bolerókkal?:)

Pár kedvenc:

Mango, New Yorker

H&M

New Yorker, a másik pedig teszveszről (postaköltség nem kevés, de ha jól emlékszem így is olcsóbb, mintha ebay-en venném)

Több képért katt:

2012. április 13., péntek

Ékszerek ebay-ről

Biztos sokan hallottátok már, hogy ebay-en milyen olcsón is hozzá lehet jutni bizsu ékszerekhez. Én is nézelődtem már pár kört. Először is, ha nem tudom pontosan mit akarok, akkor úgy szoktam, hogy a kategóriáknál kiválasztom a Jewelry & Watches-t, Search, majd bal oldalt a Fashion Jewelry-t. Itt bal oldalt be tudsz állítani mindent, amit szeretnél. Ha csak egyik fajta ékszer érdekel, akkor arra mész rá. Alatta pedig a Price-nál be lehet állítani, hogy minimum és maximum mennyiért szeretnél. Még lejjebb pedig be tudod állítani, hogy Free shipping, azaz ingyenes szállítással kerüljön hozzád. Az utolsónál pedig be kell pipálni a Worldwide-ot. Aztán mehet a nézelődés, ameddig bírod:)

Eddig egyszer volt problémám ebay-es ékszerrel, ugyanis törötten érkezett egy gyűrű, aztán valahogy elfelejtettem írni miatta, szerencsére csak 0.99$ volt. A többi mind rendben volt, bár azért volt, amelyik képen szebbnek tűnt, élőben kicsit kevésbé. Na de nézzük is őket:)








És még vettem egy ilyet is, arany-rózsaszínben, amit imádok, csak elkevertem valahova:(
http://www.ebay.com/itm/170740901319?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_4662wt_1037

Szoktatok ékszereket vásárolni ebay-en? Mik a tapasztalataitok? :)

2012. április 11., szerda

"Mit rejt a doboz?" DM zsákbamacska

A DM ismét egy jó kis akcióval kedveskedik. 100 pontért cserébe ezt a cuki cicás kis "táskát" lehet kapni, amiben zsákbamacska, hogy mi rejtőzik. Rég nem váltottam be semmire pontokat, úgy gondoltam itt az idő!



A csomagolás szerintem nagyon tetszetős, cicás, masnis, ami csak kell! :D Sokkal bejövősebb számomra, mint a DM-es szatyor, ami az egyik előző hasonló akciónál volt.

És akkor nézzük mit rejt:

Essence multi dimension XXXL shine körömlakk - Purple Diamond
Miss Sporty körömlakk - 340
Essence stay on szempillaspirál
Parfüm minta (és egy 25%-os kupon)
Mini fogkrém
Balea nappali krém minta
Zöld fülbevaló

25%-os kuponfüzet:

Rimmel Volume Flash Scandaleyes szempillaspirál
L'oreal Color Riche ajakrúzs
Schauma spray balzsam
Garnier Color Sensational krémhajfesték
Syoss Color hajfesték
Rexona dezodor
L'oreal Youth Code Ragyogás koncentrált arckrém




Összességében szerintem simán megéri! A körömlakkok kifejezetten tetszenek, szerencsére egyikhez sincs hasonlóm, bár a Miss Sporty annyira nem az én színem ránézésre, de ki kell próbálni:) A szempillaspirálra is kíváncsi vagyok. Annak pedig nagyon örülök, hogy fülbevaló volt benne, nem pedig 15%-os kupon vagy/és szemhéjpúder. (bár azért egy fehér vagy rózsaszín jobban tetszene, de tudom, ne legyek telhetetlen:D)

Ti beváltottátok, vagy tervezitek? Ha igen, mik voltak benne? :)

2012. április 10., kedd

Avon körömlakk - Apricot Mystery

Végre sort kerítettem arra, hogy kipróbáljak egy Avon körömlakkot. Tervben volt egy ideje, aztán amikor  megláttam ezt a szépséges enyhén korallos barack színt, tudtam, hogy itt az idő!


És igen, imádom a színét! A felvitele viszont nem volt teljesen zökkenőmentes, az első réteg nagyon csíkos lett. De lehet, hogy csak én nem találtam el így elsőre, hogy mennyi lakkot vigyek fel... na de a második rétegnél már szebb lett az eredmény. Így láthatjátok a képeken, plusz sima és egy kis csillogó essence fedőlakkal. Sajnos sikerült belenyúlnom, nem szupergyors a száradása, de nem mondanám lassúnak se, csak hozzászoktam a nagyon gyorshoz mostanában.
Vasárnap délután lakkoztam ki a körmeimet, de akkor nem volt nálam fényképező, ma délelőtti állapotban láthatjátok. Nagyon minimál a kopás, ami az én körmeimnél majdnem hogy csodaszámba megy.
Nézegettem milyen színben vannak még, szerintem mindenképp be fogok szerezni párat. Ha jól láttam most 830 Ft-ért lehet őket megvenni és ezért 12 ml-t kapunk.



Próbáltátok már az Avon lakkokat? :)

2012. április 6., péntek

Márciusi kedvencek

Március... az egyik kedvenc hónapom, de gyorsan eltelt. Imádom a napsütést, a nyíló virágokat és azt, hogy este 6-kor nincsen még sötét.


És akkor nézzük a kedvenceket:


A szokásos Coastal Scents Smokey paletta mellett előszeretettel használtam a Sleek Me, Myself & Eye palettát, amiről láthattatok már bejegyzést. Egyszerűen imádom!
Ezen kívül a Lora hármas szemhéjpúderére kattantam újra rá, amiről úgyszintén írtam már. A sötétkék nagyon nagy kedvenc, mindenféle párosítással próbálgatom mostanában, annyira szééép!
Too Faced Beautiful Dreamer szettjében volt egy pirosító-bronzosító duo (Who's your Poppy?, Sun Bunny), amit nagyon megkedveltem. A pirosító egy gyönyörű arany csillámos barack, a bronzosító pedig nem túl csillámos szerencsére és nem túl sötét nekem, végre.
Az essence i want that körömlakkjáról is írtam már, szerelem!


NYC Sky Rise szempillaspirálról is volt már bejegyzés, márciusban szinte csak őt használtam.
Elég sok szem hangsúlyos sminket készítettem, ezekhez általában előkerültek a világosabb szájfények, a két kedvenc a NYC Brighton Beach Peach és a Nyx Sugar Pie.


+
Szülinapomra kaptam barátnőmtől ezt a leopárd mintás neszeszert, imádom! A hajpántot pedig leárazáson zsákmányoltam (2000 körül volt az eredeti ára, de 800 körül sikerült kifognom) és nagyon megszerettem.
Ha bármelyik felkelti az érdeklődéseteket a Claire's-ből vannak.


+ zene

Az előző kedvences bejegyzésben a The Used szerepelt, de ide is beraknám szívem szerint, az új album egyszerűen szerelem!
De akkor jöjjön ide most más, amit barátnőm mutatott és nagyon megszerettem.
(elejétől nem megijedni:D)



És egy Rise Against, végre sikerült eljutnom a koncertjükre:)



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. április 4., szerda

Ötlet vacsorára - Amerikai káposztasaláta & fűszeres csirkeszárnyak

Régebben sajnos a vacsora fogalma nálam legtöbbször kimerült abban, hogy szendvics, melegszendvics, pizza ilyesmik. Az elmúlt kb. 3 évben változtattam ezen és próbálok változatosabban étkezni vacsorára (is). Régóta szerettem volna a KFC-s káposztasalátához hasonlót összedobni. Pont volt itthon káposztás salátakeverék (eisberg vitamin mix), úgyhogy én abból csináltam. A receptet innen néztem, de a tárkonyt kihagytam belőle, valamint eléggé random mennyiségeket raktam bele, de nagyon finom lett. Hozzá pedig egyszerűen befűszereztem pár csirkeszárnyat és ropogósra sütöttem:)