2012. március 19., hétfő

Sunfleur uborka krémpakolás + sejtregeneráló éjszakai krém

Igen, igen, tudom, mostanában sok helyen lehet olvasni a Sunfleur termékekről, de szeretném megosztani Veletek én is a tapasztalataimat. Nagyon örülök, hogy kipróbálhattam két terméket, elég nehéz volt a választás, hogy melyik kettő legyen az. Biztos, hogy a csokis pakolás lett volna az egyik :D, de azt sajnos már nem lehetett választani, így az uborkás mellett döntöttem, valamint egy éjszakai krémnél.

Magáról a cégről itt tudtok olvasni, én most inkább a termékekről írnék.



Uborka krémpakolás Ginko kivonattal


"Az uborka kivonat mélytisztító hatású, visszaállítja a bőr hidratáltságát. A ginkgo biloba vérkeringést serkentő, jó hámképző, érfal erősítő, energiát ad a sejteknek, leköti a káros szabadgyököket így késlelteti az öregedését. Mindezt erősíti E és B5 vitamin, valamint a barna tengeri alga ásványi anyag tartalma."

Sejtregeneráló éjszakai krém természetes DN-AGE hatóanyaggal a feszes, sima bőrért

"A bőrnek a mindennapos környezeti ártalmakkal, szennyeződésekkel és egyéb külső - pl. a napfény okozta sejtkárosító, bőröregedést gyorsító hatással szembeni ellenálló képessége javítása érdekében szüksége van feltöltődésre, megújulásra, regenerálódásra. Ehhez a legideálisabb időpont éjszaka, hiszen ilyenkor megpihen a szervezet, a megtisztított bőr alkalmassá válik a különböző speciális hatóanyagok felvételére. A természetes összetevőkből álló DN-AGE növényi komplex segíti a DNA, elsősorban a napfény (UVA és UVB sugárzás) okozta sejt-sérülések regenerálódását, a Phytosteroid komplex a bőr lipid rétegét regenerálja, ezáltal elősegítve a teljes megújulást. Nagy segítség ebben a folyamatban a káros szabadgyökök megkötésére kiválóan alkalmas, anti-eging hatású E vitamin, a sejtregeneráló allantoin, a hidratáló panthenol; a shea vaj pedig a bőr megfelelő táplálásáról gondoskodik."

Első ránézésre is nagyon szimpatikusak voltak a termékek, igényes, tetszetős csomagolásuk van. A pakolás virágos kivitelezése nagyon bejön. Az egyetlen kicsit fura dolog rajta, hogy a pumpa feje felfelé áll, de igazából megszokás kérdése, annyira nem hátráltat ez semmiben. Az éjszakai krémnek pedig szépséges kék üvege van.
Az elmúlt kb. 1-másfél hónapban direkt csak ezt a két terméket használtam pakolás és éjszakai krém gyanánt. (rajtuk kívül heti egyszer arcradír, meg néha nappali krém)
A pakolást egy héten egyszer-kétszer, az éjszakai krémet pedig próbáltam mindennap, de volt, hogy elfelejtkeztem róla. Az az igazság, hogy még így is nappali krémet nagy ritkán használtam, annyira jó az éjszakainak a hatása. Igen, el is érkeztünk oda, ami a legfontosabb, amióta ezt a két terméket használom szebb a bőröm, pedig nem telt el hú de sok idő. Tisztább, élettel telibb és szerintem simább, rugalmasabb is lett a bőröm.
Na de azért külön is nézzük kicsit őket :)

A pakolásnak enyhe ubi illata van, egyáltalán nem zavaró szerintem. Egy sűrűbb, de elég könnyű állagú pakolásról van szó. Vastagabb rétegben kell felvinni az arcra, kb. 20 percet hagyni rajta, ami alatt folyamatosan szívja be a krémet, a végén pedig a fölösleget vizes vattapamaccsal letörölni. Ez a művelet kicsit "érdekes", nekem szokott maradni rendesen fölösleg, amit nehézkes leszedni, kissé csúszós és ragaszkodó a pakolás, de ez legyen a legnagyobb probléma! Tényleg jól tisztít, hidratál, felfrissül a bőröm és puha lesz utána. 

Az éjszakai krémnek nagyon finom illata van, nem tudom mihez hasonlítani, tipikus krém illat.
Könnyű, lány krém, gyorsan beszívódik, nem nehezíti el a bőrt és nem zsírosodott tőle egyáltalán a bőröm. Viszont jól hidratál és szerintem érezhetően táplálja a bőrömet. A többi jótékony hatásában pedig csak bízni tudok:)

Nagyon megszerettem mindkét terméket, az éjszakai krémet szerintem újra fogom vásárolni, ha elfogy, az uborkás pakolás helyett pedig a csokisat is kipróbálom!
Rossmannban, Douglasban és a Müllerben biztos meg tudjátok vásárolni a Sunfleur termékeit. A pakolás 800-900 Ft körül kapható, az éjszakai krém pedig 1900 körül, ha jól emlékszem.

Nektek mik a tapasztalataitok a Sunfleur termékekkel?

2012. március 15., csütörtök

Aktuális kedvenc - Harisnyák

Ez a bejegyzés egy új sorozat első része :) Vannak időszakok amikor egy ruhadarabra/kiegészítőre különösen "rá vagyok kattanva" vagy megszeretek valamit, amit azelőtt nem igazán hordtam. Lesznek saját/nem saját képek és kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is és ha van kedvetek linkeljetek képeket is.
Mostanában a mintás harisnyákkal kerültem közelebbi barátságba. Őszintén szólva régebben szinte csak sima fekete (vagy bőrszínű, amikor az alkalom megkívánta) harisnyát hordtam. Aztán egy masnis harisnyával -amit barátnőm mutatott- kezdődött a többi...

További képekért katt:

2012. március 13., kedd

Nyereményjáték

Nemrég átléptük facebookon az ezer főt, ami rendkívül boldoggá tesz  <3 Egy kis meglepetéssel készültem Nektek. Két ajándékcsomagot lehet nyerni. A jelentkezés feltétele mindössze annyi, hogy legyetek a blog facebook oldalának a "követői" és töltsétek ki az alábbi űrlapot. Két kötelező kitöltendő van, a másik kettőt rátok bízom, de szeretném ha minél többen kitöltenétek a harmadik kérdést. Szeretnék több smink, edzés, recept, outfit, kreatívkodós bejegyzést csinálni a jövőben és jó lenne látni, hogy Ti hogyan gondolkoztok ezekről, valamint, hogy mik azok a témák, amiknek örülnétek.

A játék jelentkezési határideje: Április 1.
Hajrá Lányok!:)





2012. március 12., hétfő

Essence multi dimension körömlakk - Replay + egy kis csillogás

Szeretem az essence lakkokat, de ezzel a fajtával nekem gondjaim adódtak, viszont a napokban eldöntöttem, hogy újra próbálkozom vele! Bár még szerintem sosem volt zöldesre festve a körmöm, ez a szín nagyon megtetszett. A felvitelével adódtak problémák régebben is, most is, de megküzdöttem vele :D Az első réteg csíkos lett, egyenetlen, de szerencsére a második réteggel lehet rajta korrigálni. Egy essence fedőlakkal dobtam fel, amiből így visszanézve lehet, hogy még elfért volna kicsit több.




Nektek mik a tapasztalataitok az essence lakkokkal?:)

2012. március 7., szerda

Februári kedvencek

Háát a januári kedvencek februárban is eléggé hódítottak nálam, így túl sok újdonsággal nem szolgálhatok. De azért nézzük csak... :)


Teljes bejegyzéshez katt:

2012. március 4., vasárnap

Ó azok a leárazások...

Péntek délután útnak indultunk barátnőmmel Váci utca - Vörösmarty tér vonalon, neki akartunk táskát venni, ami sajnos nem jött össze, ellenben sikerült pár akciós ruhadarabra lecsapnunk. Imádom!
Pont előző nap említettem neki, hogy szeretnék farmer rövidnadrágot, ezt a küldetést sikerült is első körben teljesíteni. Nagyon örültem, mert ez az egy darab volt belőle és pont jó volt a méret. "Bőr" bolerón már egy ideje gondolkozom, most sikerült majdnem negyed áron szert tennem egyre! Kockás ing a másik, amit szerettem volna, hosszú ujjúm nincsen még, az meg, hogy pont pinkes a színe csak még nagyobbat dob számomra a dolgon. Sálak terén leopárd mintásakkal elég jól állok, szerettem volna valami mást is, ez annyira megtetszett mindkettőnknek, hogy egyen sál lett barátnőmmel.
A cipellő meg mert csak, régebben volt egy hasonlóm, de tönkrement, most pedig ennyi pénzért nem akartam otthagyni, főleg, hogy ez az egy darab a méretemben árválkodott ott :)


 Stradivarius ing (3995 Ft helyett 1995 Ft), sál (4595 Ft helyett 1595 Ft)

 New yorker boleró (11990 Ft helyett 3090 Ft), rövidnadrág (6990 Ft helyett 3090 Ft)

Pull&Bear cipellő (6995 Ft helyett 2995 Ft)

Vásároltatok mostanában a leárazásokon? :)

2012. március 1., csütörtök

Too Faced szemhéjpúder & lashgasm szempillaspirál

Karácsony táján rendeltem meg a Too Faced Beautiful Dreamer szettjét (amiből most két terméket láthattok, többiről majd később), nagyon vártam, hogy végre a kezembe tarthassam :) Ez volt a második személyes találkozásom Too Faced termékekkel, nagyon kíváncsian vártam, hogy milyen lesz a kapcsolatunk.

Első benyomás... tudom, hogy sokaknak túl giccsesek a Too Faced designjai, de őszintén megmondom nekem a legtöbb tetszik. Ezeknek is nagyon tetszetős számomra a csomagolásuk. A szemhéjpúderen lévő minta szerintem szép, a szempillaspirálon a rózsaszín metál felirat kifejezetten tetszik, bár lehet, hogy nem arannyal párosítottam volna. Szerencsére egyáltalán nem kopik róla a felirat. A szemhéjpúder pattintós módon, jól záródik, belül pedig tükör is található.



Véleményért, további képekért katt: