2012. március 15., csütörtök

Aktuális kedvenc - Harisnyák

Ez a bejegyzés egy új sorozat első része :) Vannak időszakok amikor egy ruhadarabra/kiegészítőre különösen "rá vagyok kattanva" vagy megszeretek valamit, amit azelőtt nem igazán hordtam. Lesznek saját/nem saját képek és kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is és ha van kedvetek linkeljetek képeket is.
Mostanában a mintás harisnyákkal kerültem közelebbi barátságba. Őszintén szólva régebben szinte csak sima fekete (vagy bőrszínű, amikor az alkalom megkívánta) harisnyát hordtam. Aztán egy masnis harisnyával -amit barátnőm mutatott- kezdődött a többi...

További képekért katt:

2012. március 13., kedd

Nyereményjáték

Nemrég átléptük facebookon az ezer főt, ami rendkívül boldoggá tesz  <3 Egy kis meglepetéssel készültem Nektek. Két ajándékcsomagot lehet nyerni. A jelentkezés feltétele mindössze annyi, hogy legyetek a blog facebook oldalának a "követői" és töltsétek ki az alábbi űrlapot. Két kötelező kitöltendő van, a másik kettőt rátok bízom, de szeretném ha minél többen kitöltenétek a harmadik kérdést. Szeretnék több smink, edzés, recept, outfit, kreatívkodós bejegyzést csinálni a jövőben és jó lenne látni, hogy Ti hogyan gondolkoztok ezekről, valamint, hogy mik azok a témák, amiknek örülnétek.

A játék jelentkezési határideje: Április 1.
Hajrá Lányok!:)





2012. március 12., hétfő

Essence multi dimension körömlakk - Replay + egy kis csillogás

Szeretem az essence lakkokat, de ezzel a fajtával nekem gondjaim adódtak, viszont a napokban eldöntöttem, hogy újra próbálkozom vele! Bár még szerintem sosem volt zöldesre festve a körmöm, ez a szín nagyon megtetszett. A felvitelével adódtak problémák régebben is, most is, de megküzdöttem vele :D Az első réteg csíkos lett, egyenetlen, de szerencsére a második réteggel lehet rajta korrigálni. Egy essence fedőlakkal dobtam fel, amiből így visszanézve lehet, hogy még elfért volna kicsit több.




Nektek mik a tapasztalataitok az essence lakkokkal?:)

2012. március 7., szerda

Februári kedvencek

Háát a januári kedvencek februárban is eléggé hódítottak nálam, így túl sok újdonsággal nem szolgálhatok. De azért nézzük csak... :)


Teljes bejegyzéshez katt:

2012. március 4., vasárnap

Ó azok a leárazások...

Péntek délután útnak indultunk barátnőmmel Váci utca - Vörösmarty tér vonalon, neki akartunk táskát venni, ami sajnos nem jött össze, ellenben sikerült pár akciós ruhadarabra lecsapnunk. Imádom!
Pont előző nap említettem neki, hogy szeretnék farmer rövidnadrágot, ezt a küldetést sikerült is első körben teljesíteni. Nagyon örültem, mert ez az egy darab volt belőle és pont jó volt a méret. "Bőr" bolerón már egy ideje gondolkozom, most sikerült majdnem negyed áron szert tennem egyre! Kockás ing a másik, amit szerettem volna, hosszú ujjúm nincsen még, az meg, hogy pont pinkes a színe csak még nagyobbat dob számomra a dolgon. Sálak terén leopárd mintásakkal elég jól állok, szerettem volna valami mást is, ez annyira megtetszett mindkettőnknek, hogy egyen sál lett barátnőmmel.
A cipellő meg mert csak, régebben volt egy hasonlóm, de tönkrement, most pedig ennyi pénzért nem akartam otthagyni, főleg, hogy ez az egy darab a méretemben árválkodott ott :)


 Stradivarius ing (3995 Ft helyett 1995 Ft), sál (4595 Ft helyett 1595 Ft)

 New yorker boleró (11990 Ft helyett 3090 Ft), rövidnadrág (6990 Ft helyett 3090 Ft)

Pull&Bear cipellő (6995 Ft helyett 2995 Ft)

Vásároltatok mostanában a leárazásokon? :)

2012. március 1., csütörtök

Too Faced szemhéjpúder & lashgasm szempillaspirál

Karácsony táján rendeltem meg a Too Faced Beautiful Dreamer szettjét (amiből most két terméket láthattok, többiről majd később), nagyon vártam, hogy végre a kezembe tarthassam :) Ez volt a második személyes találkozásom Too Faced termékekkel, nagyon kíváncsian vártam, hogy milyen lesz a kapcsolatunk.

Első benyomás... tudom, hogy sokaknak túl giccsesek a Too Faced designjai, de őszintén megmondom nekem a legtöbb tetszik. Ezeknek is nagyon tetszetős számomra a csomagolásuk. A szemhéjpúderen lévő minta szerintem szép, a szempillaspirálon a rózsaszín metál felirat kifejezetten tetszik, bár lehet, hogy nem arannyal párosítottam volna. Szerencsére egyáltalán nem kopik róla a felirat. A szemhéjpúder pattintós módon, jól záródik, belül pedig tükör is található.



Véleményért, további képekért katt:

2012. február 26., vasárnap

NYC Expert Last körömlakk - Perpetual Peony

Nagyon szeretem a pink körömlakkokat, így neki sem tudtam ellenállni :) A héten ( és még március 2.-ig ) NYC 25%- os akció van a Rossmannban, gondoltam enyhítem kicsit a körömlakk hiányomat iránti vágyamat.
Gyönyörű a színe, egy rétegben is szép, de azért felvittem két réteget, főleg, mert az első rétegnél volt olyan körmöm, ami nem sikerült egyenletesre, így a másodiknál próbáltam korrigálni.
Az áll rajta, hogy akár 7 napig tartós, sajnos nekem 2 nap után több körmömnek kopott a széle. ( alap-fedőlakkal. De már többször elgondolkoztam azon, hogy az én körmeim a bénák :D )

NYC - 111 Perpetual Peony


Szeretitek a NYC lakkokat? :)