2012. április 30., hétfő

DIY - szegecses rövidnadrágok

Nemrég megérkezett egy újabb adag szegecs, amit ebay-ről rendeltem. Persze nem kellett sok idő és nekik is estem. A teli hátsózsebes dolog nem volt egyszerű, kicsit el is csúszott (jobb felül volt még egy szegecs, csak az már elég rossz helyre jött ki és leesett róla), de első próbálkozásnak azt hiszem belefér:D






 Próbálkoztatok már valamelyikkel?:)

2012. április 27., péntek

Outfit #1

A mostanában kedvenc boleróm szerepelt már két bejegyzésben, most rajtam is láthatjátok:) A kissé dagadt szemekért bocsi, már most rosszalkodik az allergiám...




Boleró: New Yorker
Felső: Terranova
Nadrág: Mango
Táska: H&M
Cipő: New Look
Nyaklánc: Ebay

Fotók: JakVik

2012. április 25., szerda

The Body Shop Chocomania testvaj és testradír

A finom gyümölcsös illatokon kívül a csoki a másik, amivel le lehet venni a lábamról! :)
Pár hete részt vettem egy Body Shop-os összejövetelen az Arénában lévő bolt megnyitás előtti nap, ahol a cég bemutatkozása után nézegethettünk, kérdezhettünk, szaglászhattunk, kipróbálhattunk és kis tégelyekbe hozhattunk mintákat. Rögtön tudtam, hogy valami csokis mindenképp kell!
A testradírból hoztam mintát, aztán távozáskor kaptunk ajándékba egy csokis testvajat, aminek ugyancsak nagyon örültem:)




Sokat hallottam már a The Body Shop hírhedt testvajairól, de őszintén megmondom még nem próbáltam. Lehet a bőség zavara, sosem jutottam döntésre, hogy melyik legyen, így végül valahogy mindig elmaradt a rendelés:D 
Szóval izgatottam vártam, hogy kipróbáljam a csokis csodát. Imádom az illatát, bár szerintem nem az a tipik csoki illat, enyhébb tejes kakaós kávés féleség. Nagyon intenzív illata van, elsőre szerintem sokaknak tömény.
Általában este fürdés után szoktam bekenni magamat vele és még másnap is érzem az illatát, nem emlékszem, hogy lett volna ilyen termékem, ami ennyit bír. Testvaj révén nem egy kifejezetten könnyű krém, sűrű az állaga, kevés is elég belőle, viszont nekem elég gyorsan beszívódik és egyáltalán nincs zsíros utóérzete. 
A testradírnak már tényleg csokis illata van, egyszerűen folyton szagolgatnám! És finom puha leszek utána.
Összességében mindkettőt nagyon megkedveltem, mind hatásilag, mind illatilag, eléggé addiktívak:D






Próbáltátok már valamelyiket?:)

2012. április 23., hétfő

ADEN Cosmetics rózsaszín körömlakk

Eredetileg egy pinket néztem ki neten, de abból nem volt sajnos, így emellett döntöttem és szerencsére egy kifejezetten jó döntésnek bizonyult, imádom! Igazi szép Barbie rózsaszín. Amikor elkezdtem felvinni először kicsit megijedtem, mert eléggé áttetszőnek tűnt a lakk az ecseten, azt hittem alig lesz színe, de szerencsére nem így lett. Két réteg van a körmeimen, plusz szokás szerint alap és fedőlakk.
A felvitele könnyű, száradása nem az a szuper gyors, de nem is lassú, egyikbe se sikerült belenyúlnom kivételesen:D
Tartósságán pedig eléggé meglepődtem, az én nyomi körmeimhez képest is nagyon jó. Ár-érték arányban pedig végképp, 380 Ft-ért tudjátok megrendelni a shopline.hu/adencosmetics oldalon, valamint itt találtok üzletlistát. Sajnos a lakkról leesett a matrica, amin a száma volt, úgyhogy nagyon remélem, hogy jól emlékszem és ezen a linken találjátok: http://shopline.hu/product/home!execute.action?_v=ADEN_Cosmetics_Koromlakk_10_ml_No_65_Forbidden_Fruit&id=126844&type=72

A gyűrűs ujjamon pedig az essence pelyhes lakkját, a night in vegas-t próbáltam ki, róla is csak azt tudom  mondani, hogy imádom!






A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az ADEN-től kaptam tesztelésre. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.


Próbáltatok már ADEN terméket?

2012. április 21., szombat

Napi smink - Primal Green

Csütörtök este gyorsan össze kellett dobnom egy sminket. Ma a facebook-on mutattam egy nyakláncot , Ő adta az ötletet, hogy zöldes legyen a smink és rögtön a szépséges Sleek palettámhoz nyúltam. Ez lett a vége:)
(Sajnos a korallos pirosító nem nagyon látszik a képeken)





Használt termékekért katt:

2012. április 18., szerda

Nivea Sun sajtótájékoztató

Tegnap a Nivea Sun nyárköszöntő összejövetelére voltam hivatalos, amit végül Andival  együtt támadtunk be:) Nagyon örülök, hogy megismerhettem, ezelőtt nem volt még alkalmam találkozni vele. 


Az esemény a Spoon Rendezvényhajón volt megtartva, ami egy rendkívül szép hely. Beérve nagyon kedvesen üdvözöltek minket, majd egy kis koktélozásra lettünk invitálva. Eredetileg a teraszon lett volna a rendezvény szalma szoknyás lányokkal és fiúkkal:D , de sajnos az időjárás nem járult hozzá, azonban így is sikerült jó kis hangulatot varázsolniuk.


Fotó: Andi



Miután kaptunk egy nagyon szép és finom koktélt, már kezdődött is egy szerintem nagyon jó  prezentáció. Napozással, bőr öregedéssel kapcsolatos fontos tudnivalókról volt szó, valamint a Nivea Sun legújabb termékeiről, amiknek piacra kerülését több éves kutatás előzte meg.
Az egyik a Nivea Sun Protect & Bronze, amiből a napozó spray az újdonság, ezen kívül még naptej formájában lehet kapni. Ennek a termékcsaládnak a lényege, hogy a megbízható védelem és az intenzív barnaság kombinációját nyújtja. Sokakkal előfordul, hogy háttérbe szorítják a védelmet, kevesebb faktorszámú naptejet vesznek, azért, hogy gyorsabban barnuljanak, de ez nem jó "megoldás".
Visszatérve a termékre, ez nem egy önbarnító, hanem egy innovatív új eljárás, ami azon kívül, hogy véd a nap káros sugarai ellen, serkenti a természetes barnulást. Növényi összetevőjének köszönhetően aktiválja a bőr saját melanin-termelését (melanin a bőrünk által napsugárzás hatására termelt anyag, amely a barnuláshoz szükséges) a természetes barnaság érdekében. A napozó spray-ből 20 és 30 faktoros van, a naptejből ha jól tudom 50-es is.
A másik újdonság a Nivea Sun Pure & Sensitive naptej, amiből gyerek és felnőtt változat is létezik. Ez a termék azoknak készült, akiknek kifejezetten érzékeny a bőrük a napra. Parfüm, színezőanyag, tartósítószer mentes és magas védelmet biztosít.




A prezentáció után láthattunk egy táncbemutatót, a Csillag Születik-ből ismert Appril Project előadásában, majd volt egy nyereményjáték. Ezek után egy kis falatozás vette kezdetét (fú de finomak voltak, csak a rákkal nem kerültem még mindig szoros barátságba:D), majd beszélgettünk még, megittunk egy koktélt és olyan 4 óra körül vettük az irányt hazafelé. Távozáskor kaptunk egy csomagot, amiben a két új termék rejtőzött, valamint egy törölköző, egy strandlabda és egy kis füzetke, amiben napozási tudnivalókról van szó. Nagyon örülök nekik, a termékekre nagyon kíváncsi vagyok, biztos, hogy lesz majd beszámoló! 








Nagyon jól telt a délután, ezúton is köszönöm a meghívást! :)


Milyen napvédő termékeket szoktatok használni? Hallottatok már ezekről a termékekről?

2012. április 16., hétfő

Aktuális kedvenc - Bolerók

Mostanában megint rám tört a boleró láz:) A legnagyobb kedvencem a műbőr boleróm, amit már láthattatok egy bejegyzésben, de nemsokára biztos lesz outfit is vele. A többit is nagyon szeretem, egyszerű felsőket/ruhákat is nagyon jól fel lehet dobni velük. Ti milyen viszonyban vagytok a bolerókkal?:)

Pár kedvenc:

Mango, New Yorker

H&M

New Yorker, a másik pedig teszveszről (postaköltség nem kevés, de ha jól emlékszem így is olcsóbb, mintha ebay-en venném)

Több képért katt: