2011. március 31., csütörtök

Essence zselés tus + ecset

Nagyon szeretem a zselés tusokat, kiváncsi voltam az Essence új termékére.

Amit írnak róla:
" Különleges alkalmakra, különleges sminkre van szükséged: az essence új zselés szemhéjtus most ezt kínálja neked! ultra gyengéd zselés formulája ugyanolyan pontos felvitelt kínál, mint a szemhéjtusok. válogathatsz matt és csillogó végeredményt kínáló árnyalatok közül. egyszerűen csak mártsd bele az essence speciális ecsetét és gyengéden rajzold meg a kívánt kontúrt. gyorsan megszárad, hosszan tart és vízálló. négy színben kapható." ( Forrás: essence.eu )

A feketét nem néztem, mert abból van még a Coastal Scents-ből bőven, de a többi csillogó árnyalat volt, ami miatt eléggé csalódott voltam. De barnát szerettem volna mindenképp, ezért az hazajött velem. ( 02-es london baby a szín neve )



Csomagolása hasonló, mint a Coastal Scents-től rendelt zselés tusoké, csak az Essence nagyobb.
Az állagán viszont eléggé meglepődtem. Nagyon lágy, krémes állagú. Előszörre sikerült is nagyon belemártanom az ecsetet, mert a Coastal Scents alapján nem ilyenre számítottam.
A felvitele könnyű, nem kell többször átmenni rajta, hogy normális színe legyen.
Nem kifejezetten csillámos, inkább metál fénye van. Viszont fura, mert a szememen inkább szürkés fekete, mint barna:( Ez vele az egyetlen ( de sajnos elég nagy ) bajom.



Az ecsetre is nagyon kiváncsi voltam. Az Essence pirosító ecsete nagy kedvencem. Azt kell, hogy mondjam ez az ecset is nagyon jó! Csak kifejezetten vékony vonalat nem sikerült még húznom vele.
Az ecset mindössze 500 Ft-ba került, a zselés tus pedig 900 Ft volt.

Próbáltátok már az Essence zselés tusokat? Vagy tervezitek?:)

2011. március 29., kedd

S-he rúzsok

Már egy ideje 50%-os S-he leárazás van. Mire eljutottam egy dm-be eléggé ki volt már fosztva, de múlt héten zsákmányoltam három rúzst, akciósan darabját 350 Ft-ért.
Nem sok tapasztalatom volt a S-he termékekkel, régebben használtam fekete tust tőlük, az jó volt nagyon. Kiváncsi voltam a rúzsok milyenek.

Csak jót tudok mondani róluk. Szép a színük, nem szárítanak és meglepően tartósak. Hasonló árkategóriás rúzs amit próbáltam, kevés időt bírt ki a számon, ezek 1-2 órát simán.
Az egyiknél ( pink ) kipróbáltam azt is, hogy evés / ivásra mit reagál. Ugyan kopott, de egyenletesen és még úgy is szép színe maradt.
Sajnos nem volt már belőle több szín ami tetszett volna, de Zsuzsi facebook oldalán olvastam, hogy nem szűnnek meg a S-he termékek, csak új polcot / csomagolást kapnak.
Úgyhogy biztos, hogy körülnézek majd még:)

( aqua shine 322, magic colours 390, magic colours 375 )

( magic colours 375, magic colours 390, aqua shine 322 )

Szeretitek a S-he termékeket? Próbáltatok már rúzst tőlük?

2011. március 27., vasárnap

Barackos nappali smink

Nagyon szeretem a barack színt, de az elmúlt pár hónapban kicsit elfelejtettem, most újra előkerült:)

Egyébként Bogi programajánlójának hatására ma cica és kisállat kiállításon voltam délután, nagyon jó volt, legszívesebben hazahoztam volna minimum egy kiscicát meg egy kisnyuszit:)
Most viszont sajnos folytatnom kell a szakdolgozatomat, amire már csak kb 5 napom van, hogy megírjam. Úgyhogy jövő héten kevesebb bejegyzés lesz, de azért pihenésképpen jelentkezem majd.



Használt termékekért katt:

2011. március 25., péntek

Kedvenc cipők I.

Gyönyörűen süt a nap, elő is kaptam már pár tavaszi cipellőt!
Hétköznapokon legtöbbször lapos cipőket szoktam hordani. Az egyik kedvencem most egy Zara köves balerina, amit még télen vettem, így nem nagyon tudtam hordani, két hete hétvégén avattam fel, amikor kicsit jó idő volt. A másik egy H&M leopárdos, amit nemrég vettem.
Szeretem a lapos / kis sarkú hegyesebb orrú cipőket is.
Valamint néha szoktam hordani tornacipőt, van egy flitteres Conversem, amit szeretek nagyon, de sajnos pár helyen lekoptak róla a flitterek. Még nem döntöttem el, hogy varrjak e rá vagy vegyek újat, aki látott mostanában flitteres Converset valahol, szóljon:)



Ti milyen cipőket szerettek hordani tavaszi hétköznapokon?:)

Max Factor max effect mini körömlakk

Kát árnyalat van meg ebből a fajta körömlakkból, a Sunny Pink-et próbáltam ki először. Ez egy gyöngyházas rózsaszínes lilás, arany fénnyel.  Nagyon szép szerintem. Két rétegben vittem fel, lehet még egy réteg jobb lenne. Tartósságáról annyit tudok mondani, hogy kb 2 napot bírt ki szépen az én körmeimen.

2011. március 22., kedd

H&M Pink Me Later szájfény

Nem  vagyok teljesen kibékülve a H&M szájfényekkel. Rendelkezek párral, van olyan amit kifejezetten szeretek, de van amelyik nem vált be kategória.
Ennek a színe nagyon megtetszett, gondoltam beruházok egyre. ( 990 Ft volt )



Az illata enyhe, kicsit vaníliás. Az állaga kissé fura, nyúlik kicsit, de felvitelnél nincs gond vele. A színe szerintem nagyon szép, jó a fedése és szájfényhez képest eléggé tartós. Szóval én meg vagyok elégedve vele:)



Nektek mik a tapasztalataitok a H&M szájfényekkel?

2011. március 21., hétfő

Max Factor False Lash Effect szempillaspirál

Először is mielőtt bármit írnék úgy érzem meg kell említsem, hogy minden termékről őszintén elmondom a véleményemet, akár jó, akár rossz. Mindenkivel szemben ez a tisztességes szerintem.

Sok jót hallottam már erről a spirálról, alig vártam, hogy kipróbáljam. Először egy kis információ:
Most limitált kiadásban, három féle csomagolásban lehet kapni ( rózsaszín, lila, narancssárga ). És hogy miért ajánlják? Ellenállhatatlanul dús, műszempilla hatás. Tartós, mégis könnyen eltávolítható.


A csomagolásának a formájával nem vagyok teljesen kibékülve, sokkal kényelmesebb egy vékonyabb spirállal dolgozni.
A keféje műanyag tüskés, én kifejezetten szeretem az ilyet. Az egyetlen gond vele, hogy elég nagy, a belső pillákat kicsit nehezebb kifesteni. Viszont tényleg szépen dúsít, ívelt pillákat csinál, szétválaszt és nem csomósodik.


Próbáltátok már ezt a szempillaspirált? Mi a véleményetek róla?