Gondolom már mindenki értesült arról, hogy az Essence márciustól nem kapható termékeit 299 Ft-os áron lehet megvásárolni:)
Először ellenálltam ennek az akciónak, mert őszintén szólva amiket az előző ilyennél vettem azokat se nagyon használom, nem akartam megvenni még cuccokat csak azért mert most 300 Ft. Tegnap viszont voltam egy olyan Rossmannban ahol két Essence állvány volt és megpillantottam pár dolgot amik már régebben is tetszettek, úgy gondoltam 300 Ft-ért nem hagyom ott őket.
1. Szemfesték lemosó párnák
Hát ebből be kell szereznem méééég! Nagyon jó. Tényleg könnyedén eltávolítja a sminket és nem irritálja a szememet.
2. Sun Club négyes szemhéjpúder
Ennek a színei nagyon tetszenek és a szemfesték állaga is jónak tűnt már első látásra is. Jól pigmentáltak ( bár a kék kicsit kevésbé), könnyű a felvitelük.
( alap nélkül )
3. Pocket beauty glamour to go szemfesték szett
Erről már sokféle véleményt olvastam, ezért kicsit félve vettem meg, de gondoltam 300 Ft-ért nem veszítek sokat akkor se, ha nem válik be.
Én azt mondom nem rossz, ennyiért mindenképp megérte. Ugyan többször bele kellett mártanom az ecsetet, hogy elérjem azokat a színeket amiket láthattok a képen, de szépek.
( alap nélkül. van amelyik mattnak látszik, de nem az, mindben vannak apró csillámok )
Ti kihasználtátok az akciót? Miket vettetek?