2011. február 25., péntek

L.A. Makeup nagykövet választás

Olvashattatok már pár helyen erről a felhívásról, több bloggerina is jelentkezett, a L.A. Makeup facebook oldalán megnézhetitek az összes résztvevőt. Végül én is jelentkeztem. Aki még szeretne megteheti hétfőig, hajrá:)

A felhívás:
" Kedves L.A Makeup kedvelők!Szeretsz sminkelni, szereted a ragyogást,csillogást, sminkelést? Imádod a barátnőiddel megbeszélni a legújabb trendeket, divatszíneket? Szoktad magad sminkelni és esetleg még a Barátnőidnek is Te adsz tanácsot, szereted és vállalod a nyilvánosságot?? Ha válaszod igen, és szeretnél az L.A Makeup nagykövete lenni, akkor tölts fel magadról egy olyan fotót amely sminket Te készítetted el, és mi kiválasztunk 5 lányt akik főnyereménye nem más mint egy közös fotózás Dukai Reginával vagy Barbee-val ( Ti választhatjátok ki)! Ezenkívül tesztelheted termékeinket amit mi biztosítunk számodra és megoszthatod véleményed az ismerőseiddel! Jelentkezzetek az info@lamakeup.eu címen. határidő: február 28! "

Zsűri fogja kiválasztani a lányokat és személyes találkozó alapján fognak dönteni.


2011. február 24., csütörtök

Tally Weijl akció + zsákmány

Tegnap benéztem egy Tally Weijl-be és végső leárazás van, valamint a pénztárnál derült ki, hogy ha két akciós terméket vásárolok akkor a harmadikat ingyen kapom ( eddig csak a kiegészítőkre volt ez az akció ).
Így sikerült 3600 Ft-ért vennem két pulcsit és egy táskát ( normál árukon összesen majdnem 13 000 Ft lett volna ). Nem fotoztam most magamon, semmi extrák, a színük meg a fazonjuk tetszett meg a pulcsiknak. Az új kollekcióból pedig vettem egy nyakláncot, nem tudtam otthagyni:)

Táska -1795 Ft

Pulcsi - 1795 Ft

Pulcsi - 1795 Ft

Nyaklánc - 1965 Ft


Ti kihasználtatok mostanában valami jó kis akciót?:)

2011. február 17., csütörtök

Rimmel Lash Accelerator szempillaspirál

Már tervben volt egy új szempillaspirál vásárlása, amikor megpillantottam, hogy épp 25%-os Rimmel akció volt a Rossmannban. Azt el kell mondanom, hogy nagyon szeretek kísérletezni. A Rimmel Sexy Curves spirált szeretem nagyon, de szeretek újakat kipróbálni. Kettő volt szimpatikus ( a másik a the max bold curves ), végül emellett döntöttem. Akciósan 1700 Ft körül volt.





Teljes bejegyzés olvasásához, további képekért katt:

2011. február 15., kedd

Essence akciós zsákmány

Gondolom már mindenki értesült arról, hogy az Essence márciustól  nem kapható termékeit 299 Ft-os áron lehet megvásárolni:)
Először ellenálltam ennek az akciónak, mert őszintén szólva amiket az előző ilyennél vettem azokat se nagyon használom, nem akartam megvenni még cuccokat csak azért mert most 300 Ft. Tegnap viszont voltam egy olyan Rossmannban ahol két Essence állvány volt és megpillantottam pár dolgot amik már régebben is tetszettek, úgy gondoltam 300 Ft-ért nem hagyom ott őket.


1. Szemfesték lemosó párnák

Hát ebből be kell szereznem méééég! Nagyon jó. Tényleg könnyedén eltávolítja a sminket és nem irritálja a szememet.

2. Sun Club négyes szemhéjpúder


Ennek a színei nagyon tetszenek és a szemfesték állaga is jónak tűnt már első látásra is. Jól pigmentáltak ( bár a kék kicsit kevésbé), könnyű a felvitelük.

( alap nélkül )

3. Pocket beauty glamour to go szemfesték szett


Erről már sokféle véleményt olvastam, ezért kicsit félve vettem meg, de gondoltam 300 Ft-ért nem veszítek sokat akkor se, ha nem válik be.
Én azt mondom nem rossz, ennyiért mindenképp megérte. Ugyan többször bele kellett mártanom az ecsetet, hogy elérjem azokat a színeket amiket láthattok a képen, de szépek.

( alap nélkül. van amelyik mattnak látszik, de nem az, mindben vannak apró csillámok )

Ti kihasználtátok az akciót? Miket vettetek?

2011. február 10., csütörtök

Livin' Pretty szülinapi nyereményjáték

1 éves a Livin' Pretty blog, ezalkalomból részt vehettek egy nagyon jó nyereményjátékban, ahol hat nyertes lesz:)

Részletekért katt a képre:

2011. február 8., kedd

Alverde Rosegarden szájfény & arcpirosító stift

Már egy ideje szemeztem ezekkel a termékekkel, a csomagolásuk keltette fel a  figyelmemet először.
Most már 350 Ft-ra voltak leárazva a dm-ben, úgy gondoltam ennyiért kipróbálom őket.


Pirosítóból még sosem használtam stiftet. Ez az egy árnyalat volt ( sweet rose ) abban a dm-ben ahol voltam.
Ez egy szép világos rózsaszín. A csomagolása borzasztó, először kitekerni nem tudtam, most meg vissza nem tudom tekerni, közben törik is kicsit.
Egyébként nekem tetszik, szép fényt ad az arcnak és csak nagyon apró csillámok vannak benne.


A szájfény a rose love nevet kapta. Illata kicsit fura, de nem erős, úgyhogy figyelmen kívül lehet hagyni. Az állaga jó, nem ragadós, könnyű a felvitele és szájfényhez képest elég tartós.


Összességében 350 Ft-ért megérte mindkettő, de sajnálom, hogy a pirosítónak ilyen rossz a csomagolása.

Nektek mi a véleményetek az Alverde smink termékeiről? Ebből a  kollekcióból vettetek valamit?

2011. február 5., szombat

Mit rejt a neszeszerem?

Először is egy kis jó hír. Tegnap délután már ott tartottam, hogy elmegyek a Müllerbe és megnézem van e Nyx peach pirosító, de előtte még egy utolsó kutatást végeztem a szobámban és megtaláltam:)
Nélküle nem lenne teljes ez a bejegyzés, ugyanis az egyike azoknak amiket általában viszek magammal.


A neszeszert a H&M-ben vettem, mérete nekem tökéletes és a színe / mintája is nagyon tetszik. Tartalmát tekintve vannak állandó dolgok, de persze az aznapi sminkemtől is függ, így maguk a termékek van hogy változnak / bővülnek. Egyébként azt vettem észre, hogy nem nagyon szoktam igazgatni a sminkemet, mert szépen a helyén marad amióta használok szemhéjalapozót, meg a smink fixálót is szoktam használni ha bulizni megyek, úgyhogy általában csak a szájfényt / rúzst szoktam frissíteni. De azért biztonságot ad ha nálam van több dolog:)
Valamint ha épp nem vagyok kisminkelve ( igen, van amikor smink nélkül megyek utcára:D ) és közbejön egy olyan program amihez "szükséges" akkor gyorsan össze tudjak dobni valamit.

Amik mindig nálam szoktak lenni:

- tükör
- púder
- korrektor
- ajakápoló
- rúzs/szájfény ( általában több is szokott lenni nálam )
- pirosító
- fekete szemceruza
- fekete szempillaspirál
- púder és pirosító ecset ( az egyiket lefelejtettem a képről, bocsi )

 ( H&M )



Ti miket visztek mindennap magatokkal?:)