2013. január 24., csütörtök

Essence tavaszi frissítés kedvencek

Februárban érkezik az essence új szortimentje (kifutó termékek már a Rossmannokban is leárazva kaphatóak hétvége óta), a teljes listát láthattátok már sok blogon (pl. itt), én most kiszedtem az abszolút kedvenceimet:)


essence maximum length szempillaspirál: Ritkán szoktam leragadni egy fajta szempillaspirálnál, akármennyire is szeretem (de van azért, hogy később visszatérek hozzájuk), szeretek kísérletezgetni velük. Hogy tudnék ellenállni ennek, amikor teljesen wow hatást ígér?!:D  A leírás szerint maximálisan hosszú és természetesen dús pillákat lehet vele varázsolni. (Ajánlott fogyasztói ár: 949 Ft)


essence all-in-one bb krém: Részemről nagyon szeretem a koreai BB krémeket, viszont a drogériás BB-k közül bevallom eddig csak egyet próbáltam, ami nekem nem vált be. Ennek ellenére ez az essence felkeltette az érdeklődésemet. Eltünteti az apró bőrhibákat anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Olaj és illatanyag mentes, SPF 30 fényvédőt is tartalmaz és három árnyalatban lesz elérhető. (Ajánlott fogyasztói ár: 1349 Ft)

essence match2cover! krém korrektor: Évek óta essence korrektort használok, csak a coverstick változatot, ideje lenne másfajtát is kipróbálnom tőlük. Krémes, matt textúrája kiváló fedést ígér, megbízhatóan elrejti a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat. (Ajánlott fogyasztói ár: 849 Ft)

essence stay matt ajak krém: A Nyx lip creamjeit imádom, nem kérdés hogy mindenképp ki kell próbálnom ezt is. Rugalmas formulát, tartós matt hatást ajánl lágy vanília illattal, négy árnyalatban. (Ajánlott fogyasztói ár: 649 Ft)

essence make-up szivacs: Már egy ideje gondolkozom egy ilyesmi beszerzésén, itt a jó alkalom. (Ajánlott fogyasztói ár: 1.349 Ft)

essence frame for fame műszempilla ragasztó: Nem vagyok sajna gyakorlott műszempillázó, de berendeltem nemrég ebay-ről 20 párt, és ami van itthon ragasztóm nem éppen a legjobb, így tervben van egy másik vásárlása. Ennek nagyon nagyon szimpi az applikátoros megoldása. (Ajánlott fogyasztói ár: 749 Ft) És itt megemlítendő, hogy lesznek szépséges műszempillák is.

essence nail art twins: Három új pár lesz, az én kedvencem Carrie és Mr. Big aww, és hát tudjátok hogy imádom a pinket, csodás összeállítás! (Ajánlott fogyasztói ár: 499 Ft)

essence nail art special effect topper fedőlakk: Ebből két új lesz, a cool breeze szerintem ugyanúgy must have darab, mint a kifutó night in vegas. (Ajánlott fogyasztói ár: 599 Ft)

essence folyékony ajakszínező: Víz alapú, zselés formulás termék, ami kellemes, de tartós színeket ígér a szánknak, négy árnyalatban. Nyárias színek, könnyed viselet, feltétlenül kipróbálandó. (Ajánlott fogyasztói ár: 649 Ft)

essence nail art dekoráció szett: Szeretnék sok sok körömdíszítő cuccot, az ezüst szettet mindenképp szeretném majd beszerezni, de az arany is nagyon csábító. (Ajánlott fogyasztói ár: 649 Ft)

essence night club glamour to go szemhéjfesték paletta: Két új mini paletta lesz, az already midnight színei különösen bejönnek, jó kis összeállításokat lehet létrehozni velük és kicsi méretének köszönhetően könnyen elfér egy kisebb neszeszerben is. (Ajánlott fogyasztói ár: 1149 Ft)

Nektek mik a kedvencek, miket néztetek ki?:)

2013. január 21., hétfő

NYC Supernova fedőlakk

I MÁ DOM! Teljesen beleszerettem ebbe a fedőlakkba. Sajnos nagyon nehéz teljesen visszaadni képeken a szépségét, de azért megpróbálom valamennyire. Használtam már világosabb színeken is, nude és fehéren, szerettem azokat is, különlegessé tesz bármit, de sötétebb lakkokon még jobban kijön.




Miss Sporty lasting colour - 340
Gyűrűs: Aden - Vibrant Fuchsia
NYC - Supernova fedőlakk

Próbáltátok már a Supernova fedőlakkot? Melyik a kedvenc fedőlakkotok?:)

2013. január 18., péntek

Rimmel Kate Moss rúzsok - 05, 102

ITT már írtam egy Kate Moss rúzsról, abból a kollekcióból még a 05-ös árnyalatot szereztem be azóta, amiről ugyanazt tudom elmondani mint a 06-ról, nagyon szeretem. Azóta kiadtak egy matt kollekciót is, amiből a gyönyörűséges rózsaszín azonnal felkeltette az érdeklődésemet. Sikerült pont egy akciót kifognom, így 1200 Ft helyett ha jól emlékszem 900 ft-ért landolt a kosaramban. Alig vártam hogy kipróbáljam, de sajnos nekem ez nem igazán a bevált kategóriába tartozik egyelőre.


Csomagolása annyiban különbözik, hogy fekete helyett pirosba bújtatták. Illata eléggé más, nem az a tipik édeskés, kicsit fura, talán virágos vagy gyömbérre hasonlító illata van. Állagra ez is nagyon jó, krémes, jól pigmentált, könnyű a felvitele, eléggé tartós. Viszont nekem sajnos nagyon megül a szám redőiben, kiadja a szám egyenetlenségeit, szárít (igen tudom, általában szárítanak a matt rúzsok, de nekem ez jobban, mint a többim) és nem a legszebben kopik. Ajakápolót folyton használok és radírt is szoktam, szóval "elő van készítve a szám". Mindenképp fogok azért majd nyáron próbálkozni vele még, hátha akkor jobb lesz, mert a többi tulajdonsága nagyon jó és a színét egyszerűen imádom!

102, 05


102

05

Szeretitek a Rimmel Kate Moss rúzsait? Melyik árnyalatot próbáltátok már?:)

2013. január 11., péntek

Mindennapok #10

Eléggé elcsúsztam ezzel, de most karácsonytól jön pár kép :)

Égők kint

Karifa

Ráczos harcsa

Baconbe tekert csirke

 Sajtos rudak

 Fürdőszoba új lakói <3

 Subscribe koncert

 Sushi time

Egyik barátnőmtől ajándék 

Szilveszter előtti este Anyuval :D

 Hűtőmágnes from Málta

Megérkeztek ebay-ről

Kacsamell aszalt vörös áfonyás kávémártással

Szőrös mellény <3

Nektek hogy telt az elmúlt pár hetetek?:)

2013. január 9., szerda

Sale Shopping

December 28-tól az Inditex üzletekben is elkezdődtek a nagy leárazások, múlt héten ellátogattam pár boltba:)

 Mostanában rá vagyok kattanva a kicsit lengébb, hosszabb felsőkre.
Stradivarius 4495 helyett 1995 FT, 2995 helyett 1995 Ft

 A narancsos felső arany szálas, 
a pirosnak a hátulja pedig átlátszó piros anyagból van

 Készülök már a nyárra :D
Bershka 6995 helyett 1995 Ft, Stradivarius 7995 helyett 2995 Ft

 Stradi eleje, Bershka hátulja

 Claire's pihe-puha sál
5000 helyett 1900 Ft

 Tally Weijl vékony övek és nyaklánc
mindkettő 2595 helyett 1200 Ft

 Annyira megtetszett ez a felső, nem csinálok ilyet gyakran, de most nem tudtam otthagyni egyik színt se.
Bershka, 4995 helyett 1995 Ft


Vásároltatok mostanában a leárazásokon?:)

2013. január 7., hétfő

Manhattan fekete zselés szemhéjtus+smink

Bevallom egy ideig hanyagoltam a zselés tusokat. Volt nem annyira régen egy időszak amikor az essence feketét használtam, amit -a nagyon puha állaga ellenére-egy ideig szerettem, de aztán már nem annyira működött. A Glamour Napok alkalmával nagyon gondolkoztam valami új kipróbálásán. A Maybelline volt az első terv, de az már nem volt, viszont a Manhattanből egy utolsó darab csak rám várt.

És milyen jó, hogy így alakult. Imádom! Amióta megvan eszembe sem jut olyan, hogy na egy tusvonalas szenvedés. Már az első alkalommal nagyon rövid idő alatt szépséges tusvonalat tudtam vele varázsolni, meg is lepődtem kissé. Az állaga pont tökéletes szerintem, könnyen kezelhető. Szép, intenzív fekete színe van (bár először kicsit megijedtem, mert az üvegben sötétbarnának látszott, de nem az), jó a fedése. Nem maszatolódik és tartós, kibírja az egész éjszakás bulizást is.
Megmondom őszintén nagyobb barátságba kerültem vele, mint a hasonló árkategóriájú Coastal Scents-el, amit nagyon szerettem régebben, itt írtam is róla. Én 50% akciós kuponnal vettem ugyebár, eredeti ára 1800 Ft, de szerintem az is simán megéri, főleg hogy sokáig elég lesz. Lehet amúgy kapni hozzá ecsetet is, de sajnos arról nem tudok nyilatkozni, mert a legkedvencebb Nyx tusecsetemet nem tervezem még mindig lecserélni:)


Igen, ezért a képért ezer bocsi, pedig fotóztam amikor új volt,
de persze sikerült elkeverni




Szeretitek a zselés tusokat? Melyik a kedvenc?:)

2013. január 2., szerda

Kedvencek 2012-ben

Itt láthatjátok 2010 és 2011 abszolút kedvenceit, most pedig következzen 2012 :)

Alapozó: Maradt a BB krém, de váltottam a Missha Signature-re

Púder: Még mindig nem sokszor használok púdert, amikor igen akkor a Manhattan soft mat looset vagy a Max Factor Creme Puff-ot, amit megszerettem, csak ne lenne az az erős fura illata...

Korrektor: Maradt az essence coverstick (matt sand)

Pirosító: Max Factor-Chestnut, Sleek-Pixie Pink

Szemhéjalapozó: Too Faced

Szemceruza: Avon gél állagú tus

Szemhéjfesték: Coastal Scents Smokey paletta, Avon négyes-Mocha Latte, Sleek Me, Myself & Eye paletta

Tus: Manhattan zselés tus, essence superfine filces tus

Szempillaspirál: Megszerettem nagyon a Catrice spirálokat (Glamour Doll, Mini Max) és az Aden 3 in 1 is nagy kedvenc volt

Szájfény: Nem teljesen szájfény, de legyen itt: Nyx soft matte lip cream-Addis Ababa

Rúzs: Makeup Academy rúzsok, Rimmel Kate Moss rúzsok (05,06)

Sminklemosó: Sokáig a Garniert használtam ugyanúgy, mint az előző két évben, mostanában pedig arclemosó tejjel szoktam megoldani a sminkeltávolítást. Meg a Balea sminklemosó kendőit szoktam használni, ha valami gyors és egyszerű megoldás kell

Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker

Ecset: e.l.f. bambuszos arcra való ecset imádat, essence smokey eyes ecset, plusz a régi kedvencek még mindig

+ Körömlakk: Max Factor körömlakkok még mindig és az Aden lakkokat nagyon megszerettem, valamint az essence pelyhes és a NYC Supernova fedőlakk nagy kedvenc és a nemrég felfedezett Moyra no. 99 is

+ Arcápolás: Gerovital Plant arclemosó tej, Himalaya herbals tápláló krém, Baviphat barackos peeling gel, Sunfleur sejtregeneráló éjszakai krém

+ Hajápolás: Gliss Kur express hajregeneráló balzsamok, Bánfi sampon

+ Testápolás: Balea limitált tusfürdők, Nivea tusfürdők, The Body Shop Chocomania testvaj, Avon epres-fehércsokis kéz-testápoló

+ Kedvenc ruhadarabok: szőrös mellények, (mű) bőr cuccok

Itt is szeretnék nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet kívánni minden kedves olvasómnak! <3


Idén nem akarok nagy fogadalmakba bocsátkozni, csak szeretnék egy jobb évet, megtalálni a helyemet az élet minden területén és boldog lenni:)

De azért legyen itt pár dolog:


Nektek mik voltak a kedvencek? Van valami újévi fogadalmatok?:)