Ugyan nem mostani trendkiadás, de sajnos lemaradtam róla akkor, viszont kedden a müllerben ráakadtam pár termékre az akciós dobozkában. És ebbe a körömlakkba beleszerettem, ezért úgy gondoltam mindenképp megmutatom:) Amúgy a Corvinban vettem, akkor ott még volt a kékeszöld körömlakkból, meg talán a sárgából és 500 Ft körül vannak.
Az alapszíne is nagyon tetszik, korallos rózsaszín, amit még feldob a nagyon szép lila fénye. A felvitele könnyű, két rétegben láthatjátok a körmeimen. Az első réteg hamar megszáradt, viszont a második után sikerült belenyúlnom az egyikbe, úgyhogy valószínűleg kicsit több időt kell adni neki.
Nagyon gyorsan eltelt ez a hónap is, megmondom őszintén sehogy sem állok a karácsonyozással, ideje lenne összeszedni a dolgokat :)
Na de most térjünk rá a kedvencekre:
I love... strawberries&milkshake hab-és tusfürdő:
Volt már málnás-szedres meg dinnyésem is, de eddig ez az abszolút kedvenc, imádom az illatát!
Baviphat barackos peeling gél:
Az illata isteni, friss őszibarackos. Hatása ugyanaz, mint egy arcradírnak, tisztítja a pórusokat és eltávolítja az elhalt bőrsejteket. Viszont nincsenek szemcsék benne, nem fizikailag dörzsöl. Könnyű, rugalmas, "gumis" állaga van, használata után friss, puha lesz az arcbőröm :)
Balea málnás testápoló hab:
Igen, imádok mindent, ami gyümölcsös, a málnás termékeket pedig kiváltképp :) Nagyon finom illata van, ami elég tartós is. Nagyon könnyű az állaga, hamar beszívódik és tényleg frissé és puhává varázsolja a bőrömet.
Christina Aguilera by Night EDP:
Nagyon tetszik az üvege és az illata is, ami viszont kissé tömény, kevés is elég belőle és elég tartós.
Múltkori rendelésemkor mindenképp szerettem volna egy ilyet kipróbálni. Nagyon sajnálom, hogy csak 4 színben kapható, tesztek alapján kettőt rögtön ki is zártam, végül a Natural árnyalat mellett döntöttem. Itt láthatjátok a számon. Krémes, könnyű a felvitele, én hétköznapokon használtam sokat, vagy erős szemsminkekhez. Az egyetlen gond vele, hogy eléggé szárítja a számat.
Catrice enter wonderland szemhéjpúder duo - Miracle Heaven:
Pár hete megint rájöttem, hogy alig van sötétkék szemhéjpúderem, aztán rátaláltam erre, ami már megvan egy ideje, de nem igazán használtam, pedig szépséges :)
+ river island fülbevalók asos-ról és leopárdos gyűrű ebay-ről
És egy kicsit más: Imádom a teákat, télen pedig főleg jól esik. Ez a bögre pedig a kedvencem már évek óta:)
+zene
Egyik kedvenc magyar zenekaromtól az egyik kedvenc számomra elkészült a klip.
Hát ez a szempillaspirál az egyik kedvencemmé vált mostanában. Az essence smokey eyes spirál mellett Ő a második olcsó spirál, amire tényleg azt mondom, hogy ennyi pénzért ilyen jó spirált...
Na de akkor nézzük is:
A csomagolása szép, fekete alapon ezüst felirat, egyáltalán nincs "olcsó hatása". Csak sajnos a felirat eléggé kopik.
Viszont emlékszem, hogy volt régebben egy hasonló L'oreal spirálom, vagyis szerintem a csomagolása pont ilyen volt, csak rajta volt a márkanév, meg talán még több felirat.
Mint a szemhéjpúder palettánál, ezen is pontosan rajta van a gyártási dátum és a lejárat, valamint az összetétel.
Én egy időben a gumis, tüskés fejű spirálokért voltam oda, de az essence smokey eyes és ez sem olyan, "normál" keféje van.
Használatnál kicsit sok festék kerül a kefére, de egy húzással meg lehet ettől szabadulni. Maga a festék elég büdös, de hát ez legyen a legnagyobb baj :D
A felvitele könnyű, szépen szétválaszt, hosszabbít és ívelt pillák lesz a végeredmény. És ami nagyon jó, hogy tartós! Több spirálnál is tapasztaltam, hogy egy idő után elveszítik a szempilláim a tartásukat, de ennél nem.
És nem is "morzsolódik", kenődik el a festék, nem tapasztaltam még olyat, hogy a szemem alatt bármi maszat lett volna.
Előtte/utána:
Itt pedig teljes sminkkel:
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Lora-tól kaptam tesztelésre. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Már egy ideje terveztem, hogy írok ezekről a szájfényekről, ugyanis nagyon megkedveltem őket. Nekem három szín van meg, a 01-es Soft Rose, a 09-es Wild Cherry és a 10-es Sweet Cassis.
Az első egy nagyon finom, halvány szín, hétköznapokon szoktam használni leginkább, a másik kettő pedig elég erőteljes.
Az applikátoruk elég pici, ami egyrészről kicsit zavaró, mert kevés festéket vesz fel, így többször bele kell mártani, hogy elegendő mennyiséget tudjunk felvinni. Viszont nekem a vékonyka szájam miatt jó, könnyebben, szebben lehet dolgozni vele.
Állaguk kicsit sűrűbb szerintem, mint az átlag szájfényeknek, de nem ragadnak, könnyű a felvitelük.
Egyenletesen fednek, nem ülnek meg a redőkben és még nem igazán találkoztam ennyire tartós szájfénnyel! Bár a rózsaszín kicsit kevésbé tartós szerintem, de a másik kettő... 4-5 órát simán kibírnak, sőt még később is marad egy halvány szín a szájon. Egyenletesen, szépen kopnak. Volt, hogy véletlenül belenyúltam az ujjammal, de akkor sem maradt ott egy csúnya "ujj nyom" :D És ami még nagy plusz pont, nem szárítják a számat.
12 színben kapható, biztos, hogy be fogok szerezni még más árnyalatot. 1800 Ft-ba kerülnek a DM-ben.
01
09
10
Próbáltátok már ezt a szájfényt?
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a Max Factortól kaptam a terméket. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Írtam már a kedvences bejegyzésben erről a lakkról, most a körmeimen is láthatjátok, megpróbáltam készíteni olyan képeket is, amiken látszik a fénye, valamennyire sikerült :)
Ahogy írtam egyszerűen imádom a színét, nagyon szép rózsaszín, lilás fénnyel. Egy rétegben elég halovány, két rétegben láthatjátok a körmeimen. A felvitele viszont sajnos nem a legegyszerűbb, szerintem a képeken is lehet látni, hogy nem is sikerült tökéletesen. Nehéz egyenletesen felvinni és néha kis "pukli" lesz, talán túl folyós az állaga. ( simán a körmömre és alaplakkra is próbáltam már ) Szóval ha tudok ilyesmi színű körömlakkot, aminek könnyebb a felvitele, szóljatok nyugodtan :D Egyébként nincsen ebből a fajta Catrice lakkból más színem, úgyhogy nem tudom, hogy csak én fogtam e ki olyan színt, ami "gyatrább".
Az előző bejegyzésben mutatott palettával készítettem sminket valamelyik nap. Sajnos teljesen nem adják vissza a képek, de nekem nagyon tetszett ez a színkombináció :)
Már régebb óta szemeztem a Lora termékekkel, nemrég adódott lehetőségem kipróbálni két terméket, aminek nagyon örülök. Első tesztalanyom egy három részes szemhéjpúder volt.
Lora 3 részes szemhéjfesték- 6 ( bocsi a vakuért, de itt szebben kijönnek a színek )
A csomagolása egyszerű, jól záródik, strapabíró. Viszont eléggé gyűjti az ujjlenyomatokat és karcolódik. A teteje átlátszó, jól látszódnak a színek, ami előnyös, ha több ilyen palettánk van, nem kell nyitogatni melyik-melyik. Az alján pedig fel vannak tüntetve az összetevők, valamint a gyártási dátum és az eltarthatóság.
Kinyitva három szépséges, jól kombinálható színt találunk. Mindegyiknek nagyon szép fénye van. Az első egy fehér, a második egy lila kicsit kékes fénnyel, a harmadik ( szerintem a legszebb ) egy sötétkék lilás-világoskékes fénnyel. Van hozzá applikátor is, én már nem nagyon szoktam használni ilyeneket, de ha épp nincs nálunk más, akkor jól jöhet. Egyébként a szemhéjpúderek illata ilyen tipikus púderes illat, biztos tudjátok mire gondolok :)
Nagyon kíváncsi voltam, mit tud egy ilyen olcsó termék. Azt kell, hogy mondjam, nem okozott csalódást. Azon kívül, hogy szépek a színek, könnyű a felvitelük, jól pigmentáltak. Mondjuk azért kicsit eltérőek, a legkevésbé pigmentált a fehér, a legjobban a sötétkék. Voltam már bulizni is a palettával készített sminkben, és tartósnak bizonyult. ( minden szemhéjpúder alá rakok szemhéjalapozót, de így is eltérőek )
Egyetlen probléma van vele, hogy eléggé porozódik, de azt is inkább csak a palettában, ahogy vittem fel a szemhéjamra, alig potyogott le.
Összességében szerintem mindenképp megéri a termék, meg tudjátok vásárolni 100 Ft-os vagy egy euros boltokban. A www.loracosmetics.hu oldalon pedig szét tudtok nézni a termékek között.
alap nélkül
alappal
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Lora-tól kaptam tesztelésre. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.