Mostanában ha gyors sminket akarok készíteni, a kedvenc kombinációim a MUA szemhéjpúderrel készülnek. Az egyik ilyen párosítás a you rock! paletta vajszínű szemhéjpúderével. Sajnos a képen nem igazán látszik, a szürke résznek gyönyörű kékes fénye van élőben.
Ez pedig egy lilás smink volt, a Coastal Scents Smokey palettával:
Érdemes benézni a New Yorkerbe, óriási leárazás van. Olvastam Lillusnál, hogy 290 Ft-ért vett inget, ahol én voltam ( Vörösmarty tér ) nem láttam ilyeneket, csak pár öv meg hajpánt volt 290-ért. Viszont már 890 Ft-tól lehet felsőket venni és nagyon sok minden van 1500 Ft-ért.
( ebből volt lilás is, de nem volt már méret:( lehet elnézek másikba, hátha )
Pár napja terveztem már egy kis vásárlást, de sajnos mindig közbejött valami. Tegnap viszont volt egy találkozóm "BB Andival" az Allee-ban és utána körülnéztem :)
Ajj már augusztus van, nagyon gyorsan telik az idő :( Július legmeghatározóbb élménye a Hegyalja Fesztivál volt. Tavaly nem voltam egy fesztiválon sem, ez az idei kicsit érdekesen alakult, majdnem visszamondtam, de nagyon örülök neki, hogy nem. Nagyon jó volt és meglepően jól bírtam pár kissé kellemetlen körülmény ellenére. Utána nagyon fura volt itthon lenni, megszoktam, hogy folyton ott van körülöttem sok ismerős és azt is, hogy nem egyedül lakok egy szobában, meg az egész annyira jó hangulatban telt. Múlt hétvégén pedig Balatonon voltam családdal, de sajnos sikerült rossz időjárást kifogni.
Na de nézzük a kedvenceket :)
Avon hajvégápoló szérum : Egy ideje elfelejtkeztem róla, de most megint elővettem. Próbáltam már többféle hajvégápolót, ez vált be legjobban, az illati pedig isteni :)
Fruttini ananászos & H&M Hello Kitty Fruits testpermet : Imádom őket! Nagyon jól felfrissítenek a melegben és nagyon finom illatuk van.
essence you rock! és Coastal Scents Smokey paletta : Őket használtam legtöbbet az elmúlt hónapban, utazáshoz is tökéletesek, kis helyen elférnek és jól kombinálható színek vannak bennük.
Nyx krém pirosító - Glow : Már egy ideje megvan ez is, meg két Max Factor krém pirosító, de csak mostanában kattantam rá.
Manhattan Hot Summer shimmer powder : Ezt még tavaly vettem, gyönyörű highlighter.
MAC fluidline - Black Track : Új kedvenc. Biztos hogy fogok belőle venni normális kiszerelést, miután elfogy ez a minta.
Max Factor és Astor ajakfilc : Nagyon megszerettem az ajakfilceket, könnyű viselet és tartósak. Ezért előszeretettem használtam őket, főleg a fesztiválon, de amúgy is mostanában sokszor nyúlok utánuk.
+ kajaaa :D Balatonon ez volt a menü salátával és burgonya krokettel. Kicsit hosszadalmas megcsinálni a nyársakat, de isteni!
+ zene : Rég nem hallgattam, aztán egyik barátnőmnél ez ment és újra rákattantam, csak a szám címe nem akart eszembe jutni, de Lora segített :)
Kíváncsiak vártam mit tud ez a szempillaspirál. Az ötlet szerintem nagyon jó, ha jól tudom más ilyen jellegű spirálokat is lehet kapni, én még nem próbáltam. Csak a L'oreal két lépéses spiráljait használtam, de ott mindkét felét kellett használni az eredményhez, itt külön-külön is megállják a helyüket.
Amit írnak róla : " A kettős kefének köszönhetően egyszerre dúsít és hosszabbít. A természetes hatásért a fekete kupakot tekerje, a drámai hatásért a rózsaszínt. "
Bocsi, hogy megint körömlakk, de az elmúlt hónapokban nagyon rájuk vagyok kattanva :) Főleg az élénk színekre és ez is egy szép pink. A felvitele könnyű, tényleg gyorsan szárad és két rétegben gyönyörű a színe.
NYC körömlakk - 238 MoMa
Essence nail art glitter topper - shiny star
Essence btgn fedőlakk
Az outfit azért előzetes, mert ennél jobb képeket szeretnék majd csinálni, csak még ki kell találnom hogy, bár a legjobb az lenne ha lenne valaki, aki csinál rólam képeket, de perpill nem nagyon tudok senkit se "befogni" :D Ez a tegnap esti barátnőmmel beülős ruhám volt.